Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си отворя RR-a?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    да де ,ама човека с рейджа е въвел кода и не го е приел.и при мен се е случвало от първо въвеждане да не стане
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
      да де ,ама човека с рейджа е въвел кода и не го е приел.и при мен се е случвало от първо въвеждане да не стане
      Аз не видях някъде такова нещо, пък и не знам на друго освен на американци да слагат копчета с код по вратите...
      Не давам акъл, просто споделих какво ми се случи и на мен.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        кат за американци с копчета, а на европейците им дават ключ и алгоритъм на въртене- 3-пъти откл, 2пъти закл .... така 4 цифри и ставала работата, ама хем трябва да помниш код, хем и кое е първото , дали откл, дали закл...
        http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
        Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

        Коментар


        • #19
          що сухи трнировки съм направил докато го усвоя това движение-ха наляво ха надясно.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #20
            Аз така и не го усвойх, все забравям как се прави
            Много сложни тези ланд ровъри
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #21
              предлагам безплатни уроци по въвеждане на кодове.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                предлагам безплатни уроци по въвеждане на кодове.
                Кажи къде се провежда курса?
                И ако не е регламентирано мястото, предлагам някъде с кокал в ръка и бира в уста да обменим опит
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #23
                  винаги готов
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Как да си отворя RR-a?

                    А как мога да разбера кода си - Дискавъри 2 1998 година? Благодаря за отговорите!

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Как да си отворя RR-a?

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      А как мога да разбера кода си - Дискавъри 2 1998 година? Благодаря за отговорите!
                      Отиваш в мото пфое, показваш си талона на колата, те пращат до UK номера на рамата ти и от там им връщат кода. Това е.
                      Ако в Англия не са обедна почивка до 30мин. си О.К.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Как да си отворя RR-a?

                        Премного благодаря!!! Дано да е толкова лесно, че съм параноик в такива случаи.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Как да си отворя RR-a?

                          Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
                          кат за американци с копчета, а на европейците им дават ключ и алгоритъм на въртене- 3-пъти откл, 2пъти закл .... така 4 цифри и ставала работата, ама хем трябва да помниш код, хем и кое е първото , дали откл, дали закл...

                          Бихте ли обяснили това шега ли е или наистина има код(откъде се взема?), който се въвежда по някакъв начин с ключа(къде и по какъв начин?). Как така въртиш наляво и надясно и после... това да не е банков сейф...

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Как да си отворя RR-a?

                            Изобщо не е шега.Кода се вкарва по описания горе начин.за рейндж ли става дума?Две мения по нагоре пише откъде се взима код.Там също и обясняват и как се вкарва.Пише го и в книжката на автомобила.То и на фиат пунто май се вкарва код така.
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X