Обява

Свий
Няма добавени обяви.

" Super Quick Glow " въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • " Super Quick Glow " въпрос

    Колеги знае ли някои при системата " Super Quick Glow " свещите на колко волта работят ?Аз мисля че сам с такава система защото имам 2 релета и нямам лампа за подгряване а свещите са ми 12 волта,а на места намирам че са 6 волта.... започна трудно да пали сутрин.. Pajero 2 94г. 2.5TDI Super Select......

  • #2
    До: " Super Quick Glow " въпрос

    Горе под картинките има синя лентичка (тулбар) и на едно место в дясната му част пише "търсене" та там въвеждаш "Super Quick Glow " и излиза много, примерно това
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: " Super Quick Glow " въпрос

      Мерси колега явно са на 12V мерси !!

      Коментар


      • #4
        До: " Super Quick Glow " въпрос

        трябва да пише на тях и 12 и 6V
        първоначалното подаване е 12V ,а след това 6V,това е и смисъла на двете релета,второто е на 6,иначе ще ти изпраскат сал едно,чети правилно линка дето ти е дал дядо Владо,не бързай с изводите)

        Коментар


        • #5
          До: " Super Quick Glow " въпрос

          Първоначално публикуван от vasss Преглед на мнение
          трябва да пише на тях и 12 и 6V
          първоначалното подаване е 12V ,а след това 6V,това е и смисъла на двете релета,второто е на 6,иначе ще ти изпраскат сал едно,чети правилно линка дето ти е дал дядо Владо,не бързай с изводите)
          Колега не съм виждал свещи на 6 и на 12 волта. При тази система първоначално се подава 12в/затова е кратко около 3 сек./, а после 6в. Допуснал си неволна/техническа/ грешка при изписването. Поздрави.
          MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

          Коментар


          • #6
            До: " Super Quick Glow " въпрос

            да точно така е,но неволна или техническа грешка не съм допуснал,на моите така си и пише хем 12 хем и 6V
            беше ми изгорела една,първоначално и аз се чудих каква е тая мистика де,ама после попрочетох пък и Паджеровода ме светна

            Коментар


            • #7
              До: " Super Quick Glow " въпрос

              Колеги мерси за помоща значи сега ще търся свещи на 6 и 12 Волта ..Някои да знае в София къде има такива свещи и горе долу колко пари са ? мерси още веднаж..

              Коментар


              • #8
                До: " Super Quick Glow " въпрос

                MD 092396 e оригиналния номер
                иначе при арабеските на Симеон има между 25 и 30 кинта едната

                Коментар


                • #9
                  До: " Super Quick Glow " въпрос

                  В Асата и в Бош каталога дават друг номер MD 092392, отговарящ на номер по Бош GPF 133.
                  I get High by going Down

                  Коментар


                  • #10
                    До: " Super Quick Glow " въпрос

                    мдам...явно в бързината съм се объркал,прав е колегата MD092392 до 10/1993 и MD197511 от 11/1993 дo 1/1998
                    така го дават,ама знаеш ли какво народно творчество може да е вложено от предния собственик)
                    Sry за неволната грешка

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X