Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    колега да не би да имаш дюзи за 2.3, че наскоро сменях глава на моето паджеро и се оказа че главата която ми продадоха е от 2.3, моето е паджеро2- 2.5 тд. моите дюзи се завиват с ключ 22 а тези са с 27 ключ. Мога да ти предложа ако имаш да ги купя или бартер моите за твоите. ако имаш каквото и да е предложение пиши.

    здравейте колеги имам следния въпрос наскоро сменях глава на моето паджеро 4д56, но се оказа че човека който ми продаде главате леко ме е преметнал че е за паджеро 2. Всъщност се оказа че е от паджеро 1 - 2.3 дизел и сега моите дюзи не пасват на новата глава. някой знае ли от къде мога да намеря такива дюзи втора ръка, нови ще са доста пари
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-13, 21:43.
    Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

    Коментар


    • #47
      От: взаимозаменяемост части паджеро 2

      Не само дюзите,ами и самата глава ще се окаже че не е за този мотор!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #48
        От: взаимозаменяемост части паджеро 2

        главата става вечее монтирана, пробвахме яна ръка всичко е както трябва. въртят се бутала, валове без затягане, ноне мога да намеря дюзи дая запаля.
        Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

        Коментар


        • #49
          От: взаимозаменяемост части паджеро 2

          До колкото знам разликата между 4D55 и 4D56 е в дължината на хода на буталата и от там идва и разликата в кубатурата 2,3 и 2,5
          Диаметърът на буталата е еднакъв.
          И соред мен ще ти трябва нова глава за 4D56 или другият вариант всичко друго от ДВГ на 4D55

          Коментар


          • #50
            От: взаимозаменяемост части паджеро 2

            Абе не бих бил толкова сигурен, че не става главата!
            Но не съм и сигурен, че става.
            Да пише някой, който е сигурен!

            Коментар


            • #51
              От: взаимозаменяемост части паджеро 2

              Главата става. Гарантирам! Моето е с глава от 2.3. Има разлика в диаметъра на дюзите и в кобилиците- едните са с ролки.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #52
                днес го подкарахме запали без проблем главата е от 2.3 и понеже главата я бях купил без дюзите се наложи да търся други. не можах да намеря за паджеро и попаднах на един майстор на японски коли и ми даде от нисан блубърд оказаха се че са същите. джипката работи по добре от преди. дано всичко от тук на татък да е ок.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-13, 21:43.
                Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                Коментар


                • #53
                  От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Здравей,колега мисля,че каквито и да били дюзи,освен оригиналните разбира се не са добър вариант,защото отварят/пръскат/на друго налягане

                  Коментар


                  • #54
                    От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Колеги изкам да попитам по знаещите от мен шасито на паджеро 1 и на паджеро 2 дали са единтични ?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      Първоначално публикуван от pajero I Преглед на мнение
                      Колеги изкам да попитам по знаещите от мен шасито на паджеро 1 и на паджеро 2 дали са единтични ?
                      Паджеро едно до 90г отзад е на ресьори. След това е на пружини като паджеро2. Има разлика и в горните носачи, както и в захвата на предните амортисьори.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #56
                        От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        това етака, но всяка една дюза може да бъде регулирана на какво налягане да отваря за паджеро 2.5 нов отварят на 160 за стар автомобил някъде около 135. на нисана бяха на 170 на, човека има стенд и ми ги нагласи на 135 да отвърят.
                        Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                        Коментар


                        • #57
                          От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          Търся си шаси за pajero I за предпочитане с ресиори или с пружини късо.Ще ползвам само задната част така че може и да е от II .

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Първоначално публикуван от ibrahim Преглед на мнение
                            здравейте имам пажеро 2 95 година за задни амове в трудни моменти стават предни от волга само се избиват едни железа с уши отдолу и се слагат по една втулка.Една година сьм така проблеми никакви.Дано да сьм бил полезен
                            Колега понеже опитах да ти пратя лично съобщение, но не се получава, ако все още влизаш във форума напиши нещо повече за замяната на амовете /ако не те затруднява качи и снимки/. Благодаря предварително

                            Коментар


                            • #59
                              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Първоначално публикуван от tihony Преглед на мнение
                              Аз имах подобен проблем миналия месец като бях тръгнал да търся хидравлична помпа за моето Pajero 2 2,5 TDI. Търсене, търсене и нищо ! Вчера гледайки снимки из мобилето съвсем случайно забелязах ,че хидравличната помпа на Mitsubishi Colt 6-та генерация (1995-2002) на външен вид е абсолютно същата. Днес след разхождане из нашенските автоморги имах пряка среща с 2 такива екземпляра и за мое учудване помпите са оказаха еднакви. След крадка консултация с мой познат механик се оказа, че помпата е една за повечето модели на Mitsubishi от тия години.
                              На 2.5 помпата същата ли е като на 2.8? От днес моята е засмяна, та за това питам.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • #60
                                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                                На 2.5 помпата същата ли е като на 2.8? От днес моята е засмяна, та за това питам.

                                НЕ!
                                Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                                тел 0898-31-о8-41

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X