Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръчни хъбове

    Колеги някой да знае откъде мога да намеря ръчно заключващи се хъбове за въпросното чудо?
    Моите са автоматични и са си ОК, но искам да имам бавни само на задно а с автоматичните това е невъзможно
    Последно редактирано от Scrapheap; 20-01-07, 12:54.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

  • #2
    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Колеги някой да знае откъде мога да намеря ръчно заключващи се хъбове за въпросното чудо?
    Провери при Митко Фулдата. Ако ги има, може да ти осигури доставка и монтаж на ръчни AVM.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Благодаря - ще проверя.
      Интересувам се и от употребявани - бих могъл да мина и без монтаж
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Имай в предвид че на бавни и на заден мост не се препоръчва, много лесно се троши моста, или карай с повишено внимание !
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Митко фулдата е твоя човек. Соти си взе хъбове от него и са супер. Прави всичко възможно да ги строши, но не става. Загледах се в изработката и тя също ми хареса. Насочвай се към него.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Имай в предвид че на бавни и на заден мост не се препоръчва, много лесно се троши моста, или карай с повишено внимание !
            Известно ми е, че това е добър начин да строшиш дифа, но на мен ми трябва за не дотам сериозни натоварвания. Есествено трябва и да се внимава
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Колеги някой да знае откъде мога да намеря ръчно заключващи се хъбове за въпросното чудо?
              Моите са автоматични и са си ОК, но искам да имам бавни само на задно а с автоматичните това е невъзможно
              А защо бавни само на задния мост? По принцип бавните се включват само когато е много наложително,тоест когато си закъсал или по много стръмно нагорнище.Но тогава натоварването е много голямо/да не говорим,че само на зад. мост с бавни няма да излезеш от никъде/и има голяма вероятност утре да пускаш тема "Търся заден диф за Тропър" Не разбирам какво точно те бърка да си караш като се наложи на 4х4-бавни ,че да се набутваш една камара пари за нещо което според мен няма нужда.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                Бавните могат да се включат само на задния мост ако си с ръчни хъбове явно за това ги иска колегата
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  за какъв тропер ти ирябват.биват два модела ,съсситни шлици за по стария с кръглия фар или за по новия с квадратният фар с по едри шлици , като няма AISIN и AVM е решение
                  МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                  Коментар


                  • #10
                    Имаи предвид че като караш само на задни бавни нищо не можеш да строшиш, наи- много да удължиш живота на съединителя (например ако маневрираш с закачена платформа )

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                      Имаи предвид че като караш само на задни бавни нищо не можеш да строшиш, наи- много да удължиш живота на съединителя (например ако маневрираш с закачена платформа )
                      А ако караш на 4х4 бавни каво ще стане Да не би тогава нещо да се троши
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        А ако караш на 4х4 бавни каво ще стане Да не би тогава нещо да се троши

                        Ами вземи карай редовно парт-тайм 4х4 на асфалт и ще видиш какво ще стане ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Ами вземи карай редовно парт-тайм 4х4 на асфалт и ще видиш какво ще стане ...
                          А вземи че карай редовно на асфалт парт тайм 4х4 само с изключени предни хъбове ,но на бавни пък да видим тогава какво ще стане Въпросът е дали на асфалт е толкова необходимо да можеш да използваш само задния мост на бавни и какъв е смисъла от това?На мен лично ми изглежда глупаво да смениш напълно здрави автоматични хъбове
                          и да дадеш зорлем 500-600кинта,за да имаш само опцията,която евентуално и незнайно защо и незнайно в каква точно ситуация би ти послужила еднократно и то ........не е сигурно това дали въобще ще стане някога.Ама ако въпроса е просто да похарчим някой лев просто ей така,тогава съм съгласен
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #14
                            РЕ:

                            Първо парите не са 500-600 кинта а 150-200 лв и после изобщо не е лоша идеята да се сменят и да си се кара с ръчните, ползват се в много реални ситуации и имат много предимства и един единствен недостатък - изключват се със слизане от колата . Глупав спор се заформи, човека просто питаше от къде да си намери хъбове .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #15
                              Абе, това с карането на заден мост на бавни е малко ... спроред мен безмислено. Но освен, че са по-здрави, ръчните имат и едно хубаво предимство, пред вакумните. Когато си ги зацепил, може да си сменяш от 4х4 на 4х2 с каквато ти сака скорост и в който момент прецениш.
                              RB Patrol Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X