Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Колеги незнам дали в нашия подфорум има такава тема , потърсих - не намерих и затова реших, че ще е полезна за доста от нас и я отворих.
    Та какво ме провокира да отворя тази тема. Сигурно всеки от вас се е сблъсквал с проблем свързан с намирането на определена резервна част за своя автомобил и намира доста трудности в търсенето. Аз имах подобен проблем миналия месец като бях тръгнал да търся хидравлична помпа за моето Pajero 2 2,5 TDI. Търсене, търсене и нищо ! Вчера гледайки снимки из мобилето съвсем случайно забелязах ,че хидравличната помпа на Mitsubishi Colt 6-та генерация (1995-2002) на външен вид е абсолютно същата. Днес след разхождане из нашенските автоморги имах пряка среща с 2 такива екземпляра и за мое учудване помпите са оказаха еднакви. След крадка консултация с мой познат механик се оказа, че помпата е една за повечето модели на Mitsubishi от тия години.

    Идеята ми е всеки който има някаква информация( и опит разбира се ) за каквито и да е съвместими части нека да я споделя тук в тази тема.
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

  • #2
    До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Много хубава и полезна тема.

    За съжаление аз нямам опит до момента.

    Коментар


    • #3
      До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      Да, и аз мисля, че ще е полезна! Може да спести ядове и пари. Направо ще я залепя и дано има повече хора с опит да споделят.

      Коментар


      • #4
        До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        ами ето тук

        http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/v...php?f=1&t=7919

        има споделени към 30 страници с такива полезности

        мага да помагам с руския, ако се наложи

        Коментар


        • #5
          До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          Баво , колега и аз това го пея от 10-на дни насам.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=76599
          и тук има хитринки относно компаса и подсветката.
          0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

          Коментар


          • #6
            До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

            В Мицубиши Аса има опция да провериш детайла в кой друг автомобил на Мицубиши е използван.
            I get High by going Down

            Коментар


            • #7
              До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Задните пружини на П2 къса/а предполагам и дълго/,са аналогични поне на височина с пружини на Г-класата.Цената нада ли?При мен паснаха идеално.

              Коментар


              • #8
                До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Здравейте, имам Pajero II kъса база от Англия и преди някол месеца скъсах сеъдинител. Оказа се че е с демпферен маховик и никъде неможах да намеря сединител за този модел. Накрая го наковах за 50 лв и стана супер. Ако мога да съм ви полезен-0889000965

                Коментар


                • #9
                  До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Първоначално публикуван от emo.666 Преглед на мнение
                  Задните пружини на П2 къса/а предполагам и дълго/,са аналогични поне на височина с пружини на Г-класата.Цената нада ли?При мен паснаха идеално.
                  Колега, имаше ли промяна във височината ?
                  прати ми някоя снимка ако не ти е проблем ( може и на Л.С.)
                  SUBARU TRIBECA '08

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Колеги, някои заменял ли е кръглите фаровете на Паджеро 2 (японка) десен волан с европейски - нашенски ?
                    Чудим се дали стават от голф или от нещо друго, че с тези доста дразним насрещно идващите автомобили а не бива ?

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1263850490
                    Прикачени файлове
                    SUBARU TRIBECA '08

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      Първоначално публикуван от rudi Преглед на мнение
                      Колеги, някои заменял ли е кръглите фаровете на Паджеро 2 (японка) десен волан с европейски - нашенски ?
                      Чудим се дали стават от голф или от нещо друго, че с тези доста дразним насрещно идващите автомобили а не бива ?

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1263850490
                      В руския сайт прочетох ,че ставали фарове от жигула

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        По въпроса с фаровете - стават с леки корекции - пробвахме вече от голф 2 само им се махат планките за закрепване към купето и се използват държачите от паджерото !
                        www.4x4Trips.bg

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          здравейте имам пажеро 2 95 година за задни амове в трудни моменти стават предни от волга само се избиват едни железа с уши отдолу и се слагат по една втулка.Една година сьм така проблеми никакви.Дано да сьм бил полезен

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Първоначално публикуван от emo.666 Преглед на мнение
                            Задните пружини на П2 къса/а предполагам и дълго/,са аналогични поне на височина с пружини на Г-класата.Цената нада ли?При мен паснаха идеално.
                            Колега, дай снимки, ако си го направил, че ми е много интересно да видя резултата! Г-класата е доста по-тежка отзад и пружините й са доста по-дебелички и ако са станали, това Паджеро на което са монтирани, трябва да изглежда като шопска жигула отзад!

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Чак пък доста тежка не е .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012010239.jpg
Прегледи:2
Размер:207.9 КБ
ID:5187503

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X