Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде рециклират спирачни помпи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • къде рециклират спирачни помпи

    Колеги спирачната ми помпа се предаде за втори път .Наистина от предишната смяна на гумички изкара две години ,но мисля че вече е за по сериозна интервенция.Фронтерата е ОФА дълга база 2.2 екотек,помпата е късата на вид и грозна на цена.Казаха ми че някъде в княжево шлайфали помпите и после изработвали гумички по новия размер.Та въпроса ми е ,имали такова нещо и ако има ,ако обичата телефон на майстора за да се уточня с него ,за да не правя напразни разходки.Тук от старите теми разбрах че в Казанлък рециклират ,ама ми е далечко.
    Румен Николов

    0888 358 572

  • #2
    До: къде рециклират спирачни помпи

    Княжево,но завии в ляво като се спускаш от Перник към София посока сервиз Лада,пресичаш мостчето и на самия площад ще ги намериш.Въстановяват сп.цил,помпи и др.
    ПАВКО
    0888802068

    Коментар


    • #3
      До: къде рециклират спирачни помпи

      А не е ли по добър вариянт от някоя блъсната или англииска(десен волан) има ги по моргите.Аз бих купил втора употреба,защото каучука на тези техни ремонтни гумички се разлага от спирачната течност която е доста агресивна.А оригиналната си е оригинална,макар и на години ще искара повече от ремонтираната(по-модерно рециклираната)помпа.
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        До: къде рециклират спирачни помпи

        Това също е вариант,аз затова исках отзиви за рециклираните,да направя сравнение.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • #5
          До: къде рециклират спирачни помпи

          Повярвай ми ПО-добрия вариянт.Слагат разни отливани на матрица гумички които направо се разлагат защото не са масло устойчиви.Запушват други работи по системата,абе луда работа.То ако било лесно хората нямаше да правят заводи а щяха да си ги произвеждат в мазата с разтопен каучук от топка
          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

          Коментар


          • #6
            До: къде рециклират спирачни помпи

            Хмм ,а дали помпите на моята фронтера и такава на фронтера б са индентични?
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #7
              До: къде рециклират спирачни помпи

              Снимай я , да ти кажа дали поне на външен вид са еднакви .

              Коментар


              • #8
                До: къде рециклират спирачни помпи

                Що не питап Лозан най добре...Но аз все си мисля, че е по добре някоя втора ръка отколкото поредно рециклиране...
                Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                Коментар


                • #9
                  До: къде рециклират спирачни помпи

                  НЕ рециклирай спирачна помпа! Купи НОВА! С това шега не бива!

                  Коментар


                  • #10
                    До: къде рециклират спирачни помпи

                    Абе, то нова си е нова, ама и 900 лева са си 900 лева..... Румба, мен ако питаш, обмисли вариант помпа със серво комплект от ОФА, дългата. И нови да ги купиш, пак ще е по-евтино от твоята. Не знам щуцерите дали са същите, но не е болка за умиране и да не са.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X