Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
    Добре си дошъл! Само ще ти се наложи да завеждаш секция " SoftOff-Barbecue".
    Кюфтаци плескаме, всякакви !
    До довечера ще дам окончателен отговор, искам да видя как се заформят събитията в Стара Зара с качването на джипа.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
      Може ли само посещение, без участие в организационните мероприятия, за такива, които не само, че не са членове на HardOff-Extreme , ами и няма шанс да станат ?
      Като гледам, тая Събота и Неделя, май ще се окажат без мероприятие, а това е недопустимо
      Член на SoftOff-Barbecue
      Ники, кой ти каза, че ще има барбекю, та вече се облизваш?
      А какво стана с Г-класата на покрива, няма ли да ходиш там?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Ники, кой ти каза, че ще има барбекю, та вече се облизваш?
        А какво стана с Г-класата на покрива, няма ли да ходиш там?
        Засега няма новини, ако има качване ще съм там. Затова съм си оставил вратичка до довечера.
        Барбекю съм купил чугунено, и все не сварвам да му направя сефтето. Пражоли от магазина.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

          Групата се събра! Спокойно може да се каже, че това беше и първата сериозна збирка на клуба. Бяха поставени основите на един клуб, които ще има много широка дейност и интереси. За пример ще дам организирането на разходки с различна насоченост от Хард до Софт.
          Разходки с опознавателна цел до далечни места. Излизания в чужбина. Участие на наши представители в местни и чужди състезания. Покана на различни лектори и опознавателни програми.Помощ на горски стопанства. Занимания с деца в неравностойно положение. Мисля че може да се каже още много и се надявам това да го стори новият ни председател, а именно Димитър Доросиев. Избирането му беше единодушно.
          Благодаря на новият ни председател за перфектното посрещане и за усилията по организирането на клуба.
          LZ1VMH

          Коментар


          • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
            Групата се събра! Спокойно може да се каже, че това беше и първата сериозна збирка на клуба. Бяха поставени основите на един клуб, които ще има много широка дейност и интереси. За пример ще дам организирането на разходки с различна насоченост от Хард до Софт.
            Разходки с опознавателна цел до далечни места. Излизания в чужбина. Участие на наши представители в местни и чужди състезания. Покана на различни лектори и опознавателни програми.Помощ на горски стопанства. Занимания с деца в неравностойно положение. Мисля че може да се каже още много и се надявам това да го стори новият ни председател, а именно Димитър Доросиев. Избирането му беше единодушно.
            Благодаря на новият ни председател за перфектното посрещане и за усилията по организирането на клуба.
            Първо искам да благодаря на Голди,Гере Станко,Джанго и Ивич които приеха поканата да ми гостуват и с който хора успяхме да проведем сериозен разговор за това какво ще е бъдещето на този клуб,каква му е идеята и за какво вобще ще го имам.Това предцедател с което ме изтипосаха ми звучи страшно гръмко за толкова неорганизиран елемент като мен но надявам се ще се справя,поне ще се опитам каквото и да трябва да се прави.Като начало за мероприятия смятаме да започнем с няколко разходки в наш стил с който да покажем на бъдещите желаещи участници в клуба че така наречения "Хард" не е трошене не машини из сокаците,а просто един по интересен начин на прекарване на свободното време но това не значи че ще се пренебрегнат и по софт настроените хора на който ще се дава възможност да се возят при нас както и те да разтъпчат техните машини в съответните подходящи за тях разходки постепенно с времето ще се изпълняват и другите идеи който Голди е посочил надявам се никои да не разглежда BG Offroad Extremе като вид отцепничество или нещо подобно всеки който има желание е добре дошъл да се пробва и види дали нашия стил му подхожда или не за сега това е което мога да кажа аз надявам се да се виждаме по често по интересните места из България.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

              Забравих да допълня,тъй като сегашната емблема реално е емблема и на друг клуб извън България решихме че малко ще се промени придържаики се в същия стил ще се отпечатат лепенки който членовете а на клуба ще получават след нещо като изпит както е било и до сега като този испит ще е нещо като закачка към новодошлите и не трябва ни най-малко д аги плаши
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                Аз имам желание да се запиша във вашия клуб ако има такава възможност. Чакам да видя снимките от тази збирка на клуба.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                  Драго виж си личните
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                    каде се приемат заявките за записване

                    Коментар


                    • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                      Заявката вече ти е приета ще получиш лично кога в удобно затеб време да се явиш на изпитче да се явиш на леко изпитче(няма как формалност)
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                        Подавам заявка за включване в клуба!! Чакам отговор!
                        Поздрави на всички!!
                        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                        Коментар


                        • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                          Първоначално публикуван от reichfurrer Преглед на мнение
                          Подавам заявка за включване в клуба!! Чакам отговор!
                          Поздрави на всички!!


                          При следващата ни официална сбирка ще приемаме новит членове. Имай търпение.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                            Влади нови членове приемате ли?Изпит ли трябва да се държи?
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                              При следващата ни официална сбирка ще приемаме новит членове. Имай търпение.
                              Кога, и къде е следващата сбирка на клубът Ви и как трябва да бъдем подготвени, за да можем да присъстваме? /барбекюто, посудата и "течния калорифер" съм ги взел пред вид/
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                                С молба към софийското ръководство да организира збирка м/у походите и експедиций
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X