Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

    Надявам се вече на всички им се изясниха маловажните подробности относно системите 4х4.
    Предлагам да се върнем на основните неща при Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

    Коментар


    • До: Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Надявам се вече на всички им се изясниха маловажните подробности относно системите 4х4.
      Предлагам да се върнем на основните неща при Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару
      Човека е написал че ще ни е благодарен
      Първоначално публикуван от maycho Преглед на мнение
      Ще се радвам да чуя всякакви мнения, за които Ви благодаря
      Поздрави и весели празници
      ...за всякакви мнения.Значи много ще ни е благодарен....
      Както написах,според мен,за целите му е най-добре да намери джип с бързи/бавни.Това,вече,си е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него.
      Не е написал точно колко пари е предвидил но спрямо моделите,които е изредил,мисля че може да си позволи достатъчно добри варианти в зависимост и от възрастта и състоянието на конкретните автомобили.
      Сигурен съм че ще получи добри предложения...
      Съвета от мен е,да се спре на вариантите с възможност за постоянно движение в режим 4х4.
      Ако пък все пак описвания от него страховит наклон може да се преодолява и с по-несериозни джипове,а други оффроад занимания не се очакват, е целесъобразно да погледне първо описаните от него варианти(Rav4,Freelander....).Общите разходи вероятно ще са по-ниски.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • До: Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

        Здравейте
        Аз наистина съм благодарен за всичко написано, но като че ли за някой от тях ще трябва да почета доста
        Иначе казано нещата взеха да се избистрят, и предвид обстоятелствата ще това офроудче, ще бъде за приятелката ми и ще се учи да кара в града, как мислите, възможно ли Suzuki X-90, да ми свърши необходимото.
        Има бавни бързи, мисля че и зацепване. Дали е Ок според вас
        Благодаря Ви предварително

        Коментар


        • До: Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

          Ами най вероятно ще ти свърши работа, но защо реши да се спреш на тоя модел , не е от разпространените, ако си се насочил към сузуки по добре еда къса витара или самурай

          п.п. не съм компетентен, просто модела е .... абе ще се опре и до поддръжка и дали няма да се кълнеш.

          п.п.2 Ако съдя по това към което си се насочил последнто (а видя също, че Х90 е било в производство само 5 години). Отнесох се, та идеята е да си харесаш да речем една къса витара или саморай евентуално и една лада нива, забравяш за препятствието и си свиркай.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • До: Избор за офроуд, Хонда, Ровър,Тойота или ..... Субару

            като подръжка ходовата част на това нещо е същата като на витара... За мен обаче, то е напълно нефункционално - "седан" с дължина под 4м и с 2 места... Ако се наложи да качиш 3-ти човек? Ако се наложи да превозиш нещо повече от дамска чанта?
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X