Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

    Здравейте,
    проблема е следния имам го от днес.
    Пали от раз, подавам газ карам има мощност всичко е добре, но при над 2000 оборота се усеща прекъсване и не може да вдигне повече от 2500 оборота давам газ и нищо не става седят на толкова и това е.

    На место подавам газ и имаше тоя проблем повече от 3000 оборота не правеше при газ докрая.

    Изгасих я изтина качих се сега, на место вече се форсира нормално почти не пуши е искарва малко дим но се форсира до червеното, но в движение като я пришпорих пак прекъсва над 2000 оборота.

    Съвети идей какво да гледам, каде да я карам.

  • #2
    До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

    Той тоя модел е само с един двигател, предполагам...

    Коментар


    • #3
      До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

      двигателя е 2800 турбо дизел, пропуснал съм да спомена вероятно заради афекта ми че нещо не е наред въпреки непрекъснатите грижи които полагам

      Коментар


      • #4
        До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

        Провери маркуча след въздушния филтър да не би да се свива като форсираш.Горивния и въздушния филтър наред ли са?Малко вероятно,но може и от помпата да е.
        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

        Коментар


        • #5
          До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

          Сменяй веднага горивния филтър!

          Коментар


          • #6
            До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

            благодаря на всички колеги,

            оказа се проблем с горивната система почистване, смяна на филтър ( въпреки че го бях сменял преди 15000 км) и закачане на връзките към резервоара. Ходих при много мними маистори които ми обесниха че е турбото, че били пропаднали калпаните в главата, вообще чудеса.

            Коментар


            • #7
              До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

              Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
              че били пропаднали калпаните в главата...
              Без думи!!!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

                Ако филтъра е изкарал цели 15000км. значи зареждаш хубава нафта по българските стандарти

                Коментар


                • #9
                  До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

                  Първоначално публикуван от gogomax Преглед на мнение
                  Ако филтъра е изкарал цели 15000км. значи зареждаш хубава нафта по българските стандарти
                  На мойта горивния го сменях на около 15000. Беше си чист. Можеше да изкара и още толкова. Имаше едно единствено боклуче на дъното.

                  Сипвам нафта от OMV, Rompetrol и EKO.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

                    Аз си сменям всички филтри на всяка смяна на масло и нямам за сега проблем

                    Коментар


                    • #11
                      До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

                      Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
                      Аз си сменям всички филтри на всяка смяна на масло и нямам за сега проблем
                      И аз, ама всички останали. Сменям масло на 7500. Горивния сменям през една смяна на масло. Въздушния понякога дори по-често от маслото.

                      Нафтовия обаче просто няма смисъл, освен ако не сипваш боклуци в резервоара или нещо не е гнил и да се люпи. Моя конкретно е алуминиев и проблем с гниенето няма. Сменям всяка година в началото на зимата. Хем да махна вода, ако се е насъбрала (макар че имам лампа на таблото за това), хем за зимата да е пресен, че да му е лесно на двигателя.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: проблем при над 2000 оборота, y60 patrol

                        Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
                        Аз си сменям всички филтри на всяка смяна на масло и нямам за сега проблем
                        Е за това и нямаш проблеми.Качеството на частите и горивата в България просто нямат аналог.
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X