Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-230

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: G-230

    Здравейте. По принцип съм ловджия но офроуда започва все повече да ме влече като отделно хоби извън сезона. Ходил съм няколко пъти с приятели в гората, но като "навигатор". Наблюденията ми показват голямо преимущество на Г. Единственото лошо което според мен е в минус е голямото тегло и не до там приветливия интериор. Да кажем че интериора не ме притеснява, остава теглото което според мен трябва да се компенсира с по-мощен мотор. Темата е за 230 но и аз мисля че ще дойде слаб в някой по-екстремни ситуации. Мисля да се ориентирам към 280 или в краен случай 300 турбо дизел което би било по-икономично. Можете ли да ме ориентирате за цени, години, какво да гледам и т.н.?

    Както е тръгнало, усещам че "болестта" ще се влоши много бързо и ще започна много скоро и аз да го модифицирам. За това ще са ми нужни малко съвети и от вас. Тук има много запознати хора и ще се радвам да споделите вашето виждане по въпроса.

    Коментар


    • #32
      Re: G-230

      Не съм съгласен с мнението на Зарко и на Влади! Двигател 300ТД, най-малкият вариант е 147 к.с. и 330Nm при 1600 оборота!!! Извинявам се, ама 2.8 мотор бензин с тези параметри просто няма!!! Ето поради тази причина ще сложа този Дизелов мотор! Да не говорим, какво ще стане, ако се сложи другият 300ТД, който е 177к.с. и с малко пипане по електрониката, и интеркулера, става един малък звяр!!!
      Ще задам един такъв въпрос - Защо, аджеба Янко Терзиев си продаде бензиновият звяр, правен в продължение на години и с много средства, за да си купи 300ТД, Мерцедес Г?!?!
      Ще бъда много благодарен, ако той отговори на този много интересен въпрос!!!

      Коментар


      • #33
        Re: G-230

        янчо си продаде колата вероятно защото най - накрая му писна от тази черна дупка наречена офроуд

        иначе неговата е май най - добрата /скъпата/ кола за 4х4 състезания у нас
        drive alive

        Коментар


        • #34
          Re: G-230

          Янчо истински се забавлява, когато е на състезание. И доколкото знам, той ще продължава да се състезава, но с новата!
          А дали е най-скъпата...може много да по спорим по този въпрос!!!

          Коментар


          • #35
            Re: G-230

            Някой все пак ще даде ли съвет по моя проблем? Сегашния - какъв мотор да търся.. ако имам възможност да избирам де!

            Коментар


            • #36
              Re: G-230

              Пред този мотор, който си харесал бих предпочел 300 дизел -шестак 113к.с. или (ако имаш възможност разбира се) 350 турбо дизел. Другият вариант е да намериш евтин джип с добра ходова част, купе и рама и в последсвтие да смениш мотора с 300 турбо дизел.
              Хвърлих те в "размисли и страсти"!
              Як дизелов мотор е мотора за гората!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X