Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко да приготвя за паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко да приготвя за паджеро 2

    Здравейте....след един полууспешен (неуспешен) опит да се кача на в.Ботев с чисто новия ни Cee'd реших че трябва да си имаме и джипка...след много ( 2 месеца почти) четене реших че ще е паджеро 2 ....знам за слабите места...знам и къде да гледам,пробвам,проверявам...даже пробвах два и двата не бяха одобрени ....при вкл. на предното от лоста вътре отпред отляво нещо щракаше а при вкл. на перчатки ли там как се казват на предните главини джипката като ли теглеше ремарке при потегляне....оранжевата лампа за маслото светеше(четох че често се случва) и т.н......та примерно колко може да струва късо паджеро 2 ....2.5 дизел или 3000 куб бензин .....без екстри....в момента...като условията са да е чист сток и да е с правилна дирекция..........
    В мобилето и карс.бг карс24 и т.н са единствените места за справка за мен но до колко са реални.....десен волан не се толерира ако ще и да е подарък......тука не смятам да влизам в спор че е без значение от коя страна стоиш в колата в гората......мен не ме кефи карал съм десен волан !
    Къде в Пловдив има салон или място с джипки където мога да видя сравня уточня цена горе долу.(че бюджета....пък и жената).....цял ден съм на колела а не съм виждал това което търся......пък и време няма бачкам по 12-13 часа всеки ден.....знам че въпроса има отговор че един примерно джип струва толкова за колкото е купен от клиента но очаквам по практични отговори.......ако някой скоро е пазарувал...!

    Много я обичам но не ми е достатъчна.....снимката е на слизане от в.Ботев
    Последно редактирано от Roninn; 22-12-09, 01:24.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

  • #2
    До: Колко да приготвя за паджеро 2

    Паджеро2 - 3.0 бензин, с АГУ е много добро решение.

    Най добре пусни обява във форума раздел купува - Автомобили 4х4.
    Джиповете се продават без търговска печалба и с коректно описание на недостатъците им, между колеги. Това е прието по неписан етичен кодекс.
    Разбира се винаги има изключения, но в нашия случай са редки.

    Така ще получиш най точна представа и цена, за автомобила.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      До: Колко да приготвя за паджеро 2

      Колега ,доста джипки съм виждал и виждам по салоните на пътя Пловдив-Асеновград.За Паджеро нямам конкретни наблюдения.
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • #4
        До: Колко да приготвя за паджеро 2

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Паджеро2 - 3.0 бензин, с АГУ е много добро решение.

        Най добре пусни обява във форума раздел купува - Автомобили 4х4.
        Джиповете се продават без търговска печалба и с коректно описание на недостатъците им, между колеги. Това е прието по неписан етичен кодекс.
        Разбира се винаги има изключения, но в нашия случай са редки.

        Така ще получиш най точна представа и цена, за автомобила.
        Мда, то си е там и чака...
        Вярно, не е 3.0 бензин, ама аз все си мисля, че и това не е за изхвърляне...
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=76004

        Коментар


        • #5
          До: Колко да приготвя за паджеро 2

          Здравей Колега!
          Мой приятел си купи от Бургаска автокъща преди 3 месеца Паджеро2 91г./2,5 ТДИ,къса база,с нормалната за БГ дирекция.Плати за него 4650лв.Джипа бе докаран на ход от Австрия и имам преки впечатления от състоянието му,та затова си позволявам да пиша.Супер селект и всичко работещо.Без климатик.
          Забележки:Изгнило по шасито зад задните гуми ,и предната броня ъглите и се клатеха/една тръба изгнила/.Предните гуми бяха доста изядени от вътрешна страна.
          Направиха му първоначалното обслужване,смениха спирачни маркучета,изкърпиха изгнилите участъци,регисрираха го в Кат,задната врата също имаше малко изгнило и ръжди които оправиха и това е.За отпред завъртяха гумите за да видят как ще е,т.е. засега не са купували други.Цялата сума стана 6000лв.
          Та това е.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            До: Колко да приготвя за паджеро 2

            мерси колеги за съветите....мойта джипка ме чака някъде....ще я търся.......
            Колега denislav машинката ти е много готина.......цената може да се спазарим но ми се ще да е сток........доскоро разполагах с точно 4 лично мои автомобила и един служебен който е с мен от 7 години по 24 часа.......и всичките ги карах.....ама с изключение на служебния другите са леки коли.....причината е че се привързвам към колите си и немога да ги продавам.....но наскоро реших че е безсмислено и останах само с Киа-та....та покрай моя автопарк и на фамилията си имахме малък автосалон заради който имаме много добре оборудван гараж с канал,лебедки,Цо-та,аргон,и всички необходими инструменти сам ги ремонтирам от основен ремонт на двигателя до...........а и по образование съм ДВГ.....и съм с особенно мнение за всякакви доработки ,подобрения,иска ми се ако нещо се прави аз лично да го направя.......невярвам на никой....или по скоро много трудно се доверявам.....затова искам да си е с максимално близък до фабричния статус...а оттам нататък съм аз ....след малко тръгвам за Стара Загора.......да видим дали мойта джипка е там някъде.....успех на всички...
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              До: Колко да приготвя за паджеро 2

              Е, щом сам си ги правиш, тогава можеш да помислиш и за Паджеро 3.5 - бензин. След това да си го преправиш на газ.
              Много е мощен пущината, но и много сложен като мотор.
              Виждал съм Паджеро 3.0 на супер стръмен баир и собственика му , как вика - Коне и въртящ момент не ми достигат!

              А 3.5 изхвърча , като тапа от шампанско през баира.

              P.S. Още щом видях, че си тръгнал да качваш връх Ботев с новия Сеед, се убедих, че диагнозата е ясна.
              Търси нещо с над 400 N въртящ момент, инак ще сменяш.
              Последно редактирано от Nik Nikolov; 23-12-09, 13:22.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: Колко да приготвя за паджеро 2

                Добро е !!! 1000-1500 £ е в Англия. Потърси в Auto-trader.Ako нямаш познати в Лондон можеш да пишеш моя адрес. NW9 6DL. Това е за бъдеш допуснат в сайта.Гледай и харесвай.Ако мога да съм полезен с нещо- добре. За празниците съм тук.Ако искаш питай-0887 638787 Жоро

                Коментар


                • #9
                  До: Колко да приготвя за паджеро 2

                  Здравейте.....след като обиколих половин околия Пловдивска и част от Асеновградска..почвам да се отчайвам ......витари и фероза....друго читаво няма.....попаднах на едно паджеро с ляв волан изгнило отвсякъде вътре надрано от куче явно искат му 7900 лв....92 г.....криза имало...глупости....В фирмата имаме цялата гама на сузуки вкл и последните витари от вносителя дойдоха преди 20 дни......вършат много добра работа...знам колко са проходими като оригинална база......но нещо не ми е на сърце макар и като краен вариант .......на асфалта подскачат като играчки от детски конструктор изключвам последния модел ,още не съм му се качвал.....Както споменах джипката ще се ползва основно за разходки в балкана и достъпните с кола върхове на нашата родина като ще се придвижва и по асфалт с жена и двама разбойници на 1.5 г. и 6.5 г.....а и баща им е 1.8 метра и 108 кила.....та можем ли да съпоставим по тези критерий примерно късото паджеро 2,нисан патрол с две врати (GR незнам какво значи) и примерно това паджеро....пише че има и климатик..даже ми харесва....а и ми се струва много евтино на половина от бюджета ми а изглежда и запазено..монтеро пише на него .! Какви са му недостатъците на единицата..пред паджеро 2 и патрола.....освен годините!

                  П.С........пропуснах да напиша какво смятам на първо време,
                  като без значение каква марка ще е джипката мисля да имат максимално високи гуми до колкото позволява модела без рязане и др.....и евентуално даже задължително лебедка защото ходя основно сам.....пък жената трудно бута.....
                  За Английските са идеални но се въздържам с тази дирекция макар че съм навит да обърна някое(дирекцията не тавана)
                  Есента спуках картера на предишния ми опел в местноста между Бяла черква и с.Ситово в родопите а миналия месец за три дни спуках два пъти картера на форд кънект и си сложих Цо-то отзад....та моля да ме извините че съм толкова припрян и пиша такива фермани...




                  Последно редактирано от Roninn; 27-12-09, 01:13.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колко да приготвя за паджеро 2

                    Колега, утре в 10.15 часа цялата Пловдивска група се събира на OMV на околовръстното. Заповядай. Може с кола.
                    Виж това http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=60626&page=44
                    и това http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=21593&page=63
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колко да приготвя за паджеро 2

                      Утре смятам да водя семейството в триград и сега спят за да ставаме рано....с колегата Veni се познаваме макар че той няма да се сети....някъде видях че си продал едно паджеро 3000 ....ама късмет....такова за тези пари ме устройваше отвсякъде.....и пари за гуми щяха да ми останат...късмет...! Мерси за инфото...
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колко да приготвя за паджеро 2

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ...че си продал едно паджеро 3000 .....
                        2600.
                        За семейството също ще е интересно утре. Много жени и деца се очакват ама нищо не е загубено. След Нова година остава всеки петък 19.00ч. в Русалка. Пише по темите.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колко да приготвя за паджеро 2

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          За Английските са идеални но се въздържам с тази дирекция макар че съм навит да обърна някое(дирекцията не тавана)
                          Колега по добре събери някои лев повече - няма как за 3600 нещо продавано от джамбази да е свясно .Естествено сигурно има и изключения но това е бялата лястовичка.
                          От края на септември аз се оглеждам за Паджеро 2 - да спомена че живея в немско -ами ако колата е на 100 000 то на таква с чупена глава и искат 3600 евро не лева .3600 струват пажера по на 250 000 и нагоре дет даве и не питам дали да си губя времето да ходя да ги гледам.
                          Аз бях същия като тебе- обратен волан ...не и не, не давах да се издума но по стечение на обстоятелствата карах къде 2000 км такова - 10 мин ми трябваха и готово - никакви проблеми че седя от другата страна.
                          Та с бюджет да речем 8000 лева свясно паджеро от UK ще намериш. Това ми е съвета.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колко да приготвя за паджеро 2

                            Мерси за съвета.....парите съм ги събрал...но липсват приемливи предложения.....джипка с издухана глава не е проблем....ако имаш такава за 3600 лв..и на 250000 ..давай я насам........само да няма изгнило......Не че нямам Цо но ако ще се заварява то първоначалната цена трябва да отговаря на изгнилото състояние(в прекия и преносен смисъл....!) Както споменах по горе разполагам с нов автомобил за ежедневно ползване....джипката ми е необходима за разходка и удоволствие.....обратния волан не спада към удоволствията....не че немога или няма да свикна....8000 лв...за английска е безумие при условие че за 4000 лв....има перфектни екземпляри.....поста ми целеше да разбера колко горе долу е реалната цена в момента....до сега на всички обяви с които съм разговарял за състояние,забележки,причина за продаване и накрая цената до която могат да се разделят с возилото си варират от 500-1000 лв....надолу само по телефона...а ако отидеш с кеш...на място....незнам с колко трябва да е надолу....Исках просто да добия представа.....с каква сума трябва да разполагам ............немога да си купя обаче изгнила купчина желязо на цена между 6000-8000 лв....а масово са такива по салоните и обявите.....


                            п.с За цена от 8000 лв....и нагоре няма да е паджеро 2 а заглавието щеше да съдържа колко.......за дефендър или мерцедес G.....
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              До: Колко да приготвя за паджеро 2

                              Тогава търси внесена от Италия.за около 6000-7000 би трябвало в днешно време да се намери някой екземпляр в доволно добро откъм ламарини състояние.

                              ...ама, 2.5 двигателя ще му е малък. 2.8 дизел или 3.0 бензин ще да е по-добре. А както каза колегата - защо не и 3.5.

                              Мойте и двете са внесени от Италия. Проблем с ръждите нямам дори на ферозата, дето е 90-та година.

                              И аз поради същата причина си купувам италиански. Всичко друго се прави, ама ръжда - не. А в краен случай вземи някакъв гнилоч от UK, но в добро техническо състояние, и някаква гробница откъм двигател от Италия, и от двете си сглоби една, че и ще имаш куп резервни части - къде за теб, къде за продаване.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X