Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обороти на wj 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обороти на wj 3.1

    Забелязах че като загрее малко мотора се люшка в коша на мотора ,но само на празен ход.Когато загрее повече при форсиране на място оборотие падат много бавно,дори понякога се задържат на около 1100 rpm.Това се проявявя само на P и N,когато е на D не се усеща.Някой имал ли е подобен проблем?Във движение е перфектен,поне за сега
    grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

  • #2
    До: Обороти на wj 3.1

    Първоначално публикуван от robi Преглед на мнение
    Забелязах че като загрее малко мотора се люшка в коша на мотора ,но само на празен ход.Когато загрее повече при форсиране на място оборотие падат много бавно,дори понякога се задържат на около 1100 rpm.Това се проявявя само на P и N,когато е на D не се усеща.Някой имал ли е подобен проблем?Във движение е перфектен,поне за сега
    Аз съм имал същия проблем но на 2.5 тди които също е VM и проблема се реши като му изчистихме грешките от компа

    Коментар


    • #3
      До: Обороти на wj 3.1

      Ще пробвам.Благодаря.
      grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

      Коментар


      • #4
        До: Обороти на wj 3.1

        Номера с грешките не мина.Забелязях че когато е много студено, пали перфектно но след 5-7 мин.работа на място започва да прекъсва,но само на празен ход,след това празния ход се възтановява но като загрее много започва да тресе.В движение няма никакъв проблем.Предполагам че проблема е в помпата но......?Някой има ли идея? За сега няма никакви грешки.
        grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

        Коментар


        • #5
          До: Обороти на wj 3.1

          Провери си тампоните на двигателя.Като включиш скоростите те вече обират вибрациите , защото задействаш и всичко останало до колелата.Дано съм полезен.

          Коментар


          • #6
            До: Обороти на wj 3.1

            Първоначално публикуван от sag9765 Преглед на мнение
            Провери си тампоните на двигателя.Като включиш скоростите те вече обират вибрациите , защото задействаш и всичко останало до колелата.Дано съм полезен.
            Тампоните са OK.
            grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

            Коментар


            • #7
              До: Обороти на wj 3.1

              Може би наистина проблема е в помпата.

              Коментар


              • #8
                До: Обороти на wj 3.1

                "Умната дюза", или той няма такава?
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  До: Обороти на wj 3.1

                  Аз препоръчвам да отидеш в НН сервиз до летището. Аз половин година обикалях всички майстори в София заради една дреболия (трудно палене след престой от повече от 12 часа), сменях свещи, горивни филтри и какво ли не, разни майстори ми разправяха басни за това как трябва да се сменя помпата, да се сменят дюзи, че съм нямал компресия, изтормозих се, а там за 20 минути смениха едно маркучле, туриха некво клапанче и оттогава Жипа пали от четвърт оборот - и при плюс 20, и при -15 градуса. И заедно с диагностиката ми взеха 60 и нещо кинта.

                  Ето координатите
                  http://www.rbbg-partner.com/service/service.php?id=51
                  ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                  Volvo XC90 D5 Executive '12
                  Volvo XC60 D5 Summum '11
                  Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                  Коментар


                  • #10
                    До: Обороти на wj 3.1

                    Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                    Аз препоръчвам да отидеш в НН сервиз до летището. Аз половин година обикалях всички майстори в София заради една дреболия (трудно палене след престой от повече от 12 часа), сменях свещи, горивни филтри и какво ли не, разни майстори ми разправяха басни за това как трябва да се сменя помпата, да се сменят дюзи, че съм нямал компресия, изтормозих се, а там за 20 минути смениха едно маркучле, туриха некво клапанче и оттогава Жипа пали от четвърт оборот - и при плюс 20, и при -15 градуса. И заедно с диагностиката ми взеха 60 и нещо кинта.

                    Ето координатите
                    http://www.rbbg-partner.com/service/service.php?id=51
                    Ще ида при тях когато мога.Благодаря.......а активната дюза я мерих и изглежда ок, около 120 ohms.А проблема просто е само на P и N не е фатално но дразни.Иначе много си обичам камиончето
                    grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Обороти на wj 3.1

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      "Умната дюза", или той няма такава?
                      Има "Умна дюза" но не от неягаранция

                      Коментар


                      • #12
                        До: Обороти на wj 3.1

                        Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
                        Има "Умна дюза" но не от неягаранция
                        И аз мисля така
                        grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X