Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лек лифт на Рокито /подмяна на ресьори, с какви?/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    не си заслужава хамалогията ако не се сменят с нови

    Коментар


    • #17
      доколкото разбирам от военна музика вероятността да стане някоя боза е доста голяма. От друга страна обаче не виждам кой знае колко алтернативи. С две думи голяма обърквация
      Митко

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от kinex
        При всички положения окачването ще има характеристики. Дали ще се промени към траялово или рейдово е въпрос които в повечето случаи получава отговор в последствие.
        Рейдовото ли беше по рвърдо? Ако да значи ще стане рейдово

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от superMAX
          Първоначално публикуван от kinex
          При всички положения окачването ще има характеристики. Дали ще се промени към траялово или рейдово е въпрос които в повечето случаи получава отговор в последствие.
          Рейдовото ли беше по рвърдо? Ако да значи ще стане рейдово
          Да рейдовото е по твърдо. Но причината не е само в ресьорите. В случая незнам какъв ще е резултата. Възможно е амортисйорите да доидат меки и да потскача.
          Хубаво е човек преди да почне нещо да знае какво прави. Не е лошо и да се "изцапа" докато го прави.

          Коментар


          • #20
            Да подскача! амортисьорките ще доидат слабички....правилсъм го и на паджеро и фронтера

            Коментар


            • #21
              Ама човека иска да не му опират калниците нe да ходи по рейдове

              Коментар


              • #22
                Май ще взема да си го оставя както си е. Сега поне със сигурност е в движение колата
                Митко

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от superMAX
                  Да подскача! амортисьорките ще доидат слабички....правилсъм го и на паджеро и фронтера
                  Аз не съм го правил и за това казах че не знам какъв ще е резултата.

                  Коментар


                  • #24
                    при мен задните са малко уморени и смятам днес да ги свалям и да ги нося на шпренгване.
                    Bertone freeclimber 1.8 115hp

                    Коментар


                    • #25
                      sapporo къде ще ги носиш, сподели, че и аз да отида да ми ги видят. Гледам че си от Варна.
                      Митко

                      Коментар


                      • #26
                        от виница към аладжата, на около 100-200 метра след гумения завой има табела в дясно, аз днес ги оставих моите четвъртък ги вземам.
                        Bertone freeclimber 1.8 115hp

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X