Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна накладки PAJERO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Смяна накладки PAJERO 2

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Колкото повече са надрани дисковете, толкова повече време ще "улягат" накладките.
    За мое голямо очудване се оказа, че дисковете са почти без ръб.
    Или са карани малко или са сменяни преди да купя колата.

    Надявам се да улегнат по-скоро че иначе спира малко като на забавен кадър

    Коментар


    • #17
      До: Смяна накладки PAJERO 2

      Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
      За мое голямо очудване се оказа, че дисковете са почти без ръб.
      Или са карани малко или са сменяни преди да купя колата.

      Надявам се да улегнат по-скоро че иначе спира малко като на забавен кадър
      Или са ходили на стругар.
      Измери им дебелината, и я сравни с нови, да няма голяма разлика.

      Коментар


      • #18
        До: Смяна накладки PAJERO 2

        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
        Всъщност тя не свети, а когато напомпих педала , за да могат цилиндърчетата да си дойдат на място, тогава присветваше.

        Днес карах колата и не е светвала, а спирането....малко е лигаво още, но съм минал едва 30-40км.
        При мен нивото на течноста е добре,а лампата светва за секунда при напомпване 5-6 пъти на педала.
        [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

        Коментар


        • #19
          До: Смяна накладки PAJERO 2

          Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
          При мен нивото на течноста е добре,а лампата светва за секунда при напомпване 5-6 пъти на педала.
          Значи ето какво се получава - при напомпване въздухът се свива и на негово място влиза течност от казанчето. Затова светва лампата при последните напомпвания.

          Коментар


          • #20
            До: Смяна накладки PAJERO 2

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Значи ето какво се получава - при напомпване въздухът се свива и на негово място влиза течност от казанчето. Затова светва лампата при последните напомпвания.
            И после като отпуснеш се връща в казанчето и като идеш да провериш - Пълно !

            Обезвъздушавай !
            LZ5ZI qth HASKOVO
            Pajero II GLS 3000 V6

            Коментар


            • #21
              До: Смяна накладки PAJERO 2

              Първоначално публикуван от pajero1 Преглед на мнение
              Или са ходили на стругар.
              Измери им дебелината, и я сравни с нови, да няма голяма разлика.
              На стругар в Англия??? Едва ли. Те там дисковете са за жълти стотинки.

              Коментар


              • #22
                До: Смяна накладки PAJERO 2

                Първоначално публикуван от ivan4o Преглед на мнение
                И после като отпуснеш се връща в казанчето и като идеш да провериш - Пълно !

                Обезвъздушавай !
                Да, наистина има такова нещо.
                А и нищо не пречи да се обезвъздуши.

                Но пак-от къде е влязъл въздуха???

                Коментар


                • #23
                  До: Смяна накладки PAJERO 2

                  Значи лампата присветва докато помпам педала,и след това пак трябва да се напомпа няколко пъти за да присветне отново.Според мен ако е от нивото на спирачната течност като задържиш педала напомпан трябва да свети постоянно докато го пуснеш,а не е така и затова си мисля,че е от налягането във сервото.
                  [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Смяна накладки PAJERO 2

                    Ами пробвай - или долей течност, или извади клемата от сервоусилвателя.
                    А въздухът откъде влиза - докато се сменяват накладките ако издърпаш буталото на сп. апарат с отвертка например и е влязъл.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Смяна накладки PAJERO 2

                      Течност съм долял,а и като помпам няма промяна в твърдоста на педала,но ще пробвам и със клемата на сервото.
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Смяна накладки PAJERO 2

                        Сега пробвах след като откачих буксата на сервото и спря да присветва та значи е от налягането в него,но дали няма и някакъв друг проблем а как мислите?
                        [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Смяна накладки PAJERO 2

                          Здравей колега,
                          преди 1 месец сменях накладките на паджерото и правих рециклиране на предните спирачни апарати и се появи същия проблем - при напомпване светва лампата. Оказа се, че има въздух и то при задно колело, ще се наложи да обезвъздушиш като минеш по всички апарати...Дано съм бил полезен.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Смяна накладки PAJERO 2

                            Смених накладките,смених гумичките на предните и задните спирачни апарати обезвъвдуших системата и сега като натисна педала на спирачката е долу а като напомпам се вдигфа и след това пада плавно.Каде да тарся проблема не знам жече?Ако някой си има на идея преджварително благодаря

                            Коментар


                            • #29
                              До: Смяна накладки PAJERO 2

                              Продължавай да обезвъздушаваш.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Смяна накладки PAJERO 2

                                Първоначално публикуван от generala1979 Преглед на мнение
                                Смених накладките,смених гумичките на предните и задните спирачни апарати обезвъвдуших системата и сега като натисна педала на спирачката е долу а като напомпам се вдигфа и след това пада плавно.Каде да тарся проблема не знам жече?Ако някой си има на идея преджварително благодаря
                                това ми прилича на помпа ,като се износи и при натиснат педал лекичко пропада.
                                заивси коя гумичка се е предала може и въздух да вкарва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X