Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

    Първоначално публикуван от rmihalev Преглед на мнение
    Поръчах си една камерка за задно виждане от този сайт и дойде с малко закъснение от около ... 2 месеца - поръчката беше около Коледа , че може и за това да се забави доставката.
    С коледни и новогодишни поръчки често се случва.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

      Ето ви още сайтчета

      http://pazar.eu.pn/

      Коментар


      • #18
        До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

        www.alibaba.com тук мойете да намерите всичко ,тествано е максимално бързи са с доставките и може да се пазариш за цена

        Коментар


        • #19
          До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

          Искам да попитам за следната ситуация: Набелязал съм си сайт за пазаруване , правя поръчка на 1 бр техничарска стока за сума от 700-800$ като пише че това е крайната цена и в нея е включена безплатна доставка чрез DHL.
          Интересува ме на практика как става получаването на стоката в смисъл че предполагам ще се наложи плащане на митнически такси, мита , ддс-та или някакви подобни държавни вземания ... или се бъркам нещо ..
          Моля споделете опита си

          Коментар


          • #20
            До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

            Първоначално публикуван от cometa Преглед на мнение
            Нов китайски сайт за електоника с безплатна доставка за целия свят

            Може да ви е от полза - всякакви електронни джаджи на едро и на дребно, включително телефони.
            http://www.chinabuye.com
            Поръчах си HDMI кабели от тези и разни други. Дойдоха бързо и всичко си е наред. Единия кабел го нямаха наличен и ми пратиха мейл да си избера друг. Това ми говори че и имат някакъв отдел за връзка с клиенти.

            Коментар


            • #21
              До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

              За почитателите на китайски телефони.
              http://www.dualsimmobileshop.co.uk/
              Сайтът е английски и не се ходи в митница. За 4 дни идва доставката.

              Коментар


              • #22
                До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                Добре де ама цените истински ли са ,нетбук 100$ доларес и безплатна доставка И мифките дето светят супер са .Но незнам дали да поръчвам
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #23
                  От: До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                  Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                  Добре де ама цените истински ли са ,нетбук 100$ доларес и безплатна доставка И мифките дето светят супер са .Но незнам дали да поръчвам
                  И аз същото щях да попитам - някои от цените ми изглеждат нереални

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                    Гледам че никой не си е направил труда да Ви отговори - та ето моите 10 ст. по въпроса:
                    Нещата са си такива - цената не се променя, каквото пише като цена - толкоз е. Безплатна доставка. НО! Четете внимателно описанието и ревютата на продуктите. Увеличете снимката на продукта и вижте как е сглобката. Лаптопи не съм гледал точно, но вероятно уловката ще е в параметрите на машината - може да е по-слабичък процесора и да е с малко рам и диск или пък дисплея да е с ниска разделителна. А че ще си работи въпреки всичко - ще работи.
                    Купувал съм и продължавам да си пазарувам разни неща. Досега не съм попадал на тотален боклук.
                    Някои неща са си ефтини, но вършат идеално работа. (стоп лампа и фар за колело), други са си съвсем истински (фенер - алуминиев корпус съвсем истински и свети чудесно изработката е доста качествена).
                    Все пак има и уловки - ако камерата на телефона който сте си харесали е 3 МР (но е описано като максимално.. със електронен зум), това вероятно значи че реално е само 0.3 МР. Ако телефона се продава с две батерии ... погледнете колко издържа в разговопр и ще ви стане ясно дали ще ви е полезно.
                    Смело мога да кажа че например памет-карти, USB, кабели и прочие неща си работят перфектно. Акопише че е Kingston или друга известна марка ще е истинско а не менте. Най-идиотското нещо което съм си поръчвал бяха ножчета за бръснене Жилет Мач 3 ... ми дойдоха си в оригинална опаковка и са си истински отвсякъде. На 1/4 от цената в магазина.
                    Моят съвет е - започнете с нещо дребно пък после ... както ви харесва.
                    Преди да поръчате - ! Направете си регистрация в PayPal! (Регистрирате си дебитна/кредитната карта и така данните ви остават защитени при покупка, таксата е минимална)
                    По-горе е писано по въпроса (за доставката до БГ е добре да е маркирано като подарък и да няма стойност). Ако с нещо мога да помогна - питайте.
                    Последно редактирано от Slick; 10-09-10, 18:23. Причина: допълчнение

                    Коментар


                    • #25
                      От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                      Здравейте сте съм ви много благодарен с инфо за поръчка от този сайт http://www.dealextreme.com/
                      понеже ми е за пръв да поръчвам от такива сайтове имам няколко въпроса:
                      1. Примерно избирам да закупя GPS за 60$ аз съм от София къде ще получа стоката на посочения от мен адрес в пощенския клон или? В дадения случаи заплащат ли се някакви митнически или други такси за стоката или доставката, при положение че доставката пише, че е безплатна, но до моя адрес ли?
                      2. Не съм наясно и с комисионните на PayPal, при положение че ще регистрирам дебитна карта, тоест на каква крайна цена ще ми стъпи стоката и къде ще я получа?
                      Предварително благодаря за отговорите!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                        Уважаеми колега vik78 ако прочетеш цялата тема ще ти стане ясно това което питаш.
                        А на въпроса - да, това е крайната цена, никой няма да ни поиска повече пари.
                        За всеки случай погледни тук - за модели и софт за ГПС - ТУК
                        и по-специално ТОВА
                        Pay Pal няма да те натовари с повече от 1-2$. ( ако те притеснява да не го обложат на БГ митница, има възможност да маркираш покупката като подарък), и даваш адреса си - от пощата ако не ти го донесат, ще ти пратят бележка да идеш да си го вземеш.

                        Коментар


                        • #27
                          От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                          Slick страшно много ти благодаря за бързия отговор евала на такива хора като теб сигурно скоро ще имам още въпроси но по повод да маркирам покупката като подарък това се прави в Pay Pal или в сайта.
                          Благодаря ти отново!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                            Някой да знае сайт за хранителни стоки? Интересува ме, специално, соев протеин.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #29
                              От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                              Първоначално публикуван от vik78 Преглед на мнение
                              Slick страшно много ти благодаря за бързия отговор евала на такива хора като теб сигурно скоро ще имам още въпроси но по повод да маркирам покупката като подарък това се прави в Pay Pal или в сайта.
                              Благодаря ти отново!!!
                              Нямаш грижи- прочети темите (оназ длъжката) там е написано всичко - кое как да гледаш и какво да търсиш, както и софт за тях.
                              "Подаръка" се поръчва в самия сайт от където ще поръваш и ГПС-а. Не помня кода на "подаръка", в темата го има.
                              Според мен и така да го поръчаш няма да има проблеми, просто той е допълнителна застраховка. Аз ти препоръчвам да видиш и chinabuye.com . Там също има уредчета и мисля са малко по-бързи в изпращането.

                              Коментар


                              • #30
                                От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Някой да знае сайт за хранителни стоки? Интересува ме, специално, соев протеин.
                                http://bodybuilding-bulgaria.com/ind...categoryID=213 това ?
                                имай предвид че не съм в БГ и това ми даде Гугъл ...заедно със още доста предпложения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X