Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстои покупка на Фронтера Б, 2.2, 16 V, 136 к.с., 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Явно става въпрос за казанчето на радиатора. То нали е от някаква тъпа термореактивна пластмаса и наподобява бакелит...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      ???

      колега, честито и със здраве да я караш .

      сега за "капака" - почти никой няма да може да ти помогне без да обясниш за коя част става дума по точно. ако нямаш нужните техн. умения - просто пусни една снимка на счупеното. а иначе вариант, по различени от купуване на нова част винаги ще се намери. но нали знаеш - помогни си сам за да ти помогне и... та така, за кое точно иде реч. ако е част от радиатора, както аз си мисля, то би могло да се ремонтира, залепи, завари или подмени. а и самия радиатор не би трябвало да е чак толкоз скъп.
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #18
        СТАВА ВЪПРОС ЗА ГОРНАТА ЧАСТ НА РАДИАТОРА, САМАТА АЛУМИНИЕВА ПИТА ЗАВЪРШВА С БАКЕЛИТОВ КАПАК ПРЕЗ КОЙТО ЦИРКУЛИРА ВОДАТА ТАМ Е И КАПАЧКАТА НА РАДИАТОРА, ПРЕЗ КОЯТО СЕ НАЛИВА АНТИФРИЗ.
        И НЕ СЕ ИЗРАЗИХ ПРАВИЛНО НЕ Е СЧУПЕН, А Е ПУКНАТ , ПУКНАТИНАТА Е
        ОКОЛО 10-12 СМ.

        Коментар


        • #19
          Значи съм познал
          Аре давайте сега съвети какво да го прави. Аз бих го дал да му заварят алуминиево казанче.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Значи съм познал
            Аре давайте сега съвети какво да го прави. Аз бих го дал да му заварят алуминиево казанче.

            Даааа може би така е най-правилно, но съм чул че ги правят друг е въпроса колко ще издържи на температурата и налягането! Може пък като най-лесен вариант да се опита все пак де да знам! аз бих пробвал
            LZ1PER

            Коментар


            • #21
              Май не ме разбра. Едва ли ще има проблем с температурата и налягането ако му направят АЛУМИНИЕВО казанче. Друг е въпросът че е скъпичко.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                грашката е в мен на съм се изразил правилно-исках да кажа ако залепи неговото не съм сигурен колко ще издържи на темп и налягане, защото имах впредвид, че алуминиевото е по-скъпо- а въобще не съм се съмнявал в здравината на алуминиевото
                LZ1PER

                Коментар


                • #23
                  питай Фанатик, той си беше правил казанчетата на радиатора на старото ауди от алуминии, а двиг. работеше винаги над 100 градуса и радиатора нямаше повече проблеми
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                    питай Фанатик, той си беше правил казанчетата на радиатора на старото ауди от алуминии, а двиг. работеше винаги над 100 градуса и радиатора нямаше повече проблеми
                    Сори за офтопика, ама вие с брат ти вкъщи на redair и fanatic ли си говорите
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Сори за офтопика, ама вие с брат ти вкъщи на redair и fanatic ли си говорите
                      не ама човека може да не знае, че сме братя и да не му знае малкото име....
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #26
                        Човека сигурно не знае, ама на мен ми стана весело.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Човека сигурно не знае, ама на мен ми стана весело.
                          И на мене

                          Коментар


                          • #28
                            УжОс! Оспамихме темата
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              такааа... след като разбрахме коя част е счупена, вече можеме да мислиме . аз ти предлагам ако искаш пробвай да го залепят, понякога става. и вариант Б, по скъпо, но вечно - да ти заварят алуминиево казанче. виждал съм на шеви лумина, те работят на 105 градуса, проверено е , издържа. за цените не знам.
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #30
                                Алуминиево е най-добре, излиза към 150 лв. но това включва пълно почистване на радиатора и ако има други леки пукнатини по тръбичките ти ги лепят и после забравяш за проблема с радиатора. А с температурите няма да има проблем аз си пържих колата 2 години с такова казанче а нон-стоп си беше на 105 градуса. Мога да ти кажа къде е но е в София.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X