Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Морски риболов в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Морски риболов в Гърция

    Интересувам се, как може да се лови риба в Гърция, в морето, а и в реките?! Билети, такси и т.н.. Ако някой знае, да казва, ще му бъде изплатен хонорар в средиземноморска риба !!!

  • #2
    Аз знам как се лови в Турция .....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Аз знам как се лови в Турция .....
      Приятелю, ако не свързано с мазане на задните части с извара, или вазелин, можеш да споделиш с нас. Мисля, че тази информация ще е полезна за всички!!!

      Коментар


      • #4
        аз съм ловил в Гърция в морето и доколкото знам, не се иска билет и т.н.... гъчкано е с риба...

        а да ловиш в река или язовир не виждам голям смисъл - реки и язовири има и в БГ...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Не не е свързано .......с никакво мазане!!!!

          Ами взимаш си коловете ..... пътуваш 3 часа...... ловиш заргани по половин метър .... може и някой лаврак да закачиш. Чупра (ципура) е имало по малко миналата седмица.

          После проблем на Лесово ..... много риба бе комшу
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            Благодаря, на Тедо и КарТест !!!
            Почвам да се оглеждам за по-голям хладилник за колата, от каравана например!!!

            Коментар


            • #7
              че ти тая риба ще я събираш ли? ако е зора ти е за яденето, мини през МЕТРО - ще ти излезе в пъти по-евтино...

              а иначе, преди 2 години в Гърция бях нагазих в морето до кръста на едни камънаци и мятах навътре за зарган, а един кефал /поне 2кг/ мина буквално под върха на телескопа ми... направо ми пресъхна устата и ми се разтупка сърцето...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                че ти тая риба ще я събираш ли? ако е зора ти е за яденето, мини през МЕТРО - ще ти излезе в пъти по-евтино...

                а иначе, преди 2 години в Гърция бях нагазих в морето до кръста на едни камънаци и мятах навътре за зарган, а един кефал /поне 2кг/ мина буквално под върха на телескопа ми... направо ми пресъхна устата и ми се разтупка сърцето...
                Не е въпроса да си напълня хладилмника от МЕТРО!!!
                К'ъв българин-мръвкар съм, ако не си докарам риба от Българското Беломорие, например???!!!
                Ако, в фризера на хладилника ми има една риба, да не се казвам ГАД, маа му...!!!
                Я, немам 12 декааа рибарник, все пак!!!

                Коментар


                • #9
                  Re: Риболова в Гърция ???

                  На моя гьол всеоще не кълве рибата... След няколко седмици ще пусна тема с координатите...

                  да се върнем на морския риболов в Гърция...

                  Някой колега ходил ли е с лодка? Разбрах, че искат разрешително... Издавало се за 1 седмица и струвало 26Е... Също така, трябва ли да се декларира лодката на границата? /да не ме спрат нашите митничари на връщане и да искат ф-ра за лодката и мотора?/
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Риболова в Гърция ???

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    На моя гьол всеоще не кълве рибата... След няколко седмици ще пусна тема с координатите...

                    да се върнем на морския риболов в Гърция...

                    Някой колега ходил ли е с лодка? Разбрах, че искат разрешително... Издавало се за 1 седмица и струвало 26Е... Също така, трябва ли да се декларира лодката на границата? /да не ме спрат нашите митничари на връщане и да искат ф-ра за лодката и мотора?/
                    Колега, няма вече митничари на границата!
                    Не щат документ, дори за кучето!
                    За моторни лодки, не знам, но какяци и др. подобни, не им обръщат внимание!!!
                    Мисля, че няма да ти искат никакви фактури,
                    виж за застраховки, капитански права и др. не знам!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Риболова в Гърция ???

                      няма няма, ама гледах по ТВ за един търговец на гуми как му прибрали буса, щото не им дал 300Е "мито" за гумите /160бр. стари гуми взети от сервиз в Гърция/...

                      явно ще трябва да правиме "разузнаване с бой" - разходка до Гърция за издаване на разрешително и да се повозиме с лодката
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Риболова в Гърция ???

                        вчера бях в Кавала ... има сгодни места за рибарене около пристанището и се виждаха разни рибоци от неизвестна порода... иначе българите там бяха повече от маляките.....
                        а за митницата истина е че има само граничари на пасконтрола и никой не те закача.... прекарах 20 ботилки пломари и метакса без проблем....
                        Disco II td5
                        2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                        planed: air locker, rear D44bumper

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Риболова в Гърция ???

                          аз планирам един риболов на Тасос за 24-май... четох една темичка в нариба.сом и направо се разтреперих и отидох до близкия рибарски магазин да си купя бомбарди...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Риболова в Гърция ???

                            Тедо аз се каня отдавна да ходя до Тасос с цел риболов, само, че аз съм подводен рибар на апнеа.

                            ЗАдължително се иска билет за риболов.

                            Има си зони разрешени и забранени.

                            Всяко своеволие и грешка се наказва със зверска глоба и/или съд, като не те пускат от страната докато не си оправиш бакиите.

                            Нямаш право да събираш, миди , раковини, и каквито и да е било артефакти намерени , за някакви счупени грънци хора влизат по затворите.

                            Поздрави
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Риболова в Гърция ???

                              Винетки в Гърция има ли? Че миналия път карах на зула и все бях на тръни като видех копчета. Гледах по колите им има някви лепенки, ама така и не разбрах трябва ли да се купува или не , а също и, ако трябва то откъде. Някъде четох че някои магистрали се плащат, ама за останалото не знам. Изобщо Г ми е като в Унгария- нищо не може да се разбере, даже и табелите са ми непрочитаеми.
                              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X