Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 46 амфибия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Газ 46 амфибия

    Определено тази амфибия става за риболов къпане сваляне на гаджета и мн.др.работи,ама ми е чудно само 300броики произведени
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #32
      До: Газ 46 амфибия

      Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
      Ти си мислиш че в Годеч е само нишава така ли,ако мислиш така значи грешиш
      Абе има и няколко гьолаМисълта ми беше че не е например по долното течение на Марица или друга голяма река или язавир да караш с кеф.Поздрави
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #33
        От: Газ 46 амфибия

        Разрових се по темата, след днешното наводнение. Много ми е интересно има ли изобщо такива останали в движение, че темите са стари, а колегата с амфибиите сякаш зачезна. Биха били полезни за наводнения, а са много интересни от гледна точка на преодоляването на ред препятствия при бедствия като това в Харманлийско. Има ли изобщо от къде да се купи такова чудо, дори и да трябва реставрация и как седи въпроса с регистрации и прочее легални препъни камъци.

        Коментар


        • #34
          От: Газ 46 амфибия

          Във инжинерните подразделения предполагам е останал някой ПТС, но те са верижни с 12 цилиндров двигател. В по-стари военни книги съм чел за МАВ и БАВ, МАВ е гореспоменатия ГАЗ-46, а БАВ е създаден на базата на ЗиЛ-157. Не вярвам в армията ни някъде да е останало нещо от тези машини, освен в музеите.

          Коментар


          • #35
            От: Газ 46 амфибия

            Мисля че преди СЛивен, от Пловдив, отдясно има 1-2 като че ли по-голями. Не съм сигурен за местоположението но скоро пътувах до Бургас и исля че там ги видях.

            Коментар


            • #36
              От: Газ 46 амфибия

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              Мисля че преди СЛивен, от Пловдив, отдясно има 1-2 като че ли по-голями. Не съм сигурен за местоположението но скоро пътувах до Бургас и исля че там ги видях.
              Мисля че това са десантни лодки с гуми и не могат да се движат на собствен ход а само на буксир, подобна мярнах на влизане в Ст.Загора до пътната камера.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X