Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсан тампон паджеро 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсан тампон паджеро 2.5

    Здравейте колеги,имам следния проблем скъсал ми се е тампона който държи кутията,към купето.Ако има някой който го сменял да помогне от къде мога да се сдобия с такъв нов.мерси
    Прикачени файлове

  • #2
    До: скъсан тампон паджеро 2.5

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=77469
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      До: скъсан тампон паджеро 2.5

      в краина сметка да пълня със силокон за фуги ли?

      Коментар


      • #4
        До: скъсан тампон паджеро 2.5

        Аз бих предпочел нещо по-устойчиво на атмосферни въздействия
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          До: скъсан тампон паджеро 2.5

          Този тампон го има в KSD но не мога да ти кажа цена.
          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

          Коментар


          • #6
            До: скъсан тампон паджеро 2.5

            Може би да го вземеш от тук като гледам цената му е към 60 лева с доставката. http://www.milneroffroad.com/categories.asp?cID=11480

            Коментар


            • #7
              До: скъсан тампон паджеро 2.5

              Първоначално публикуван от psarito Преглед на мнение
              Може би да го вземеш от тук като гледам цената му е към 60 лева с доставката. http://www.milneroffroad.com/categories.asp?cID=11480
              Тези цени с доставката ли са или не?
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • #8
                До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                Относно доставката (България, континентална Гърция, Турция *, Румъния, Русия (Москва област) *
                DHL 5/9 дни. £ 29,00 до 10 кг, £ 1.50 за килограм след това) но пак ми се вижда по насметка отколкото в Бг.

                Коментар


                • #9
                  До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                  колеги тампона го намерих за 30лв,ще го сменя и ще видя колко време ще изкара

                  Коментар


                  • #10
                    До: скъсан тампон паджеро 2.5

                    Първоначално публикуван от psarito Преглед на мнение
                    Може би да го вземеш от тук като гледам цената му е към 60 лева с доставката. http://www.milneroffroad.com/categories.asp?cID=11480
                    колега като гледам този тампон е сащия като на галопера ако е така от хюндаи го взех за 18 лв.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                      Първоначално публикуван от ulian26 Преглед на мнение
                      колеги тампона го намерих за 30лв,ще го сменя и ще видя колко време ще изкара
                      Би ли споделил от каде го закупи, че като сменявахме едни автоматични скорости се оказа, че тампона е изгнил.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                        Днес и аз взех въпросния тампон за 30лв от магазин за японски авточасти в Перник. Хората бяха добре запознати и го намериха от раз. Предполагам, че в София ще го намериш почти навсякъде
                        Y61

                        Коментар


                        • #13
                          До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                          Когато купих моя за 37лв. изкара 4 дена,самата елипса в която лежеше тампона беше като бита с чук.Затова изрязах самата елипса,намерих подобен тампон/само втулката не отговаряше/и с малко помощ от стругар и 2-ве заварки всичко е точно вече15000км.За съжаление не зная от какво е въпросния тампон

                          Коментар


                          • #14
                            До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                            Ми смених го днес тампона пък ше видим. Дано изкара повече от 4 дена
                            Y61

                            Коментар


                            • #15
                              До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                              На мен се оказаха скъсани двата тампона на скоростната кутия и тъй като не можах да намеря днес оригинални майстора реши да сложи от носачите на Фолсваген .Външния размер е точен а във вътрешния наби втулките от старите тампони. Всичко стана добре,но се оказа че тези са с по-корава гума,за по-голямо натоварване и сега е още по-зле от преди.А иначе не са плътни вътре,а тресе та знае ли сеСъс сигурност ще трябват нови и то за Мицубиши.
                              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X