Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Много гадно наистина,кученцето беше много готино.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Докато литнах до Видин на мотосъбора за два три дни и дошли много кучета в темата, и едно си заминало. Сори Ренди за Сабаката, беше КУПОНДЖЙЧЕ.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Кофти......
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Аз отпадам поне за следващите две седмици с карането, защото смених спорта вчера за 2 часа и ми обърнаха китката на мач

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
            Аз отпадам поне за следващите две седмици с карането, защото смених спорта вчера за 2 часа и ми обърнаха китката на мач
            Eeeeeeee. Възстановявай се бързо

            Аз пък обявявам съпричастност към шефа и няма да карам докато той не излезне от Трявна. След това дано се възстанови по-бързо, че няма да ми издържат нервите .
            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:09. Причина: "по-бързо"

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Крикче трий си съобщенията от вход. кутия,че не мога да ти пращам съобщения . Пълна ти е входящата пощ. кутия.

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                Аз отпадам поне за следващите две седмици с карането, защото смених спорта вчера за 2 часа и ми обърнаха китката на мач
                На какъв мач бе, братче, ти да не си се боксирал с някоя КАКИЧКА тежка категория. Айде, възтановявай по-бърже и сначале.
                Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:10.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                  Крикче трий си съобщенията от вход. кутия,че не мога да ти пращам съобщения . Пълна ти е входящата пощ. кутия.
                  Вече можеш да пишеш, всичко изтрих
                  Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:11.
                  Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Какво стана с Ренди, как е минала операцията

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Какво стана с Ренди, как е минала операцията
                      Отложили са го за утре. Днес щял да се наяде- така када ха ха ха.
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Започвам да получавам видения за неделя, но ми е нужно да изпадна в дълбок транс Май ще навестя троянският балкан, че жената иска басейн. Я енинци да се стягат за неделя - Чифлик . А ?????????????
                        Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:11.

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Ти на басейна едва ли ще седиш.
                          Ако е сигурно, да те чакам по билото някъде.....
                          Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:12.
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            Ти на басейна едвали ще седиш.
                            Ако е сигурно да те чакам по билото някъде.....
                            Адаш, утре вечер, всъщност довечера ще пиша със сигурност. Все ми се струва, че срещата ще е на Дерменка или Добрила Дано времето е с нас, че последните ми карания, са се в дъжд

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                              Отложили са го за утре. .
                              На предната операция предупредих Шефа . Дано да е запомнил и да го има в предвид и на тази .
                              Понеже, му бият упойката в кръста и от там надолУ нищо не чуства, го предупредих да не застава с гръб към доктора, за да не се възползва от него без да усети
                              Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:12.

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                На предната операция предупредих Шефа . Дано да е запомнил и да го има в предвид и на тази .
                                Понеже, му бият упойката в кръста и от там надоло нищо не чуства, го предупредих да не застава с гръб към доктора, за да не се възползва от него без да усети
                                Нищо бе, то от един път не се ставало мъжка к--ва, пък може и да му хареса на тоз АМАТИОР.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:13.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X