Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Същото количество гориво ще ти закара, ДА.
    Много Благодаря!!
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
      Такава е идеята за сега, да. Паджерото е късо и ако метна и една газ. бутилка в и без това малкия багажник , няма да остане место и за 2 кофички кисело млеко!
      Аз на моето му резнах резервоара и знаеш ли как добре му пасна бутилката до него..............
      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

      Коментар


      • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
        Аз на моето му резнах резервоара и знаеш ли как добре му пасна бутилката до него..............
        Колко литра бензин ти е резервоара и каква бутилка влезе? Аз се чудя дали да са 10 , 15 или 20 л. бензин. Ще ми се 20 бензин 60 газ , ама то .... пълно щастие няма,де! Тези дни няма да мога да започна трансформацията - ще видим кога ще имам възможност , но ще съобщя каква съм я свършил!
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          Моето е дълга база и го отрязах малко преди гърловината за пълнене и там сбърках защото ако го бях резнал точно до нея щеше да влезе точно 60 литра бутилка,а сега съм с 50 литра.Бензин не знам колко събира сега от 92 литра по книга сигурно ще събере най-малко 50,ако имаш въпроси звънни...........
          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

          Коментар


          • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

            Колеги пасва ли раздатка от 2,8 дизел на 2,5 дизел? Джипа е 1994год.

            Коментар


            • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Не.

              Коментар


              • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Здравейте колеги сметнах за необходимо да информирам всички които възнамеряват да си обръщат дясната дирекция с лява. Притежавам П2 3000 V 6 - 96 г. ръкохватките на мигачите и чистачките не съвпадат с П2 2.8 от същите години на производство. Дизеловите и бензиновите имат разлика и не са заменяеми. Необичайно но факт и при бензиновите П2 и дизеловите се изпълняват едни и същи функции на управление но УВИ.

                Коментар


                • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Колега сложи снимка с лостчетата които не ти стават и може някой да те оттърве от тях.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Първоначално публикуван от Slavi Pike Преглед на мнение
                    Здравейте колеги сметнах за необходимо да информирам всички които възнамеряват да си обръщат дясната дирекция с лява. Притежавам П2 3000 V 6 - 96 г. ръкохватките на мигачите и чистачките не съвпадат с П2 2.8 от същите години на производство. Дизеловите и бензиновите имат разлика и не са заменяеми. Необичайно но факт и при бензиновите П2 и дизеловите се изпълняват едни и същи функции на управление но УВИ.
                    вероятно може да си по-конкретен в това, което искаш да кажеш?

                    - Лоста за мигачите ти е отдясно, за разлика от колите, които си карал досега?
                    - Или когато пуснеш ляв мигач, джипа свети отдясно? Като в Япония?
                    - Или направо завива, накъдето пуснеш чистачките?

                    Кой е верния отговор?

                    Коментар


                    • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      Колега,и аз имам Пинин дълга база.Двете задни пружини се строшиха.Възможно ли ти е да ми дадеш малко повечко информация за замяната на пружините с други?Ти пишеш,че стават от предни на Самара,а един друг колега казва,че стават и от Форд Фиеста.Понеже си минал по мъките дай си мнението!Благодаря ти предварително!Успех и безаварийно!

                      Коментар


                      • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        Първоначално публикуван от penchopp Преглед на мнение
                        Колеги пасва ли раздатка от 2,8 дизел на 2,5 дизел? Джипа е 1994год.
                        Колега етто ти едно телефонче на едно младо момче от Дупница,което внася само джипове ПАДЖЕРО и ги продава на части,добре е запознат кое, каде и как става.Взимал съм от там части и несъм бил подведен. /0899-292-734/ надявамсе дасъм бил от полза.

                        Коментар


                        • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
                          Колега етто ти ....
                          Отговора на въпроса е, че раздатките не са заменяеми. А ти откъде си купуваш нещата си е лично твоя работа!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Машинките за прозорците на Паджеро 2 от лява и дясна дирекция не са взаимозаменяеми. Кодирани са със местоположението си спрямо водача и така сработват. На моята лява дирекция смених врата на шофьора със такава от дясна дирекция. Сглобих, пробвах и изненада - свалям прозореца на пътника, сваля се и този на шофьора(понеже вратата е на пътника от дясната дирекция). Интересно дали могат да се препрограмират....
                            I get High by going Down

                            Коментар


                            • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              И при мен се получи същото, но само на предните врати,отзад си работят адекватно!
                              LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                              Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                              Коментар


                              • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                                Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                                Машинките за прозорците на Паджеро 2 от лява и дясна дирекция не са взаимозаменяеми. Кодирани са със местоположението си спрямо водача и така сработват. На моята лява дирекция смених врата на шофьора със такава от дясна дирекция. Сглобих, пробвах и изненада - свалям прозореца на пътника, сваля се и този на шофьора(понеже вратата е на пътника от дясната дирекция). Интересно дали могат да се препрограмират....
                                а в обратната ситуация - пътника си сваля джама, какво става с шофьорския?
                                Вероятността да се препрограмира клони към много по-малко от нула, според мен.
                                Или ако ДА, то цената може да надвиши цената на джипа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X