Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб offroad-fishing

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Клуб offroad-fishing

    Сега да се запиша и аз в клуба...само сбирките гледам в София ще ги правим, пък аз мога само събота и неделя, а тогава съм за риба , /или на лов/, как по дяволите да членувам в този клуб тогава морално??
    Пишете ме и мене ЧЛЕН
    Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
    if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

    Коментар


    • #62
      До: Клуб offroad-fishing

      Това е от днес на язовир Сопот. Риба не хванахме, но се оказа , че е възможно и трактора да закъса и после к'во правим ............................Вижте на снимките.
      Прикачени файлове
      [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

      Коментар


      • #63
        До: Клуб offroad-fishing

        и после к'во правим .....................
        Ми викате TIR как какво....

        Коментар


        • #64
          До: Клуб offroad-fishing

          Здравейте колеги много ми хареса тази тема и аз искам да се включа към оффроуд риболова.Като четох видях че повечето сте от София но това надявам се не е пречка защото наща България не е толкова голяма.И поради това мога да се осмеля да ви поканя или по точно да организираме един или няколко излета до перлата на язовирите Камчия.ОФФРОУД пътя откъм с.Манолич е истинско предизвикателство но точно поради тази причина мястото е много диво и красиво.Имам страхотни преживявания на този водоем.Ще започна с 10 килограмовия бял амур който хванах там и сом 6 кг. Никога не съм си и представял че има такива диви места на които човек забравя за времето и се отпуска напълно в удоволствието породено от дивата природа.
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • #65
            До: Клуб offroad-fishing

            Аз съм за ,кога тръгваме?

            Коментар


            • #66
              До: Клуб offroad-fishing

              [quote=egbelev;525200]трактора да закъса и после к'во правим
              добре си потънал
              0898508049
              0878779144

              Коментар


              • #67
                До: Клуб offroad-fishing

                Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                Здравейте колеги много ми хареса тази тема и аз искам да се включа към оффроуд риболова.Като четох видях че повечето сте от София но това надявам се не е пречка защото наща България не е толкова голяма.И поради това мога да се осмеля да ви поканя или по точно да организираме един или няколко излета до перлата на язовирите Камчия.ОФФРОУД пътя откъм с.Манолич е истинско предизвикателство но точно поради тази причина мястото е много диво и красиво.Имам страхотни преживявания на този водоем.Ще започна с 10 килограмовия бял амур който хванах там и сом 6 кг. Никога не съм си и представял че има такива диви места на които човек забравя за времето и се отпуска напълно в удоволствието породено от дивата природа.
                И аз съм навит.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #68
                  До: Клуб offroad-fishing

                  Нека се стопли времето. Там и много хубаво лятото с преспиване най малко две денонощия.Как мога да кача видео тук колеги да ви стопля душите в това студено време.
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Клуб offroad-fishing

                    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                    Нека се стопли времето. Там и много хубаво лятото с преспиване най малко две денонощия.Как мога да кача видео тук колеги да ви стопля душите в това студено време.
                    направо го качвай в youtube
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #70
                      До: Клуб offroad-fishing

                      Здравейте колеги. Абе върти ми се из главата една идея в неделя да отида някъде за риба. Ако някой има идея къде в нашия край (Варна) рибата се е поразмърдала нека да сподели. А може и да се организираме и заедно да отидем да си пробваме слуката. Благодаря ви предварително.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Клуб offroad-fishing

                        Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                        Здравейте колеги. Абе върти ми се из главата една идея в неделя да отида някъде за риба. Ако някой има идея къде в нашия край (Варна) рибата се е поразмърдала нека да сподели. А може и да се организираме и заедно да отидем да си пробваме слуката. Благодаря ви предварително.
                        Веднага вкарвам оферта. Има едни гьолчета до Девня, там в тях се влива изворна вода 16 градуса. Много се колебая дали да не ида да хвърля една щека. В гьлчетата има таранка, шаран, бяла риба и сом.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #72
                          До: Клуб offroad-fishing

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          Веднага вкарвам оферта. Има едни гьолчета до Девня, там в тях се влива изворна вода 16 градуса. Много се колебая дали да не ида да хвърля една щека. В гьлчетата има таранка, шаран, бяла риба и сом.
                          Колега дай някакъв телефон да се чуем и да се разберем нещо.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Клуб offroad-fishing

                            Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                            Колега дай някакъв телефон да се чуем и да се разберем нещо.
                            Гледам руснаците го дават утре да не вали по обяд. Може да се пробва едно излетче за няколко часа по обяд.
                            0878 415 685 - Данчо
                            Сега ще водя децата при баба им. После ще се опитам да се свържа със собственика на гьолчето да видя дали утре ще е там. По принцип като говорих с него през седмицата с него каза, че няма проблем.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #74
                              До: Клуб offroad-fishing

                              По моите сайтове http://www.accuweather.com/world-forecast-details.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BG|BU024|VARNA&metric=1&fday=2 дават да е сухо. Ако искаш говори със собственика и утре сутринта ще се чуем и може да направим един излет за няколко часа по обяд.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Клуб offroad-fishing

                                Идеята за Камчия определено ми допадна и на мен :-) Без това се ослушвах за язовир в дивата природа, в който мога да избягам от времето, от всичко, типично за лудото ни ежедневие. Шарково беше прекрасно място за целта, но с огромната помощ на многото бракониери и ИАРА-джиите, последните 2 години нивото е адски ниско, шарана го изпотарашиха масово и останаха само спомените... Та, приемам присърце идеята да се пробва един хубав излет в по-топло време там

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X