Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дървени ламели за легло??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дървени ламели за легло??

    Здравейте,може ли някои да ми каже от къде мога да се сдобия с дървени ламели за легло (140x200) или къде евентуално може да се поръча цялата рамка с ламелите??? От София съм.
    Става въпрос за подобна конструкция:

  • #2
    До: Дървени ламели за легло??

    Има и такива със задвижване, но са по-скъпи.
    Ето няколко сайта (надявам се не нарушавам правилата?):
    http://home.market.dir.bg/scat.php?id=31055
    http://megashop.bg/nani/product_info...ucts_id=900494

    Погледнах и матраци Тед, с такъв размер са дали само със задвижване...

    Като цяло такива подматрачни рамки се продават в магазините за матраци.

    ПП. За гугъл ползвай "подматрачна рамка лв.", а не "ламели"

    Коментар


    • #3
      До: Дървени ламели за легло??

      Благодаря.

      Коментар


      • #4
        До: Дървени ламели за легло??

        Има един участък на "Пиротска", от "Хр. Ботев" към "Опълченска". Там има много магазинчета, които са на разни производители. В тях съм виждал.

        Коментар


        • #5
          До: Дървени ламели за легло??

          bg2001, ако действително намерите ламели - моля да споделите къде. В нито един от магазините в които продават подматрачни рамки не продават само ламели. От пролетта търся.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #6
            До: Дървени ламели за легло??

            Я кажете това защо се прави?

            Коментар


            • #7
              До: Дървени ламели за легло??

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Я кажете това защо се прави?
              Кое?
              Защо ни трябват ламели или защо производителите на подматрачни рамки не пускат на пазара резервни ламели?
              Ако е І вариант - счупиха се две ламели и трябва да се изхвърли цялата рамка, защото виси матрака.
              Ако е ІІ вариант - целта вероятно е продажбата на повече рамки.
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • #8
                До: Дървени ламели за легло??

                питам с какво е по-добро такова легло

                Коментар


                • #9
                  До: Дървени ламели за легло??

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  питам с какво е по-добро такова легло
                  Аха, ясно
                  Според мен въобще не е по-добро, но така или иначе - купихме го преди 3-4 години, когато по-малкият ми син надхвърли юношеския размер. Леглото е единично, но малко по-дълго от стандарта. Той си го хареса, харесва си го и сега. Но заради две счупени ламели май ще трябва да купим цяла нова рамка, като здравите ламели от старата ги оставим за резервни. Не е болка за умиране, но ситуацията е тъпа.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дървени ламели за легло??

                    http://catalog.bg/product.php?company=14813&id=23345

                    http://www.niva-t-caruso.com/lameli.html

                    По магазините е ясно , че не се предлагат. Някоя фирма производител може би , ако помогне - не се сещам за друг вариант.
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дървени ламели за легло??

                      Благодаря, Женя.
                      То да откриеш и производителя не е лесна работа Насочиха ме уж към офиса на един такъв ЕТ в кв."Бъкстон". На адреса нямаше каквото и да било обозначение, а обикалянето по околните улици за нещо подобно, не даде резултат
                      Та като видях темата - обнадеждих се, че някой може да има по-добър късмет от моя.
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дървени ламели за легло??

                        Струва ми се, че в магазин Практис съм виждал само ламелки, но не съм 100% сигурен, може и да бъркам

                        А аз отдолу под матрака не съм с подматрачна рамка, ами съм с неламинирана ПДЧ плоскот (май 18 мм дебелина беше), само че надупчена с един фрезер за дърво с диаметър на отвора около 35 мм май беше, и много много дупчици. Вече към 2 години никакъв проблем, и на село леглата така съм ги направил. Но това според мене зависи от матрака може би ..., когато е с подматрачна рамка така или иначе тя ти дава още малко гъвкавост и белоснежна мекота ПДЧ-то не е пружиниращо, ама какво от това, матрака ми е хубав и съм много доволен откъм удобство също.
                        Тогава не помня какви пари дадох за него (върти ми се нещо към 300 лв, (някакъв Брит май се водеше, на Тед, двулицев съответно) щото беше последен и го бяха пуснали на прИмоция, ама трябваше да дам май още толкова пари за подматрачни рамки ... Леглото е двойна спалня, забравих й размерите, май 160 (или 180) х 200 (или 220) мм .., абе голяма е ).

                        Извинявам се за отклонението си в 2/3 от поста ми
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Дървени ламели за легло??

                          Здравейте, скъпи приятели,

                          Това е Ейми от фабриката China.Our произвеждат основно легло летва и рамката легло. Искам да изградя бизнес отношения с местно производство на electirc легло, регулируемо легло (същото на снимката горе). Как да ги търси. Надявам се да ви помогне. Благодаря предварително. можете да изпращате съобщение до мен.

                          *******


                          Благодаря предварително!
                          Последно редактирано от maxxx; 08-04-10, 12:33.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X