Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка собственици Daihatzu Варна и регион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка собственици Daihatzu Варна и регион

    Здравейте,колеги съфорумци! Поради усиленото внасяне на марката Дайхацу през последните 2 год.,собствениците на такъв автомобил вече не са малко из Варна и региона.И поради тази причима мисля,че е време да си организираме една сбирка в удобно за всички време с цел обмяна на опит а и за бъдещи "кални" разходки./Стига сме се заглеждали по кръстовищата и.... тази не съм я виждал, а тази е онази италианската и т.н......./ Ако някой е навит на това начинание нека сподели кога му е удобно да организираме нещо.Поздрави Камен Кожухаров.

  • #2
    и аз съм навит да се срещнем, предполагам че ще развие дискусия и ще решим какво и кога.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #3
      Аз съм също за! Остава да определим времето и мястото, така че да са удобни за всички желаещи.

      Коментар


      • #4
        Подкрепям и гласувам с две ръце за подобна инициатива.
        Митко

        Коментар


        • #5
          ЗА СЕГА СМЕ САМО 4- МА
          Bertone freeclimber 1.8 115hp

          Коментар


          • #6
            е...
            Bertone freeclimber 1.8 115hp

            Коментар


            • #7
              еееее...

              Явно сме си само 4 за сега но така или иначе ще се съберат повече по-късно ако сте навити в петък 26.01. на ОМV автогарата или друго място 17 ч.???? или по рано виждам Ribaro e ot Шумен!!!!

              Коментар


              • #8
                Аз тази седмица едва ли ще смогна и по принцип в петък не ми е удобно - на работа съм до 18ч. Но тоя уикенд целия ми е зает. За другия надявам се да съм на линия.

                Коментар


                • #9
                  Предполагам ще си на лов тъй като е последен а и времето ще се разваля????

                  Коментар


                  • #10
                    Че той ловния сезон приключи.
                    Аз съм на работа до 18.30. Предлагам като се събираме да е някоя събота следобед. Така е малко вероятно някой от нас да е на работа.
                    Явно няма да е тази събота. Ако ви е удобна следващата да се уговорим отсега.
                    Митко

                    Коментар


                    • #11
                      Става например събота 03.02 12 00 ч.? Предложих ОМV бензиностанцията автогарата/всекия знае/ но пък там е голяма гъчканица постоянно ако някой има др. идея нека да каже.Поздрави.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от KOJO Преглед на мнение
                        Предполагам ще си на лов тъй като е последен а и времето ще се разваля????
                        Не, аз не съм ловджия . Само риболов ..., но имам други ангажименти.

                        Коментар


                        • #13
                          съгласен съм

                          Съгласен съм с идеята, но мога следващия месец.Имам още доста работа по искърпване на задните подкалници!

                          Коментар


                          • #14
                            СТОИ каква ти е машината?
                            Аз съм готов да изчакам за сбирката, важно е да се съберем повечко хора. Кога ще си готов с кърпенето?
                            Митко

                            Коментар


                            • #15
                              ние тук сме меката на ферозите .от 2004 тесваме за какво стават. жените ни ги разхождат ,а ние ги тестваме .тъи като сте от варна елате при нас. ще ви кажем и като се утъркаляте някаде после какво ще правим!
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X