Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-230

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • G-230

    какво ще кажете за този мотор на Г-то (2.3,92 kw) , как се държи, не му ли е слаб и какви са опцийте да му се вдигнат конете има ли смисъл.
    LZ1PER

  • #2
    здравей за мен този мотор е доста слаб да вдигаш коне няма смисъл ако искаш сила сменяш мотора с такова животно ли мислиш да смениш ровера

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
      здравей за мен този мотор е доста слаб да вдигаш коне няма смисъл ако искаш сила сменяш мотора с такова животно ли мислиш да смениш ровера

      има един в Германия и си мислех някой неща ама тя офертата вече не е актуална, защото аз постнах този въпрос преди няколко дни и нямах отговор до сега, дай акъл кой е най-подходящия мотор търся в диапазона м/у 82/88г ( по финансови причини ).
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        2.8 е мотора с малко баране става страшно, тук държат цена но не е акцизен 156 коня, но гори доста моя сам го пипал малко и доста е олекотен и ми дава над 55 в гората извън гадско 25-30, други мотори няма варианта е взимаш с "някакъв"мотор и го сменяш с 2.8/3.0 става от лека кола, това ти говора с минимален бюджет, ако има $.....
        ако искаш дълга база в момента продаваме сивата с десния волан 2.8 200 коня за 10000 лв само перфектна е

        Коментар


        • #5
          има една в Германия мога да я взема за 2700 евро малко е за рамонт ще накарам моя човек да я снима и ще ти покажа снимиките може да дадеш акъл, а относно мотора този 2.8 от тук ли да го търся или от там и второ лесно ли се нагажда? а за дизел3.0 или 3.5 какъв е варианта?
          Последно редактирано от Peppy; 26-01-07, 21:19.
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            2.8.л. Мечта. Изрязана, олекотена. Въобще отговаря на моите желания.
            1- Мощен двигател.
            2- цели мостове.
            3- пружинно окачване.
            4- 100% блокажи.
            Какво повече да иска човек.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
              2.8.л. Мечта. Изрязана, олекотена.
              Какво ще рече изрязана, олекотена? Мислех че всички купета и окачване са еднакви, защото както си го написал излиза че има разлика когато мотора е 2.8л или 2.3л примерно ...

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
                Какво ще рече изрязана, олекотена? Мислех че всички купета и окачване са еднакви, защото както си го написал излиза че има разлика когато мотора е 2.8л или 2.3л примерно ...
                Има разлика разбира се. След като се потрудиш малко с флекса....
                Просто с тези няколко изречения показах какъв трябва да е джипа за да ми харесва.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                  Има разлика разбира се. След като се потрудиш малко с флекса....
                  Просто с тези няколко изречения показах какъв трябва да е джипа за да ми харесва.
                  А, с флекса

                  Ти какво по-точно режеш и олекотяваш на Г-то, ако не е тайна разбира се.

                  Коментар


                  • #10
                    нещо такова май
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                      нещо такова май

                      Този ми харесва. Въпреки, че на показаното място Уазика се качва без проблем...
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        мерси, съобразявайте се че от снимките не може да се разбере точно екстрема, предлагам да пробваме една уазка през това че наистина ще ми е интересно

                        Коментар


                        • #13
                          Нищо интересно не виждам. Много газ и леко притваряне на очите.
                          А от горе красива гледка...
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            а интересно е но не се вижда жалко че не мога да пусна има и филмче от това место . пред дясната гума започва отвесна скала и на филма се вижда как Г класата седи наоколо 80% наклон и предната лява гума е на 2 метра от земята почти

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                              а интересно е но не се вижда жалко че не мога да пусна има и филмче от това место . пред дясната гума започва отвесна скала и на филма се вижда как Г класата седи наоколо 80% наклон и предната лява гума е на 2 метра от земята почти

                              Малииийй - пОсмали малко.
                              LZ1VMH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X