Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

    Току що влизам в Бургас и реших да споделя преживяното с вас:
    1.Ралито не беше международно каквото аз очаквах-в смисъл състезавахме се същите хора които карат и в БГ и няколко Гърка за цвят които никой не срещна в трасето.
    2.Ако Бг организатор направи такъв роудбук ще бъде линчуван на центъра на селото-аз върнах газта след като за малко не полетях в отвесна пропаст .Нямаше нито едно предупреждение за опасност,а вярвайте ми имаше много ужасно опасни места
    3.Това Гърче което незнайно как се навря между нас си е чиста врътка-аз съм отбелязал на роудбука 2 места на които лично го видях да прави не шорт , а лонг кътове.На 3 пъти го изпреварвах и незнаино как се появяваше пред мен и петър минчев.А в селата където имаше ограничение 25 км/ч(забележете) тои ни изпреварваше с 50.Възможно е по гръцките стандарти тези 2 неща да не са наказания,ама пак не рабрах как ни води с около 20 мин след като първия ден не го видяхме а втория финишира след нас.

    За трасето-1 ви ден яко кал ама много готино каране.Само като се хлъзне колата към ония отвеси се цапат гащите
    2 я ден много бързо и приятно каране.
    Но и двата дена много неотбелязани опасности.За мен си заслужаваше ходенето и си беше кеф и трупане на опит.
    А това че сме били някой....не тънете в заблуда това си беше БГ състезание проведено в Гърция.Те повечето гърци се пуснаха в другия клас
    Щях да пропусна-трябва да видите как се минава техническа комисия тамЕдвам минахме всички с помоща на Близнака които беше Копърфилд и надуваше главите на тия от комисията.
    А ако някои ми обяснио как става тва класиране и кое наказание за кво е-завършил съм икономика ама я гледам тая таблица като ....

    Ако има пак ще отида,не за друго, а за да си покарам .
    Последно редактирано от tnt1111; 08-02-10, 00:46.
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

      Не се таковай,
      Това е фирст мацедониан рали раид. Ще има и секонд. Като не се научат, ще им пратят освен състезатели и екип да им направи поне тетрадката с картинките.
      Апелирам да се записвате още от сега за догодина, че тогава всичко ще е изчистено, изгладено и без недоразумения.
      п.п.
      Как Колето се самоби? Всички разбрахме, че е най-бърз. Тук ако имахме регламент по който важи времето за преминаване, поне на най-бързия щяхме да му дадем една купа за най-бърз.
      Поздравления за Близнака (кой точно)
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

        ...единия близнак.Не ме разбираите погрешно,хареса ми много но заради самото каране а не затова кой как и къде го е организирал. Ако трябва да се говори за някви конкуренти,аз не видях такива за себе си(говоря чужденци) та камо ли за Кольо Траян или Иво Долфа и Руси
        Той единия пич беше тръгнал с нов паркетен,лъскав Jeep Cherokee без грам тунинг(само гуми) да кара,сещай се как е карал
        Последно редактирано от tnt1111; 08-02-10, 00:45.
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

          Въобще не ме интересува имало ли е конкуренция или не БЪЛГАРИ на почитната стълбичка има ли? - има!!! Тогава ЧЕСТИТО на всички с Жипките и не на последно място Петър Ценков - ПРЕЗИДЕНТ (Тодор Христов - ВИЦЕпрезидент)!!!
          0887 246718

          Коментар


          • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Не се таковай,
            Това е фирст мацедониан рали раид. Ще има и секонд. Като не се научат, ще им пратят освен състезатели и екип да им направи поне тетрадката с картинките.
            Апелирам да се записвате още от сега за догодина, че тогава всичко ще е изчистено, изгладено и без недоразумения.
            п.п.
            Как Колето се самоби? Всички разбрахме, че е най-бърз. Тук ако имахме регламент по който важи времето за преминаване, поне на най-бързия щяхме да му дадем една купа за най-бърз.
            Поздравления за Близнака (кой точно)
            Тенев защо е тази жлъч?
            За да ти отговоря в твой стил-поне етапите им не бяха по 60 км.И по нагласяне на резултати не са първенци.И на твое състезание сме се чудили как някои участници имат всички контроли.

            Кольо се би сам ама друг път!!!Направи наистина голямо каране.Той е победителя, без да омаловажавам карането на Траян и Иво.

            И аз пак ще отида да карам там.Трасетата им са уникалнио за рали и ако е сухо щре е голям кеф.
            А сега се видя,че колкото и да нагласят резултатаите немогат да гложат грък в тройката.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

              Eдно голямо БРАВО за българските участници и най вече на победителите

              Коментар


              • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                Чстито на победителите!

                Коментар


                • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                  Браво момци! Както винаги обрахте купите!!!

                  Коментар


                  • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Тенев защо е тази жлъч?
                    За да ти отговоря в твой стил-поне етапите им не бяха по 60 км.И по нагласяне на резултати не са първенци.И на твое състезание сме се чудили как някои участници имат всички контроли.

                    Кольо се би сам ама друг път!!!Направи наистина голямо каране.Той е победителя, без да омаловажавам карането на Траян и Иво.

                    И аз пак ще отида да карам там.Трасетата им са уникалнио за рали и ако е сухо щре е голям кеф.
                    А сега се видя,че колкото и да нагласят резултатаите немогат да гложат грък в тройката.
                    Въобще не съм използвал жлъч. Стана ми ядно за Колето. А по въпроса за контролите...принципа винаги е бил: минавашвземаш. Ако не си го схванал, звънни ми по телефона за да не си хабим клавиатурите.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                      Близнаците дали ще качат някоя снимка...?
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                        Поздравления за всички победители.
                        Константин Вълчанов.0888313247

                        Коментар


                        • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                          Вече всички сме в България и идва време за оценка на участието ни в Гърция...
                          Първо искам да започна с организацията.
                          Добре познатия на повечето българи Христос Воядзис подцени организирането на рали рейд състезание, след като 5 години прави само трофита...
                          Рали рейда е по-динамично състезание, изисква повече персонал и добро познаване не само на технологията за състезания за джипове, а и за мотоциклети и АТВ.
                          Също така подцени и възможностите на нашите пилоти и времената, които беше сложил като непостижими, се оказаха лесна цел за нашите.
                          Проблема с тракерите вече го изяснихме, само искам да добавя, че мерака на представителя на федерацията им да е навсякъде изигра още една лоша шега...не успя да стартира всички тракери и по собствено усмотрение раздаваше наляво и надясно машинки без значение на имената и номерата...
                          В гръцките състезания представителя на федерацията им не е наблюдател, а директор на състезанието
                          В конкретния случай беше специалист по рали и за първи път беше на оффроуд състезание
                          В последния момент изпратиха визата за състезанието и директора сведе до знанието новите правилници за 2010-та.
                          Това наложи да се променят средните времената за SS и леасоните (организатора не беше ги написал на книгата до последно, защото не знаеше какво ще бъде...).
                          На брифинга обясниха, че ss-a е за точно време, а леасона има зона за изчакване на времето определено за етапа.

                          Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                          Аз обаче нещо не мога да схвана това точкуване.
                          По новия правилник всяко закъснение е 1 към 1, т.е. финишираш с 5 мин. след времето ти и това ти е 300 точки. (секунди)
                          При по-рано пристигане обаче, наказанието за 1 сек. е 10 сек.
                          В случая пристигаш 2 мин. по-рано и получаваш 120 сек х 10 = 1200 точки (сек.)
                          Това се оказа, че е решило класирането във втория ден, когато всички летяха по трасето...

                          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                          ...Ако Бг организатор направи такъв роудбук ще бъде линчуван на центъра на селото-аз върнах газта след като за малко не полетях в отвесна пропаст .Нямаше нито едно предупреждение за опасност,а вярвайте ми имаше много ужасно опасни места
                          Тук няма да се съглася с Таньо, защото книгата си беше много точна, а опасностите ги казаха вечерта на брифинга, конкретно за пропадналия път.
                          Това, което е недостатък на книгата беше, че бе рисувана за трофи, т.е. за бавно каране, тъй като картинката се виждаше при влизане в нея, а не както се вижда преди да влезеш в кръстовището.

                          Не беше добра идея на организатора да ни измести от единия хотел и да ни награди в другия, но явно е имал някаква причина...
                          Часовите графици им "избягаха", но да се надявам, че за догодина ще се оправят

                          Това е засега, след малко за представянето на нашите и другите повдигнати въпроси...
                          Предполагам, че и останалите участници ще си изразят впечетленията...и от таверната включително

                          Коментар


                          • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                            Едно голямо и от мен...браво.Честито на победителите!

                            Коментар


                            • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                              Тодоре, книгата беше наистина супер точна. Вечерта никой не каза че има 100 места да се претрепеш и на единственото място където беше отбелязано,нямаше опастност, като метри и фигури беше супер добре направена.
                              Сравнявах с БГ книгите-тук камъче,там овраг,да внимавате скок...а Гърците ако не внимаваш GAME OVER
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                                Тодоре, книгата беше наистина супер точна. Вечерта никой не каза че има 100 места да се претрепеш и на единственото място където беше отбелязано,нямаше опастност, като метри и фигури беше супер добре направена.
                                Сравнявах с БГ книгите-тук камъче,там овраг,да внимавате скок...а Гърците ако не внимаваш GAME OVER
                                Точно това имах впредвид в предния пост като написах, че организатора прави книга като за трофи...там няма големи скорости и не отбелязват неща, които при рали рейда понякога са фатални...от високата скорост разбира се !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X