Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

    Здравейте, колеги. Нещо много почна да се разпада Витарката напоследък и ми трябват следните части:

    1. Предно каре, май върви само с цялата полуоска ...
    2. Шарнир за преден носач, но при тия Витари той върви с целия носач.
    3. Механизма на педала за съединителя и в частност S-образната планка.
    4. Перката за климатика.

    Има ли някакви алтернативни магазини на Миркат, където може да се намери нещо от списъка на разумни цени? Евентуално вариант е и втора ръка стига да има някакъв остатъчен живот в частите. Мерси за помощта.

    P.S. Също като вариант продавам Витарата с бартер за лека кола дизелова, запазена, седан или хечбек, задължително 4 врати, след 2003 година с доплащане от моя страна.
    Vitara 2.0 V6
    Honda CRV (Gen 1)
    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
    ВАЗ 2131

  • #2
    До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

    ЗАЩО РЕШИ ДА ПРОДАВАШ ДЖИПА
    Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники

    Коментар


    • #3
      До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

      колега и аз търся тея части но все ме разочароват с едни цени и не знам какво да правя и аз ли да продавам

      Коментар


      • #4
        До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

        Първоначално публикуван от overworld65
        ЗАЩО РЕШИ ДА ПРОДАВАШ ДЖИПА
        Не съм решил още твърдо. От една страна, не ни трябва особено проходима машина, от друга апетитът иде с яденето и сега си мисля дали да не се смени окачването на Витарката с едно Калмини 2 инча. Излиза 2000 лева с труда, докато само комплект нови носачи от Миркат са 1400 без монтажа. Калмини-то си го бива като опция. От друга страна може да се рециклират двата носача, около 300-400 лева с монтажа, 2 години каране след това и продажба.

        Витарката не е чак толкова лоша машина, на рама е, има бавни и това е основната причина да я държим. Бавните са супер екстра като спускаш лодка с колесар на вода. С Хонда ЦРВ например е терсене това упражнение. Лошото е, че поддръжката й спрямо 1.6 Витара дълга база е доста по-солена, но пък има климатик ! Тук може би бъркам, но ми се струва, че също така има по-добра корозионна защита.

        Първоначално публикуван от GDM
        колега и аз търся тея части но все ме разочароват с едни цени и не знам какво да правя и аз ли да продавам
        По магазините може да се намери само предно каре, без полуоската, върви 150-200 лева парчето, но не знам как е като качество. Винаги е добре да си продадеш колата, ако можеш да й вземеш добра цена, което от друга страна е особено трудно в момента ...
        Vitara 2.0 V6
        Honda CRV (Gen 1)
        Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
        ВАЗ 2131

        Коментар


        • #5
          До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

          Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
          Не съм решил още твърдо. От една страна, не ни трябва особено проходима машина, от друга апетитът иде с яденето и сега си мисля дали да не се смени окачването на Витарката с едно Калмини 2 инча. Излиза 2000 лева с труда, докато само комплект нови носачи от Миркат са 1400 без монтажа. Калмини-то си го бива като опция. От друга страна може да се рециклират двата носача, около 300-400 лева с монтажа, 2 години каране след това и продажба.

          Витарката не е чак толкова лоша машина, на рама е, има бавни и това е основната причина да я държим. Бавните са супер екстра като спускаш лодка с колесар на вода. С Хонда ЦРВ например е терсене това упражнение. Лошото е, че поддръжката й спрямо 1.6 Витара дълга база е доста по-солена, но пък има климатик ! Тук може би бъркам, но ми се струва, че също така има по-добра корозионна защита.



          По магазините може да се намери само предно каре, без полуоската, върви 150-200 лева парчето, но не знам как е като качество. Винаги е добре да си продадеш колата, ако можеш да й вземеш добра цена, което от друга страна е особено трудно в момента ...
          колега карета за v6 има по 90 лв,аз си взех щот чупих ако искаш мога да проверя от каде го зимвах

          Коментар


          • #6
            До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

            Първоначално публикуван от continental Преглед на мнение
            колега карета за v6 има по 90 лв,аз си взех щот чупих ако искаш мога да проверя от каде го зимвах
            Колега ако можеш пиши откъде си взел тези карета.

            Коментар


            • #7
              До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

              Здравейте колеги,значи по този проблем съм се замислил от доста време,и тука до 2 максимум 3 седмици ще имаме доста части за този модел на витара и за всички останали (втора ръка).

              Коментар


              • #8
                До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

                Първоначално публикуван от ulian26 Преглед на мнение
                Здравейте колеги,значи по този проблем съм се замислил от доста време,и тука до 2 максимум 3 седмици ще имаме доста части за този модел на витара и за всички останали (втора ръка).
                Браво.Това вече е хубава новина.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

                  Привет на Всички притежатели на Витара V6 ! Мое лично Мнение - споделял съм го и преди , че това е последната истинска Витара от семейството ,а именно задния и мост е с А-рамо и е на шаси . Окачванито и купето са същите като на старата Витара , но возията и няма нищо общо - защото шасито и мостовете са по-широки . Полуоските и предните носачи са като на следващата Гранд Витара V6 ,а оттам и цените са по-солени .
                  За частите ,които търсиш :

                  1. Предно каре, май върви само с цялата полуоска ...
                  2. Шарнир за преден носач, но при тия Витари той върви с целия носач.
                  3. Механизма на педала за съединителя и в частност S-образната планка.
                  4. Перката за климатика
                  .

                  Имам ги налични само уточни кой носач ти трябва и остави тел. за връзка . Моя е 0886 706147 .
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

                    колега....нови ли ги имаш че не можах да разбера

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

                      колега....нови ли ги имаш че не можах да разбера


                      Не са нови ,но са здрави и са оригинални . Новите знаеш в кой магазин ги продават и за колко

                      П.С. Доволен ли си от носачите на твойта
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся части за Витара 2000 V6 1997 година

                        да,много съм доволен но да видим колко ще изкарат

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X