Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

    От такова почукване на мой приятел му се извади полуоската.
    [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

    Коментар


    • #62
      От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

      Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
      Това с натягането на задните полуоски за кои модели на Паджеро важи? За П2 също ли?
      П2 е с цял мост отзад и нямам представа, но на П3 и П4, които са с независимо проблема със сигурност го има.
      Зима иде

      Коментар


      • #63
        От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

        И понеже бях обещал , че ще пиша за разхода с PBox на Steinbauer след едни 1000+ км. - да, разхода падна с около литър. Дори ако карам малко "пенсионерски" може и да падне още. Аз поне мисля, че инвестицията си струва отвсякъде. Сега ще дебна за евентуално изкривяване на спирачните дискове (както сподели huko). А задните полуоси засега им няма нищо - т.е. не тракат, но и за това ще се ослушвам. Въобще темата е хубава и е добре да се допълва - няма много инфо за П4 във форума.
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • #64
          От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

          Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
          Ха , това много ме учуди! Аз съм на 85000 вече и нямам проблеми с дисковете и реглажите ( есента 2012 проверявах реглажите). Добре , че го спомена - ще имам предвид да поглеждам натам. Благодаря! Всъщност аз досега съм нямал никакви проблеми. (дано и занапред да е така!)
          Не е лошо докато имаш все още възможност да вадиш регл. болтове нормално ,да ги гресираш/намажеш с медна грес или нещо друго - един вид превантивна мярка, вярно, после на реглаж ще трябва да отидеш, но поне ще си спестиш доста главоболия и пари.........

          Коментар


          • #65
            От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

            Предстои ми смяна на тампоните и реглаж. Подготвям се психически за рязане на болтове... Отвих една гайка, но болтът е направо заварен за втулката.
            П2 е на порядък по-качествено направено в почти всичко.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #66
              От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

              Имам и аз един въпрос - АКО има такова (P4) с блокаж на задния диф, къде му е копчето - като на P3 пред скоростния лост, като на Л200 вляво от волана, или на друго място.
              Че се заглеждам по обявите с такива и ми се иска да знам.

              Коментар


              • #67
                От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                Имам и аз един въпрос - АКО има такова (P4) с блокаж на задния диф, къде му е копчето - като на P3 пред скоростния лост, като на Л200 вляво от волана, или на друго място.
                Че се заглеждам по обявите с такива и ми се иска да знам.
                На конзолата пред скоростния лост

                Зима иде

                Коментар


                • #68
                  От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                  Благодаря !
                  Особено ако си ходил да я снимаш специално за мен...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                    Снимката е от нета, но изглежда идентично
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #70
                      От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                      Супер проектче, на един страхотен автомобил!
                      Давай повече снимки

                      Коментар


                      • #71
                        От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        Малко снимки от днес

                        [ATTACH=CONFIG]542868[/ATTACH]

                        [ATTACH=CONFIG]542869[/ATTACH]


                        С огромни благодарности към Izo4x4 и Гладиатор
                        Здравей , huko! Аз явно вървя по твоя път с Паджерото - стигнах до спирачните дискове. И при мен се изкривиха. Благодарение на твоята информация обаче ще стигна по-бързо до верния отговор, ако ми помогнеш. Та въпроса ми е откъде са дисковете и накладките, как и дали ще мога и аз да се сдобия с такива. За да не се сметне за реклама може да ми пишеш на лични. Ще съм много благодарен!
                        Б. Бонев
                        0осем88две6шест71три

                        Коментар


                        • #72
                          От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                          Здравей, Колега, то си го пише в поста, който си цитирал - Izo4x4 и Гладиатор
                          Зима иде

                          Коментар


                          • #73
                            От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                            След поредната смяна на дискове, новите отново се изкривиха преди няколко месеца. Този път решението беше престъргване на място и се оказа доста по-удачно от нови дискове. Спецификата на чугуна, от който се изработват изисква заготовката да отлежи известно време (години), за да се успокоят вътрешните напрежения в материала. Това, естествено вече никой не спазва и съвсем закономерно новите дискове се измятат, когато се поуморят термично. След престъргване нещата заспиват трайно. (не само при П4).
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #74
                              От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                              Благодаря за отговорите и на двамата! Хубав форум - има отговори за много от нещата, които някои хора не знаем ( като мен )
                              Б. Бонев
                              0осем88две6шест71три

                              Коментар


                              • #75
                                От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                                Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
                                Благодаря за отговорите и на двамата! Хубав форум - има отговори за много от нещата, които някои хора не знаем ( като мен )
                                Ей, Боби къде се изгуби? Кога ще разходиш Паджерото до Банско
                                - а иначе за дисковете - ако не са напукани и прекалено изтанени, хиляди пъти е по -добър начина с престъргването, отколкото с нови "ориджинал "
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X