Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво ендуро да избера?

    Какво ви е мнението за тези мотори 125 кубика 4 тактови? Аз също съм се загледал по тях, понеже ще го ползвам главно за градско и разходки из гората. Първоначално даже мислех да взимам 50 cc, но се отказах и сега съм се насочил към такъв тип.

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      Здравейте, бих искал съвет: Искам да си купя нов мотопед - 50 куб.(кат - М) Имам претенции - да е високо проходим и лек (около 40 кг.), да става за по дълги преходи (с удобна седалка), не претенциозен и здрав. Може ли на 4 тактов да се сложи газ? Няма къде да нощува и ще се налага да го качвам 20 стъпала на ръка (няма асансьор), ежедневно (и зимата) пробег 30-50 километра извънградско (разбит път), тежа - 100+кила. И не за пренебрегване е цената - до 2000 лв. Естествено, че искам много, но в това е прогреса, пък и "който търси - намира". Ако може някой да помогне, ще почерпя!

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Първоначално публикуван от gogo630722 Преглед на мнение
        Здравейте, бих искал съвет: Искам да си купя нов мотопед - 50 куб.(кат - М) Имам претенции - да е високо проходим и лек (около 40 кг.), да става за по дълги преходи (с удобна седалка), не претенциозен и здрав. Може ли на 4 тактов да се сложи газ? Няма къде да нощува и ще се налага да го качвам 20 стъпала на ръка (няма асансьор), ежедневно (и зимата) пробег 30-50 километра извънградско (разбит път), тежа - 100+кила. И не за пренебрегване е цената - до 2000 лв. Естествено, че искам много, но в това е прогреса, пък и "който търси - намира". Ако може някой да помогне, ще почерпя!
        Piaggio Ciao.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
          Това ако го подкара 50км. някой 100+кила ,по разбит път , ще му остане само левия педал и "удобната " седалка. Иначе за ежедневно качване 20 стъпала на ръка става. Според мен се търси 23г. брюнетка , 178 , мерки 90/60/90 , но да е 40 кила, да пере и готви , да не пие , да не пуши , по молове да не ходи , е няма такова "животно". Но очаквам да се включи и Живота с ценен съвет по темата.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            Първоначално публикуван от gogo630722 Преглед на мнение
            Здравейте, бих искал съвет: Искам да си купя нов мотопед - 50 куб.(кат - М) Имам претенции - да е високо проходим и лек (около 40 кг.), да става за по дълги преходи (с удобна седалка), не претенциозен и здрав. Може ли на 4 тактов да се сложи газ? Няма къде да нощува и ще се налага да го качвам 20 стъпала на ръка (няма асансьор), ежедневно (и зимата) пробег 30-50 километра извънградско (разбит път), тежа - 100+кила. И не за пренебрегване е цената - до 2000 лв. Естествено, че искам много, но в това е прогреса, пък и "който търси - намира". Ако може някой да помогне, ще почерпя!
            Здравей Колега,
            Мислил ли си по въпроса за електро велосипед?
            Предложението ми е абсолютно сериозно. Пробвах такова возило и се изненадах приятно. Ще се вмести напълно във изискванията ти и най-вече в "прогреса".
            Не си писал очаквания за скорост, но по разбит път едва ли ще можеш да си позволиш висока скорост с машинка, отговаряща на изискванията ти.
            Ако имаш планински велосипед би могъл и него да електрифицираш. Ако нямаш има избор както на подходящ велосипед, така и на едектродвигател и батерия.
            20 - 25 км./ч. средна скорост можеш да очакваш. Ако го караш в режим на помощ с педали от твоя страна ще покриваш и очакваната от теб дистанция без проблем. Въпроса е дали ти се върти или искаш само да се возиш...
            Поздрави и успех с избора.

            Коментар


            • От: Какво ендуро да избера?

              До къде я докарахме , в този раздел и в тази тема да обсъждаме електро велосипед.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                Това ще да е някъкво високо технологично чудо мечта на всеки производител.Ако може и да духа топло през зимата и аз се нареждам .
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • Re: От: Какво ендуро да избера?

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  До къде я докарахме , в този раздел и в тази тема да обсъждаме електро велосипед.
                  Електричките не са за пренебрегване...някой ден

                  https://www.youtube.com/watch?v=CTmuawNFp8Q&t=3s

                  Коментар


                  • От: Re: От: Какво ендуро да избера?

                    Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                    Електричките не са за пренебрегване...някой ден

                    https://www.youtube.com/watch?v=CTmuawNFp8Q&t=3s
                    Това е доста различно от велосипед , но ако някога си заставал на стартовата бариера с още 39 цвайки , се съмнявам , че щеше да го заглеждаш , просто някои неща няма как да се заменят.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      Първоначално публикуван от gogo630722 Преглед на мнение
                      Здравейте, бих искал съвет: Искам да си купя нов мотопед - 50 куб.(кат - М) Имам претенции - да е високо проходим и лек (около 40 кг.), да става за по дълги преходи (с удобна седалка), не претенциозен и здрав. Може ли на 4 тактов да се сложи газ? Няма къде да нощува и ще се налага да го качвам 20 стъпала на ръка (няма асансьор), ежедневно (и зимата) пробег 30-50 километра извънградско (разбит път), тежа - 100+кила. И не за пренебрегване е цената - до 2000 лв. Естествено, че искам много, но в това е прогреса, пък и "който търси - намира". Ако може някой да помогне, ще почерпя!
                      Заповядай,мисля че това напълно ще удовлетвори твоите изисквания,дори се вписваш в бюджета,ако ли не скоро наближава коледа пиши на дядо мраз време е.
                      http://www.hippoland.net/dickie-motor-r-c-201119420
                      Последно редактирано от hristo jivota; 08-12-16, 17:10.

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Имам такова, наскоро го поднових изцяло (без батериите), но е много тежко - 98/100 кг.

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          От Варна съм, имам такова,не може да качи каменарския баир.След основен ремонт е и всичко по двигателя е сменено с оригинално, италианско. Продавам го, не върши работа.

                          Коментар


                          • От: Какво ендуро да избера?

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Заповядай,мисля че това напълно ще удовлетвори твоите изисквания,дори се вписваш в бюджета,ако ли не скоро наближава коледа пиши на дядо мраз време е.
                            http://www.hippoland.net/dickie-motor-r-c-201119420
                            Благодаря и аз имам чувство за хумор.

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              Мислях си за Vogue S 2 на Peugeot, някой да каже добра дума за него ?

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                Здравейте колеги, нов съм във форума и искам да се допитам до вас за съвет.
                                От две години карам мотор (бандит 400) но шосето нещо не ме привлича толкова колкото планината и гората.
                                Искам да си купя ендуро мотор за да ходя по разходки и палатки, без никакви състезателни цели или преодоляване на велики препятствия. Проблемът ми идва от там че съм висок едва 160см и 52кг и не мога да се ориентирам към подходяща за мен машина (4т 250cc поне до толкова се ориентирах), повечето мотори по ТТ данни изглеждат супер високи а не познавам хора за да тествам някоя моторетка. Бихте ли ме ориентирали към какво да се насоча и какво да търся. За пари в момента съм събрал към 3к лв но ми се струва че ще са недостатъчно понеже ще трябва да вземам и екипировка (каска имам ама шосейна)
                                Ще съм благодарен на всякаква информация.
                                Поздрави Тодор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X