Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на потребителя iassen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки на потребителя iassen

    Е до вечерта улиците са без сняг .. браво на София.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Снимки на потребителя iassen

      Нощните...

      Коментар


      • От: Снимки на потребителя iassen

        А ето какво правих вчера Повече няма да го правя

        Коментар


        • От: Снимки на потребителя iassen

          Страхотни кадри Ясене!
          Зимна София снимана отгоре направи изглежда като извънземен конгломерат...еле пък с тия осветени тук там улици...
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Снимки на потребителя iassen

            Благодаря Хубав си е нашият град, ако си затвори човек очите за мизерята, която снимам усилено сега за проекта ми "Контрастите на София". Радвам се, че хиляди хора от цял свят споделят клипа ми за София и се гордеят с града ни. Ето го пак:




            А това е най-новият ми свободен проект "16 софийски храма отгоре"



            Ето и голяма: http://www.maxmediabg.com/moto/curkvi-big.jpg

            До всеки сложих цифра. Опитайте се да ги познаете и сверете по-долу:


            1. Боянската църква „Св. св. Никола и Пантелеймон“ е средновековна българска църква. Най-старият строителен период е от края на Х век – началото на XI век.
            2. „Свети Седмочисленици“ е българска православна църква в столицата София. Издигната е по предложение на Петко Каравелов върху основата на Черната джамия.
            3. „Свети Йосиф“ е най-големият католически храм в България. При завършването на строежа е ударен от съюзниците, а след 1944 парите за възстановяването му изчезват.
            4. "Свети Николай Софийски" е най-голямата по обем църква на територията на град София.
            5. Църквата "Св. Св. Кирил и Методий" до пазара е един от първите храмове, построени в София след края на Руско-турската освободителна война (1878 г.),
            6. „Свети Александър Невски“ е православен храм-паметник в София, който e катедрален храм на българския патриарх и символ на столицата.
            7. Църквата Ротонда - “Св. Георги” е най-старият архитектурен паметник в София и единствената запазена до покрив постройка в града датираща от римската империя.
            8. Първа евангелска църква Строителството на църковната сграда е изпълнено за 11 месеца и завършва с освещаването ѝ на 17 септември 1889 г. на ул. Солунска.
            9. Баня Баши джамия. Смята се, че е построена 1566-1567 година от прочутия османски архитект Мимар Синан.
            10. "Света Параскева" Идеята за изграждане на новия храм на ул.Раковска в София на мястото на полуразрушена църква, датира от 1910-а. Строителството приключва през 1930 г.
            11. "Свети Николай Чудотворец", известна като Руската църква, е православна църква в българската столица София, построена за нуждите на руските имигранти в София.
            12. Храм "Свети Георги" е построен в края на ХІХ и началото на ХХ век недалеч от софийските казарми. Храмът е осветен на 11.ХІ.1918 г. – празникът на Св. Мина.
            13. Света София . Църквата е построена върху основите на няколко по-стари църкви от времето на римския град Сердика, разрушени от набезите на готи и хуни. През II век на това място е имало римски театър, a през следващите векове са издигнати последователно няколко храма.
            14. Софийската синагога официално е открита на 9 септември 1909 г. Тя е най-голямата на Балканския полуостров и трета по големина в Европа след тези в Будапеща и Амстердам.
            15. „Света Неделя“ е православна църква. Датира от Х век. През 1925 тук е извършен атентат от БКП с многобройни жертви.
            16. Арменската апостолическа православна катедрала "Света Богородица" ("Сурп Аствадзадзин") в София започва да се строи на 11.02.2011, към пролетта на 2015 г. строежът е завършен екстерьорно.
            Последно редактирано от iassen; 19-01-16, 11:44.

            Коментар


            • От: Снимки на потребителя iassen

              Офнюз споделиха проекта ми: http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_1875...ia_622576.html

              Коментар


              • От: Снимки на потребителя iassen

                Здравей, ако смяташ да разширяваш проекта с храмовете да не е само в София а и в България драсни... Има два Phantoma на изчакване в област Силистра ще помагаме с каквото можем /единият е с GoPro 3 в Тутракан а другият с GoPro 4 black в Силистра/
                Превишил си лимита за лични
                Ние тъкмо ще тренираме за "Нова Черна" 2016 и за Джулая - тази година няма да е на Камен бряг а в Тутракан така, че заповядай
                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                Калоян Кирилов
                LZ2ZGT

                Коментар


                • От: Снимки на потребителя iassen

                  Страхотни отново!!! Браво Ясене
                  По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                  Коментар


                  • От: Снимки на потребителя iassen

                    Уникални снимки има в тази тема! Браво! За клипа на София......... нямам думи, свършил си страхотна работа! Как да ти помогнем? Къде да "лайкваме"
                    Y260

                    Коментар


                    • От: Снимки на потребителя iassen

                      Еее мерси много за подкрепата. На логото ми пише фейсбука. Хората ми дават всякакви идеи за проекта как да го развия, на много хора им харесва и сега обмислям някои варианти, та ще се обаждам , ако натам отидат нещата. За сега си правя моите работи главно и даже имах време да поснимам...


                      Детелини, детелини... цариградски детелини












                      Корал на Панчаревци
























                      горната и долната земя





                      време е за метене








                      Последно редактирано от iassen; 23-01-16, 01:20.

                      Коментар


                      • От: Снимки на потребителя iassen

                        Турското посолство






                        св. седмоцикленици













                        горещия басейн на Корал , Панчарево










                        витринен натюрморт





















                        не е лесно да стигнеш д-р Енчев






                        Насимо в Сухата река








                        смърфовете бачкат



















                        Двигателят ми прекъсваше. Бях на сервиз, тая котка легна върху него и се оправи.














                        Сбогом чудовище от детството и настоящето





                        Враня







                        Добре бе важен,...
                        Последно редактирано от iassen; 23-01-16, 01:18.

                        Коментар


                        • От: Снимки на потребителя iassen

                          Едно репортажче от днес за ледената опасност отгоре и безхаберието.

                          Коментар


                          • От: Снимки на потребителя iassen

                            Дали има как да се снима над Киноцентър Бояна и дал ще се виждат декорите? Би ми било интересно да разгледам кадри от там, та дори и бих поснимам, но нито имам дрон, нито знам дали може да се влиза вътре свободно.
                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • От: Снимки на потребителя iassen

                              Да, снимал съм ги даже , ама с един малък дрон, който падна вътре и трябваше да прескачам римски декори и къпини, за да го извадя. Ще го снимам скоро пак.
                              А днес бях на протест срещу безобразията в страната. Имам добра новина. Недоволните от положението са към 100-200 човека и те са объркани всичките, така че всичко си е наред с държавата да не се притеснявате.

                              Коментар


                              • От: Снимки на потребителя iassen

                                Добре де, двете кучета си лаят , а кервана си върви. Все тая ми е днес. Ето малко снимки.







































                                запуснат строеж. Бездомните са си го затворили и са се приютили за зимата.




                                Съжалявам моето момиче, изпусна белия сняг.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X