Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашно приготвени капки за нос..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Домашно приготвени капки за нос..

    Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
    Не знам със точност , но съм чувал ,че по морето всеки трети е със синузит...
    Че лекарите ме съветват да седя повече на морето заради синузита...Морския климат е полезен за такъв род заболявания.

    Коментар


    • #17
      До: Домашно приготвени капки за нос..

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Че лекарите ме съветват да седя повече на морето заради синузита...Морския климат е полезен за такъв род заболявания.
      Съгласен съм , но предполагам са имали впредвид лятото на плажа , където и морската вода помага...ама не и под сянка на капана
      "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
      "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

      Коментар


      • #18
        До: Домашно приготвени капки за нос..

        А да попитам някой пробвал ли е да гони синузита така:


        Течността е вода с морска сол.

        Коментар


        • #19
          До: Домашно приготвени капки за нос..

          Ами несъм пробвал.Ти пробвал лиси,и ако си пробвал има ли някакъв ефект.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #20
            До: Домашно приготвени капки за нос..

            Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
            Ами несъм пробвал.Ти пробвал лиси,и ако си пробвал има ли някакъв ефект.
            Не съм още. Засега нямам проблем(дано и скоро нямам пак). Купих си онзи ден подобно от един индийски магазин, само че е глинено. Служи за промивки на носа не само като имаш проблем, а и като хигиена за носа. Да добавя, че след тази промивка на двете ноздри трябва да се издуха носа при запушени уши, демек с двата палеца си запушваш ушите, а с двата показалеца си духаш носа.

            Коментар


            • #21
              До: Домашно приготвени капки за нос..

              Знам едно чудно растение. То помага в борабата с хремата и синузита. Казва се Каланхое и се отглежда в домашни условия. Изпробвала съм метода и съм много доволна!

              http://www.doctorbg.com/page.php?id=13318
              Тук ще разберете повече за цветето, лечебните му свойства и методите за лечение с него.

              Коментар


              • #22
                До: Домашно приготвени капки за нос..

                Първоначално публикуван от nastq Преглед на мнение
                Знам едно чудно растение. То помага в борабата с хремата и синузита. Казва се Каланхое и се отглежда в домашни условия. Изпробвала съм метода и съм много доволна!

                http://www.doctorbg.com/page.php?id=13318
                Тук ще разберете повече за цветето, лечебните му свойства и методите за лечение с него.
                Благодаря за инфото
                "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                Коментар


                • #23
                  До: Домашно приготвени капки за нос..

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  А да попитам някой пробвал ли е да гони синузита така:


                  Течността е вода с морска сол.
                  Всеки път когато е със запушен нос дъщеря ми го "профилактира" по този начин. Помага!
                  За синузит - една изпитана бабина рецепта:
                  Изстисква се сока от глава кромид лук и се капе в носа като човек е легнал по гръб и главата е силно изнесена назад. Най-важното - не люти. Така 15 дни. Ефекта е много продължителен така, че не се налага да се често.
                  Дискавъри 300 тди ръчка
                  Витара тди автомат
                  XT660R

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Домашно приготвени капки за нос..

                    Да, знам , че темата от преди три години. Запушеният нос обаче си е актуален и днес

                    Здравейте. Това дето го прави мацката на горната снимка може да го прочетете и в книжките за йогите.
                    Аз лично съм го правил. Не е трудно,иска се малко нагласяне на ъгъла на главата за да не влезе водата в гърлото и ручея потича
                    Солта е една кафена лъжичка на литър вода, водата е добре да е хладка а не студена .
                    Солта във водата прави осмозен разтвор със същата концентрация като на солта в кръвта. Опитвал съм и с чиста вода - докарват се вампиркочервени очи и лиги отвсякъде Демек - не ви трябва .
                    Солта може да се замести със сода бикарбонат и според моите наблюдения това е истинската идея от сеанса. Ако не се лъжа пак беше лъжичка на литър и пак не дразни.
                    Ако очите ви кръвясват и ви смъди на носа - дозата ви е грешна. При нормална употреба не трябва да има неприятни усещания. Един литър в лява ноздра и един в дясна и не ми се наложи да повтарям - хремата спря. Чудо или съвпадение - който иска да пробва . Може да стане ,може и да трябват повечко сеанси.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X