Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    И аз имам едно питане - Паджеро 1 предните врати от дълга база стават ли за моделите къса база?

    Коментар


    • #92
      От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      някой решил ли е проблема с маховика на 3.2 паджеро III ... Искам да премина на твърд ... Съединителя ми е с пружини ...

      Коментар


      • #93
        От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        Първоначално публикуван от yanko Преглед на мнение
        ... Искам да премина на твърд ...
        Недей.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #94
          От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          Продават готови комплекти в ибей , но нямам време да чакам .. .Ако знаете в България дали някой ги продава

          Коментар


          • #95
            От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

            Някой да знае за П 2 3000 бензин 150 к.с. 92 год. какъв компресор за климатика пасва? Оказа се , че моя изпуща яко газ и съвета на майстора е - смяна , та съм в процес на търсене.
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • #96
              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Вместо компресора те съветвам да смениш майстора. Въпросното устройство има предпазен клапан за свърхналягане, което се получава най-често от умрял дехидрататор. Той се сменя лесно и струва около 30лв.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #97
                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Ха!!! Точно това нещо - дехидрататор - не го знаех как изглежда и питах този майстор каква е тази джаджа. Има прозорче отгоре и при моя дехидрататор се вижда балонче. По случайност днес се загледах в едно друго П2 ( като моето) и при него нямаше това "балонче" , което ме учуди. Все пак ми показаха как се пени около компресора , нооо дали не са пуснали по-голямо налягане за да се включи този предпазителен клапан!?!? ЛЕЛЕ , какви "майстори" ни обслужват колите!!! Утре ще поговоря с този човек. Дано се е заблудил , че нещо много бързаше! Scrapheap , благодаря за съвета!!!
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • #98
                  От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Ако може и аз да се "втъкна" в тази тема за да не отварям друга,с един казус.Та на моето П2 3500 има АС,което съответно не работи от както го купих преди 6-7 месеца,че май и от доста преди това,ми направи впечатление,че няма ел.перка отпред пред кл.радиатор та редно ли е да е така,защото на друго ми П2 2.5тд си има..........
                  Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                  Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                  Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                  Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                  Коментар


                  • #99
                    От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Май е ставало и друг път въпрос, на някои има, на някои не. А личи ли да е имало нещо... болтове, отвори да стоят?
                    Може да се провери и по VIN в ASA дали е имало от малко още

                    Коментар


                    • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      Точно за теб си мислех,и за още един корифей дето е писал 2 дена по нагоре,че ще се отзовете...огледах го доста доста детайлно и.....ми няма нито болтове нито кабели и букси от инсталация да висят или други белези от премахването на този вентилатор.а иначе JMB0RV450TJ000322 това е......благодаря за намесата
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        Обаче моята програма ASA се затри, защото тя иска Win XP, а аз нямам такава машина в момента.

                        Като правило обаче този вентилатор си е полезен за работата на климатика. Също така пък липсата му не е причина климатикът да не работи изобщо.

                        Коментар


                        • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          Ок,разбрах те много добре,ще ида да направя профилактика на системата,и ако пак не тръгне ще пиша тук,а ако тръгне дали да не монтирам някак си една такава перка от 2.5 примерно?
                          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                          Коментар


                          • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Щом като не е имало се предполага, че е предвидено кое как.
                            Подкарай си климатика, пък ако искаш да си поиграеш, сложи термометър на изхода на кондензатора, ако в някакъв момент прегрява, да кажем вдига над 50 гр., това означава, че охлаждането му не се справя и вентилатор ще му помогне определено.

                            Коментар


                            • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Понеже явно доста от нас имат и ще имат разни проблеми с климатиците, предлагам последните ни постове да бъдат преместени в отделна тема, че да не "спамим" тази! И да допълня и аз - моя проблем се оказа наистина от компресора - смениха му "О" пръстените ( уплътнителите) и си тръгна всичко след като го напълниха. Плюс от цялата история се оказа и това, че смениха лагера на оста на компресора - беше дал фира. И още нещо - и аз нямам вентилатор пред радиатора на климатика - П2 V6 3000. Дори не знаех , че някои имат такъв. Това с термометъра е много добра идея!
                              Б. Бонев
                              0осем88две6шест71три

                              Коментар


                              • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                                Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                                Точно за теб си мислех,и за още един корифей дето е писал 2 дена по нагоре,че ще се отзовете...огледах го доста доста детайлно и.....ми няма нито болтове нито кабели и букси от инсталация да висят или други белези от премахването на този вентилатор.а иначе JMB0RV450TJ000322 това е......благодаря за намесата
                                95 година, автомат и има вентилатор
                                I get High by going Down

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X