Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - Джимни Екстрем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

    мале ште лудна 20 дена чакам това окачване и уж вече боло ва испания пък чак толкова да е далеч белгия пък чак толокова де а голяма испания,,,,,,,,,,
    чуствам се много страно като купих колата така не се надявах а чаках един месец да дойде...
    поздрави

    Коментар


    • #32
      Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

      Като почнеш монтажа,да не забравиш да снимаш.Успех с монтажа.Поздрави.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #33
        Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

        Ти поне вече чакаш.
        Аз още мисля.

        Коментар


        • #34
          Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

          мале тyк е само че са три кашона и не са ги оставили трябва аз да ида да си ги взема от пощата а тва ще стане утре мале тази нощ няма да се спи...
          така че от утре ше почна сас вапросите кое как що как се регулират щангите панхард и сколко...
          ще ми се да си го сложа сам така ше имаам възможност да снимам а ако е оставя в сервиз няма да стане номера да се пречкам и снимам тук не дават да им се досажда ама на улицта е забранено и си представям само ако ме види някой полицай ше му стане лошо........
          kinex ами айде какво чакаш дейставй
          поздрави

          Коментар


          • #35
            Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

            а ето го и кита +4.5 инча а това маи е 10см..

            до тук беше със серйното окачване от тук нататак нов джип става...




















            липсват неща но се надявам скоро да ми бадат изпратени..

            една втулка от накрайника унибай и ограничителните колани на
            предния диф.



            има много неща дето не са ми а ма хич яасни та ше питам
            за всяко нещо....
            поздрави

            Коментар


            • #36
              Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2


              тия щанги панхард май ще е по добре да ги боядисам заедно с задните двете палнки дето са и малко разждясали но искат дупчене май затова не са боядисани....
              от което се вижда има три тампона по високи за раздатката то значи че тя сe дига на горе
              има два фланеца те са предполагам за преден и заден кардан но пак ще го попитам дистрибутора да ми каже..
              поздрави

              Коментар


              • #37
                Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                днес се започна с монтирането на втулките от полиретан и това е резултата..

                в сбота след обяд започвам от спирачноите маркучи..
                а и закyпиx едни скоби за да мога да събера пружините.


                поздрави

                Коментар


                • #38
                  Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                  Страно. На носача тампона към рамата е селенова втулка а там усукването е наи-голямо. Пък на Панхарда сложили унибал дето усукване няма.
                  Аз сложих унибал на Панхарда и се разби са 500км ама може щото сложих и в двата края. При теб в единия си има тампонче.
                  Ай почваи де. До сутринта си готов.

                  Коментар


                  • #39
                    Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                    ами тези полиретанчета от кам диафа са по манинки а към шасито е по големичък на снимката не си личи..
                    а тези унибали и аз четох тук един пич нещо не е доволен ама ще видим що за стока са..
                    да бе лесно почвай и до сутринта си готов чак такъв мастор не сам бе..
                    лека по лека събота маркучлета неделя останалото а ма ако дойде една част дет се е изгубила..
                    а никви колани няма този се е объркал тва са ограничителите в компресия тези алуминиевите втулки някак страни ми се виждат имат някъв агъл та чакам белгиеца да прати по подробни инструкци как се слага тва нещо...
                    а приемет се съвети и за униобалите от коя старна да ги турна и фланците на карданите от коя страна да ги също е загадка..
                    поздрави

                    Коментар


                    • #40
                      Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                      много хубаво комплектче си си спретнал. айде монтирвай го. август сме в мадрид и барселона и се надявам да ме повозиш. с окачването никакви инструкции ли не дойдоха? като вдигнеш колицата с 10 см всички ъгли по окачването се променят, как ще ги коригираш?

                      а, и без да съм запознат но мисля че раздатката слиза на долу, не се дига на горе
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #41
                        Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                        Е то зависи дали дупките позволяват но фланците трябва да са към раздатката. За щангите няма значение но е по добре унибала да е към купето за да се каля по малко.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                          Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                          много хубаво комплектче си си спретнал. айде монтирвай го. август сме в мадрид и барселона и се надявам да ме повозиш. с окачването никакви инструкции ли не дойдоха? като вдигнеш колицата с 10 см всички ъгли по окачването се променят, как ще ги коригираш?

                          а, и без да съм запознат но мисля че раздатката слиза на долу, не се дига на горе

                          митко аз август мисля в бг да съм но нищо не е уточнено ако съм тук с най голямо удоволствие ще те повозя........
                          имаше инстркци ала бала сега чакам да ми пратят на испански и подробни..
                          аз питах на едно място за стенд и ми казаха че не е проблем ще ми го направят независимо че е дигната но първо ще се посаветвам с хора дето са ходили в даден сервиз да няма изненади че един стенд е 50€..
                          а при мен раздатката се дига на горе аз вече сменях тампони и знам как е..
                          тампона е между стойката на гредата и стойката на раздатката малко ме притеснява да не упре
                          в купето иначе мойта е с електрическо включване лостове няма...
                          поздрави

                          Коментар


                          • #43
                            Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Е то зависи дали дупките позволяват но фланците трябва да са към раздатката. За щангите няма значение но е по добре унибала да е към купето за да се каля по малко.
                            ами ще го имам на предвид чакам белгиеца да ми прати подробния превод и ще го умуваме как е най добре...
                            поздрави

                            Коментар


                            • #44
                              Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                              няма проблем, все някога ще ме повозиш. по принцип унибалите са към купето/рамата, а поли-тата към моста.
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #45
                                Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                                Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                                няма проблем, все някога ще ме повозиш. по принцип унибалите са към купето/рамата, а поли-тата към моста.
                                Така е правилно
                                Хубава количка ще стане
                                Друсането отзад трудно ще го парираш с квито и да е амове то си върви с базата
                                Хубаво би било да беше събрал пари за алуминиеви джанти С по големите гуменки и стоманени може да му натежът Но зависи какво търсиш от карането Унибалите не ги пръскаи отблизо с пароструя като го миеш и си намери там някакъв спреи да ги смазваш При вас има уникални магазини за яхтено обурудване вземи някаква грес противоводна и преди дълги кални преходи им слагаи защитен слои Малко малки ми се виждат ма то за тая кола маи всичко е малко Хвърляи по една кутия цигари като снимаш да хващаме пропорциите
                                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 28-02-07, 01:44.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X