Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технически преглед на АГУ - къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Технически преглед на АГУ - къде?

    Благодаря за помоща колеги , ще мина и покраи двете места да видим какво ще стане.
    Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

    Коментар


    • #32
      До: Технически преглед на АГУ - къде?

      Първоначално публикуван от gubislav Преглед на мнение
      Аз минах преглед на бутилка и уредба в Техногаз (май така се казва), в кв. Акациите, след затвора първата разбита улица вдясно....
      Колко струва като пари и колко отне като време колега?
      Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

      Коментар


      • #33
        До: Технически преглед на АГУ - къде?

        1. На "Братя Бъкстон" до църквата правят прегледи на АГУ, включително водна проба.
        2. СБА Панчарево - правят прегледи на АГУ, включително водна проба.
        3. Булавтосервиз - Газаджиите в гората в Лозенец (Близо до Кошарите) - голям сервиз за газови уредби, правят качествен преглед, но не правят водна проба обаче.
        Водна проба по закон е задължително да се прави веднъж на 5 години живот на бутилката.
        Цената е 15-тина лева.

        Коментар


        • #34
          До: Технически преглед на АГУ - къде?

          Първоначално публикуван от bejanski Преглед на мнение
          Колко струва като пари и колко отне като време колега?
          На мен трябваше да ми издадат паспорт на АГУ-то, за да мина ГТП, 15 лв. и 20 мин.
          Но моята бутилка е нова-купувана е 2009, и по уредбата са сменени всички джаджи без тръбите под купето, та нямаше какво да и тестват май.

          Коментар


          • #35
            До: Технически преглед на АГУ - къде?

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            По пътя за кошарник, от дясно след бензиностанцията, има табела, неможе да се пропусне.
            Мерси.
            А дали ще стане само с документи?
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #36
              До: Технически преглед на АГУ - къде?

              Може ли да се узакони метанова бутилка , която няма паспорт ? И съответно годишен преглед на уредбата.
              Как , къде и цена . Може и на ЛС.
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #37
                До: Технически преглед на АГУ - къде?

                Февруари 2010г минах ТП .
                За да минете преглед ви трябва да има монтиран евро клапан на бутилката истината е да ни вземат парите .
                За паспорт да ми напишат - 25лв.
                Сонда с евро клапан + монтаж - 100лв.
                За да ми минат техни4ески преглед - 45лв.
                [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

                Коментар


                • #38
                  До: Технически преглед на АГУ - къде?

                  СБА Панчарево вече не работи
                  Отидох в СБА Младост, погледна паспорта и бутилката и ми каза, че съм за водна проба около 70-100лв. ще струва щото бутилката била 1993г. Е те това е. Днеска пък и за първи път ме питаха на ОМВ дали имам преглед на газовата. Мъкааа колеги. Винаги съм бил изряден.
                  Пийте червено вино! Дава здраве.
                  А то ни трябва за да пием ракия!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Технически преглед на АГУ - къде?

                    Първоначално публикуван от ggs Преглед на мнение
                    СБА Панчарево вече не работи
                    Отидох в СБА Младост, погледна паспорта и бутилката и ми каза, че съм за водна проба около 70-100лв. ще струва щото бутилката била 1993г. Е те това е. Днеска пък и за първи път ме питаха на ОМВ дали имам преглед на газовата. Мъкааа колеги. Винаги съм бил изряден.
                    На ОМВ и на Лукойл искат преглед

                    Коментар


                    • #40
                      До: Технически преглед на АГУ - къде?

                      Първоначално публикуван от ggs Преглед на мнение
                      СБА Панчарево вече не работи
                      Отидох в СБА Младост, погледна паспорта и бутилката и ми каза, че съм за водна проба около 70-100лв. ще струва щото бутилката била 1993г. Е те това е. Днеска пък и за първи път ме питаха на ОМВ дали имам преглед на газовата. Мъкааа колеги. Винаги съм бил изряден.
                      Позната история.След като ме информираха , че бутилката ми е за проба се оказа , че проби се правят в много малко сервизи.В един такъв ме накараха да сваля балона и да го боядисам прилежно, едвали не в заводски вид го искаха хората.Три пъти ме връщаха ,докато накрая направо си ми казаха да си купя от тях нов.Смених сервиза и всичко се оправи.
                      Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Технически преглед на АГУ - къде?

                        Направо като чета страх ме лови. И понеже карам 20 години газеници да ви кажа.
                        Технически прегред се прави задължително всяка година защото после кат пишат актове или не ти заверяват ГТП ,а ако пожарникарите хванат газаджията да зарежда бутилка без преглед направо го сцепват по устав
                        Моите бутилки са снимани на рентген (веднъж на 5г) даже и имам рентгенови стимки с документацията за закупуване когато хода на заверка ми правят проверка със сапунена вода по снадките и със някакъв датчик и осцилоскоп обследват бутилката.
                        На 18.02.10 преглед и заверка 15лв
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • #42
                          До: Технически преглед на АГУ - къде?

                          Препоръчвам едно сервизче с пункт за преглед на Околовръстното на разклона за Суходол. Много бързо минах. Правят и на метанови уредби.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Технически преглед на АГУ - къде?

                            Аз знам един много сериозен пункт на когото не е взет лиценза и е с приемливи цени в Малашевци,на ул"КАЛАЧ".Но персонала държи всичко да е изправно и добре направено.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Технически преглед на АГУ - къде?

                              Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже къде има такъв сервиз във Варна, че вече от година не мога да зареждам в Шел а и вече някои от малките газстанции започнаха да искат преглед.

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: Технически преглед на АГУ - къде?

                                В Бургас - ТПК на глухите и слепите. Един "майстор" и чува и вижда за 14 лева издава и паспорт и го подпечатва "прегледан", без да вдига капака, и стикер на задното стъкло - безплатно.
                                -Как ще паркирам в подземните паркинги?
                                -Отлепваш стикера!..
                                От какво сте недоволни

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X