Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

    Налага се да правя преработка на централната конзола на таблото на Самурая.Целта на занятието е да се направи място за допълнителни уреди видими от мен и спътника ми,както и изместване на някои други неща към централната конзола така че да са удобни за боравене едновременно от мен и този които седи до мен.Идеята е подобна на тази показана на снимките.












    Питането ми е какъв материал да ползвам(стъклопласт,стъкломат)разгледах темите за ползване на подобни материали но не ми стана ясно в конкретния случей какво да ползвам.Къде мога да си закупя нужния материал и някакви идеи за обработката му.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

    Ето това,ще ти свърши работа:



    Стъклени влакна,полиестерна смола и втвърдител.
    Там където ще го лепиш към барчето,пласмасата,трябва да я матираш,почистиш от прах и обезмаслиш.
    Запуши с нещо старите отвори-да се получи нещо като кофраж,иначе смолата ще изтича.
    Като запушиш отворите със смола и влакна,отгоре оправяш фасона с автомобилен кит.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

      Пластмасите не се обезмасляват ТЕ са мазни, четете химия
      Работата ти е малко, ако купуваш материалите, ще ти излезе много скъпо.

      Коментар


      • #4
        До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

        Сигурно си прав,чисто химически ,въпроса е да няма в/у пластмасата мазни останки от спрейове за табло т.н.Колкото до цената-показания комплект струва 6-7 лв.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

          Ммм ... Тогава пък не би трябвало да стигне.
          Какво е това, и колко е? Не се вижда на снимката.

          Коментар


          • #6
            До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

            Не е вобще много мисля че с материала които е показал taran ще се справя утре ще измеря каква площ ще се обработва.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

              Със шпакловъчна смес не става. Ще изглежда, но няма да живее дълго.

              Коментар


              • #8
                До: Тунинг на центарлната кознола на Самурай.Питания за нужните материали.

                Аз бих ползвал дърво за запълване на дупките - здраво и лесно за обработка. Върху него може да се ползва кит за брони, който е податлив на огъване и шанса да се спука е минимален. Една шкурка и си готов за боядисване. Това със смолите е занимавка за напреднали и най-вече за хора, които не се притесняват, че работното им място ще стане мазало. Но в крайна сметка всеки си знае възможностите.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X