Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
    за какъв тропер ти ирябват.биват два модела ,съсситни шлици за по стария с кръглия фар или за по новия с квадратният фар с по едри шлици , като няма AISIN и AVM е решение
    сигорно имам ама никой не каза какви му трябват
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #32
      Re: Ръчни хъбове

      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      Само дето ако си изчисли разхода за тези 50км,май е по-добре да си наеме камион А пък твойте бавни са наистина -ебаси бавните дето ги имаш
      Градски, аз ще ти дам конкретен пример от моята практика- вкарване и изкарване на лодка с колесар от водоем по асфалт или твърда почва, със завой?! Значи в момента, в който завиеш геврека и ако си с включено предно- или не тръгва или чупиш нещо, ако не ти се затътрузят гумите!! А иначе излиза като пич! Второто приложение при мен е излизане от подземен гараж със стръмен, тесен изход с голям завой. Излиза си бавничко и спокойно също като пич.
      Последно редактирано от Косьо; 22-02-07, 14:10.
      JEEP KJ 3.7 V6

      Коментар


      • #33
        Re: Ръчни хъбове

        Баси дискусията се е разгоряла докато ме нямаше))
        Не съм си и помислил да минавам големи разстояния на бавни
        Искам просто да мога да маневрирам доста тежко ремарке на сух и равен терен, което с автоматичните хъбове си е откровено трошене.
        Другият им голям кусур е, че при режим моторна спирачка те изключват (инерционните) и при подаване на газ включват.
        При затъване и излизане с разклащане също е кофти. Винаги трябва да потегляш много внимателно с тях. Май преимуществата им се изчерпват с това, че не слизаш да ги включваш..
        Проблемът е решен
        Благодаря за мненията - голяма част от тях са наистина смислени
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #34
          До: Ръчни хъбове

          Колега качваи си рьчни разликата е ОГРОМНА забравяш за всички шумове .щрак-прас -кьр.И прочие аз ги смених на скоро и сам много ДОВОЛЕН.УСПЕХ.
          sigpic

          Коментар


          • #35
            До: Ръчни хъбове

            Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
            Колега качваи си рьчни разликата е ОГРОМНА забравяш за всички шумове .щрак-прас -кьр.И прочие аз ги смених на скоро и сам много ДОВОЛЕН.УСПЕХ.
            Мисля че ако си продам моите,веднага минавам и аз на ръчни.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #36
              До: Ръчни хъбове

              Гаранция , че нищо не се троши ако караш на бавни , без преден мост .Говоря за Исузо.Всяка седмица съм в баира с до 9 човека и 5 кучета . Наклона е сериозен и не е асфалт .Ръчните хъбове нещо ми пукат и за това , ако няма проблеми със сцеплението , не ги пускам .
              TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

              Коментар


              • #37
                До: Ръчни хъбове

                Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                Гаранция , че нищо не се троши ако караш на бавни , без преден мост .Говоря за Исузо.Всяка седмица съм в баира с до 9 човека и 5 кучета . Наклона е сериозен и не е асфалт .Ръчните хъбове нещо ми пукат и за това , ако няма проблеми със сцеплението , не ги пускам .
                По-скоро ти пукат каретата а не хъбовете. Обиkновено липсата на маншон или скъсан такъв е първопричината
                А ти как очакваш да скъсаш полуоска - лекичkо и постепенно или изведнъж
                Интересно и диференциалът колко ще издеяни?
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #38
                  До: Ръчни хъбове

                  доста исузовци съм видял, ако някой от вас скъса задна полуоска от каране на бавни бес 4X4, подарявам му такава
                  МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ръчни хъбове

                    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                    Добре ама тогава ако човека реши да тегли ремарке с тухли на разстояние 50км.,и подкара на бавни само на заден мост,трябва да кара така до края.Защото превключването на бързи може да става само в спряно положение,а ако спре някъде за да превключи то цялата схема пропада /тоест пак ще трябва да пали съединителя при потегляне/.А да караш тухлите на 50км. само на бавни .....не знам.
                    Винаги трябва да спреш. За целта спри на наклон, и тругни по инерция.
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ръчни хъбове

                      Несе чудете момчета,
                      слагай те си ръчни хъбчета.
                      Ама никак не ми пречи,че излизам да ги изкючвам.
                      Да се лашкаж напред-назад, да не е по хубаво.
                      Пък и това щракане.Качиш някой невеж и си мисли,че джипа е развален
                      Прикачени файлове
                      Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ръчни хъбове

                        От къде да си поръчам ръчни хъбове за Киа спортидж 99г, 2,0бензин

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ръчни хъбове

                          Само да попитам понеже не разбирам, а искам на слагам ръчни на моя Спортидж, когато са зацепени може ли в движение да се изключва предното?

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ръчни хъбове

                            много хора спорите а аз така и неразбрах за моето Isuzu от каде даму купя хъбове и колко струват?????

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ръчни хъбове

                              Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                              Гаранция , че нищо не се троши ако караш на бавни , без преден мост .Говоря за Исузо.Всяка седмица съм в баира с до 9 човека и 5 кучета . Наклона е сериозен и не е асфалт .Ръчните хъбове нещо ми пукат и за това , ако няма проблеми със сцеплението , не ги пускам .
                              Пукат щот са се заоблили шлиците на полуоската и имаш луфт между зегерката [аксиалин луфт на полуоската]
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              DISCO 1-200TDI-бял...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ръчни хъбове

                                карането на бавни и на заден мост е наложително наи вече ако трябва да правиш маневра на заден със тешко ремарке на асвалт,примерно лодка ,каравана или някакав голям товар-ако си на 4х4 дърпа във волана и пречи на добрата маневреност .а що се отнася до ръчните хъбове при мен има от време на време
                                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X