Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модели на марката (Mitsubishi)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Модели на марката (Mitsubishi)

    Колеги, никъде не видях информация за П2 1998-1999 3500GDI. Насочил съм се към едно такова........но ме притеснява, че практически няма информация за този модел, пък и външността му е по различна и май е незаменима, с другите. Дали е така и с окачването и силовото предаване.....
    в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
    Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

    Коментар


    • #47
      От: Модели на марката (Mitsubishi)

      Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
      Колеги, никъде не видях информация за П2 1998-1999 3500GDI. Насочил съм се към едно такова........но ме притеснява, че практически няма информация за този модел, пък и външността му е по различна и май е незаменима, с другите. Дали е така и с окачването и силовото предаване.....
      Ето нещо:
      http://www.carinf.com/bg/1230410747.html

      п.п.
      Първоначално публикуван от bikerbull Преглед на мнение
      Здравейте колеги,
      Моля за по-подробна информация и мнения за двигател 2.4 бензин 1994г., че съм се насочил към едно такова Мицубиши но ще е добре да споделите вашия опит.

      Благодаря предварително!
      Ето нещо и за теб:
      http://www.carinf.com/bg/370048790.html

      п.п.п. Абе ето и за различните модификации Паджеро:
      http://www.carinf.com/bg/810031026.html
      Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 28-12-12, 11:19. Причина: Още един отговор
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #48
        От: Модели на марката (Mitsubishi)

        GLS или GLX?

        Тук може да си избереш модификацията и да си го разгледаш на части:

        линк

        Интересно че при братушките излиза от 2000г.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #49
          От: Модели на марката (Mitsubishi)

          Искам да помоля за по-богато инфо за L200 2002-2006г мисля че доста прочетох по интернет но все пак немога да си отговоря на някой въпроси и никъде неможах да намеря точно и хубаво описание по добие на новото Л200 от колегата huko . Ще бъда много благодарен ако някой собственик се отзове.

          Коментар


          • #50
            От: Модели на марката (Mitsubishi)

            Ми кажи какво те интересува! http://www.auto-data.net/bg/?f=showS...modeli_id=1735
            Иначе и тук има бая писано. Става с търсачката така: http://www.offroad-bulgaria.com/sear...archid=2900294
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #51
              От: Модели на марката (Mitsubishi)

              Най голямото ми питане е с какви блокажи се предлага (супер селект има ли ? ) и какви агрегати се слагат по обявите съм срещал най-мощното V6 3000 бензин има ли по силно ? И в общи линии ми се искаше и тук да се напише нещо по обстойно за него и неговите качества също така и болежки както HUKO е направил с най-новото л200. Стори ми се добре да бъде написано тук и да се свърши с въпросите преди да попитам доста потърсих из форума и на другаде но неможах да намеря богато инфо ....

              Коментар


              • #52
                От: Модели на марката (Mitsubishi)

                Искам да отбележа, че това е най-удачния двигател (3.0 24v) за този модел,трудно се намират,особено с ляв волан, дори по каталозите за части трудно се търсят!
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #53
                  От: Модели на марката (Mitsubishi)

                  Колеги за L300 по подробно инфо,може и на руски.Чувам че дизела около 85 кс,прилично вървял и бил икономичен?
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Модели на марката (Mitsubishi)

                    Аз имам Л300 от около 15 г. с дизеловия 69 к.с. наистина е икономичен,харчи в града 10л/100, а извънградско е падал с италианска нафта до 7л/100км.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Модели на марката (Mitsubishi)

                      Да допълним темата с един модел, който едва ли някога ще се появи в България, но пък е честно да го има тук
                      TYPE 73
                      Това си е военна машина, като първото ѝ поколение, наречено Kyū и произвеждано от 1973 до 1997, е лицензен Jeep CJ3, модифициран с 4-цилиндров дизелов двигател, за който обаче не намирам информация.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fm35.jpg
Прегледи:1
Размер:36.8 КБ
ID:5656859

                      Второто поколение, наречено Shin се прозвежда от 1996г. , като производството продължава и до днес, а основен клиент е японската армия. Лимитиран износ е осъществяван и за други страни , като например Филипините.
                      Shin е базиран на късо Паджеро 2 и е оборудван с двигател 4m40, с автоматична кутия. Раздатката е Супер-селект.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:type_73_kogata_l6.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5656863

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TR05519.jpg
Прегледи:1
Размер:29.9 КБ
ID:5656865

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1006747_640.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5656866

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a0109941_498af2a3a5fa2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:5656867

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mitsubishi_Type_73_Light_Truck.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5656864

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:JGSDF_73_Kogata_Truck_(MITSUBISHII)_3.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5656862

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:JGSDF_73_Kogata_Truck_(MITSUBISHII)_4.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5656861
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Модели на марката (Mitsubishi)

                        Някой може ли да каже нещо повече за L200 Warrior ? Има едно паркирано пред блока, на него пише 2.8 GLS, но като гледам по обяви всички са 2.5.Годината май му е 93, съдейки по лепенките на стъклата.Дали е Super Select 4WD, и въобще каква е разликата с обикновеното l200.Много му се радвам, и ми си ще отдавна да намеря някое такова за моите нужди(лов,кучета,и свинщинта да не е в купето).Ще се радвам ако някой напише мнение по въпроса.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X