Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия Nissan Patrol 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новия Nissan Patrol 2010

    Модела предвиден за 2010г.Някой си е направил труда да го снима докато го тестват из арабските страни.По късно мисля че ще имам още инфо,за сега само това .
    http://www.youtube.com/watch?v=zj5qN...ayer_embedded#
    Освен нова външност,на модела ще се монтира и нов бензинов двигател с 350к.с.Базовия модел ще се продава с дизелов 8 цилиндров двигател 265к.с.
    За сега толкова,когато публикуват повече инфо-ще го добавя.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от 4x2; 30-11-09, 20:38. Причина: допълване на информацията
    Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

  • #2
    До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

    Добре са го маскирали
    http://www.motorauthority.com/blog/1...san-patrol-suv
    TLC 100
    TLC 120

    Коментар


    • #3
      До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

      Първоначално публикуван от Pat-rolll Преглед на мнение
      Добре са го маскирали
      http://www.motorauthority.com/blog/1...san-patrol-suv
      На линка който си дал има иформация за модела,който беше представен официално през Януари месец 2009г.
      Видеото,което съм пуснал е за следващия модел-премиерата на който ще бъде сега през Декември.
      Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

      Коментар


      • #4
        До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

        Първоначално публикуван от 4x2 Преглед на мнение
        На линка който си дал има иформация за модела,който беше представен официално през Януари месец 2009г.
        Видеото,което съм пуснал е за следващия модел-премиерата на който ще бъде сега през Декември.
        Я се позагледай малко. Един и същ автомобил е.

        Коментар


        • #5
          До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

          Как можаха и от Патрула да направят паркетник? Безумната тенденция продължава. И за всичко сме виновни ние, тъпите клиенти.
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • #6
            До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

            Това е много грозно нещо особенно отзад!

            Коментар


            • #7
              До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

              ЧЕ КВО МУ Е ТОЛКОЗ ПАРКЕТНОТО - НЯКОЙ СИ ПОИГРАЛ ДА ИЗГЛАДИ РЪБОВЕТЕ И ВИЕ ВЕДНАГА - УУУ!
              СОРИ АМА МИ ЗАБУ КАПС ЛОКА, НЕ ВИКАМ...

              Коментар


              • #8
                До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                ЧЕ КВО МУ Е ТОЛКОЗ ПАРКЕТНОТО - НЯКОЙ СИ ПОИГРАЛ ДА ИЗГЛАДИ РЪБОВЕТЕ И ВИЕ ВЕДНАГА - УУУ!
                СОРИ АМА МИ ЗАБУ КАПС ЛОКА, НЕ ВИКАМ...
                Остави ги ръбовете, то оттам се почва. Докато удовлетворят всички привърженици на кафеджийския тунинг. Обзалагам се, че кутията е автоматична, управлявана от компютър. Още да казвам ли? Следващият етап ще бъде ти да си седиш там някъде и само да му казваш какво да прави. Но той и така ще прави това, което умниците са му вградили в компютъра. Просто коли за маймуни...
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • #9
                  До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                  За да не пускам нова тема,ще публикувам снимки на новия Qashqai в тази-нали пак е Нисан.
                  Очаква се продажбата му да стартира през есента на тази година.
                  Претърпял е предимно козметични промени по интериора и екстериора.При двигателите освен 1,6-114к.с и 2,0-140к.с,се очаква нов 1,5ТД-105к.с.
                  Очаква се и версия на Murano кабриолет.Снимка №9
                  Средната конзола на новия Патрул.Снимка №10
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от 4x2; 07-02-10, 00:33.
                  Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                  Коментар


                  • #10
                    До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                    Е то хубаво - лъскавичък, кубав дизайн, ама върши работа колкото обикновено комби, само дето е по-скъп.

                    1.5 литров дизел..... без думи!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                      Ето малко видеоклипчета, които намерих...
                      http://videosostav.ru/video/5440dce9...f5b69c7f70ecc/



                      и снимки:










                      Само на мен ли ми се струва или наистина доста прилича на Toyota Land Cruiser 200
                      Последно редактирано от Тануцо; 07-02-10, 01:38.
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • #12
                        До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                        Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                        Само на мен ли ми се струва или наистина доста прилича на Toyota Land Cruiser 200
                        Ами ако се оглежда от по-далеко,си е направо Toyota.
                        Прикачени файлове
                        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                        Коментар


                        • #13
                          До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                          Първоначално публикуван от 4x2 Преглед на мнение
                          За да не пускам нова тема,ще публикувам снимки на новия Qashqai в тази-нали пак е Нисан.
                          Очаква се продажбата му да стартира през есента на тази година.
                          Претърпял е предимно козметични промени по интериора и екстериора.При двигателите освен 1,6-114к.с и 2,0-140к.с,се очаква нов 1,5ТД-105к.с.
                          Всичко изглежда добре, само дето не му е мястото в този форум. Не те виждам в гората с това изделие. А това с 1.5-литровия дизел... и на мен ми е странно.
                          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                          Коментар


                          • #14
                            До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                            Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                            Само на мен ли ми се струва или наистина доста прилича на Toyota Land Cruiser 200
                            Може и да прилича на Landcruiser, но все по-малко прилича на джип...
                            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                            Коментар


                            • #15
                              До: актуално видео на новия-НИСАН ПАТРУЛ

                              Официалното представяне на този патрол е на 14.02.2010 в Обединени Арабски Емирства и правят томбола за 12 човека от арабските страни, който ще могат на присъстват. Тове е официалната информация, даже има и сайт направен специално за това

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X