Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

    И после ще ядеш от този съд ? След като си го пръскал с някакво неизвестно спрейче .Още повече ,че съда се нагрява и малко или много има изпарения.

    Коментар


    • #47
      От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

      Днес 2 от 3 пакета който чакам от DX пристигната, но това не е интересното.
      Преди повече от 2 месеца съм ги поръчал и днес пристигнаха, бяха идеално запечатани ,без да са скъсани и без да си личи по нищо че са отваряни.
      викам си уу най после ще правя подаръци на роднини.
      поръчката беше 2 електронни цигари+ 10 пълнитела + зарядно за кола + зарядно за вкъщи.
      тая услуга ми струва 9.70$ на пакет
      и сядам и отварям пакетите и познайте.
      Вътре пълно с шайби 12 бр.
      викам си б.xму мамата 10 $ назат , отварям другия пакет и кво да гледам :shock :shock същото положение.
      и станаха 20 $ близо назад.
      дайте съвет кво да правя,писах им на тях ,но щом са почнали да се излагат надали ще предприемат мерки.
      ето и снимки :




      Коментар


      • #48
        От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

        Кофти случка. DealExtreme са само посредник, доколкото знам. Те не са самия търговец. След като се направи поръчка, тя се препраща към търговеца, който е отговорен да я пакетира и изпрати. Така че има голям шанс да предприемат някакви действия срещу фалшивия търговец. Пишете им, не ги жалете.
        Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

        Коментар


        • #49
          От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

          Писах им, но не им писах а попълних едни форми на оплакване ,че ми липсва еди си кой номер и тем подобни.
          http://services.dealextreme.com/
          Ама там не мога да им се обясня ,че става дума за 2 пакета ,а не за 1 и че пратката не е била пипана от друг освен мен.
          Някой ако може да открие мейла за контакт,да ми го прати на ЛС.
          Да мога да им се обясня за кво става въпрос.
          Да им дам срок от 2 дни и после да им пратя цунами и на тях.

          Коментар


          • #50
            От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

            Това оплакване е достатъчно.
            За всяко нещо, което си поръчал, трябва да го направиш поотделно.

            Върши работа, малко бавно де...

            Коментар


            • #51
              От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

              От DX си чакам пратката вече цяла година.
              Не ми върнаха парите, искаха да пращат пак. Да, ама на мен не ми трябва вече нещото, купих си го от друго място.
              Всички други, които съм ползвал, връщат парите без да недоволстват.
              Но най-добре е през ибей - всички държат на рейтинга си и ако не сте доволни връщат парите или пращат наново.

              Коментар


              • #52
                От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                Има ли развитие?
                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                Коментар


                • #53
                  От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                  Явно тея копеленца от DX въобще не четът какво им се пише в тея готови бланки.
                  Смисъл не са погледнали какви снимки им прелагам , а направи ми отговорят това:
                  Dear customer,
                  We understand you’ve been waiting for some time. But unlike courier services like UPS, Fedex, TNT, DHL and EMS, Airmail and Registered Airmail are sent via Hong Kong Post and Hong Kong Post does not guarantee delivery time for these services.though sometimes this could be much longer than expected. In the meantime, please confirm your shipping address below. If possible, have a check at your local post office and see if they have the package for you waiting for pick up. Please let us know.
                  писах им че липсват,затова и такъв отговора,явно е електронен
                  е как да им обясня аз че съм получил скапаните пакети(шайби) и не да ги търся по митници и пощи.
                  сега им попълних че е грешен артикула, да видим какво ще ми отговорят.
                  много тъпо са го направили че няма емейл,всъщност не е тъпо.
                  аз питам то си е автоматичен отговора и не се занимават с изнервени потребители

                  Коментар


                  • #54
                    От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                    Днес получих този отговор,на моя втори имейл ("жалба в сайта им")

                    Dear Stoyan,
                    We apologize for this inconvenience that we have brought you.
                    a replacement or store credit or refund can be processed for you.
                    which way do you prefer?
                    regards
                    peter.
                    Аз им писах че искам цигарите.
                    Да видим какво ще ми отговорят след 2-3-4 дена.

                    Коментар


                    • #55
                      От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                      Единия пакет от цигарите ми беше възтановен, не ми се вярваше но Китайците ми пратиха цигарите.
                      Сега чакам и другия, с 2-3 мейла стана всичко.

                      Коментар


                      • #56
                        От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                        За съжаление за ширпотребски неща, изпратени по обикновена поща, независимо от цената им, с случват такива работи. Дори никога не можеш да си сигурен кой по пътя на пакета до тук е свършил работата.

                        А има и по-зле от нас - много търговци въобще не искат да пращат до Италия, например. Аз за щастие имам една единствена загубена пратка за 20 кинта, при това от UK. Беше оригинално дистанционно за Nissan Terrano. Въобще не пристигна.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                          Здравейте колеги. Видях темата и реших да попитам. За първи път пазарувам от чужди сайтове и май ударих на камък с първата си покупка: http://www.exp-tech.de/product_info....illoscope.html . Платено е с дебитна карта през Пейпал. Поръчката е от 14.02 2012, а до днес ни вест ни кост. Някой пазарувал ли е оттам, или има опит с европейски сайтове? Веднъж им зададох въпрос относно времето за доставка до България, но до момента пренебрежително мълчат.

                          Коментар


                          • #58
                            От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                            Аз няколко пъти съм пазарил от www.tinydeal.com Всичко си дойде навреме и беше ОК.Поръчвах разни аксесоари за PSP то на детето!
                            TLC 120 Prado
                            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                            Коментар


                            • #59
                              От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                              Този tinydeal не е ли китайски? При мен проблема е че парите не са малко, и другото е че тези германци доста се бавят с доставката. Не знам колко им е нормалното време за доставка. Общите условия във сайта са на немски. Започвам да се питам дали сайта на който попаднах е читав или само събират едни пари . Дали не е добре да им изпратя едно писмо с някакъв по-ултимативен текст или това само ще ги ядоса повече? Не знам как да си защитя правата във случая.

                              Коментар


                              • #60
                                От: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                                Не знам дали имам право да пускам пост след пост ( моля админа да ме извини ), но имам развитие по темата . Оказа се че парите си стоят кротко в картата ми . Днес ходих до банката и проверих. Казаха че не са забранявали транзакцията ми. Сега ще пиша на онези от пейпал да разбера защо не са харесали парите ми . И друго да добавя, немците ( които се оказаха китайци с регистрация в Саабрюкен, Германия ) ми дадоха ORDER NUMBER, което предполагам значи че за тях сделката е сключена. Но без пари няма сделка . После ще пиша и на германските китайци, мисля да ги попитам има ли начин да ме известят ако нещо не е наред с поръчката...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X