Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4-runner,2LT-два въпроса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4-runner,2LT-два въпроса

    Здравейте колеги, от скоро и аз карам 4-Runner 94г. Много му се радвам и много ми харесва!!! Май всички така започваме! Та единия ми въпрос е: След като смених масло 15w40 и ангр. ремък се появи леко чукане в мотора,което е заедно с оборотите.Дюза или повдигач, или маслото... . И втория въпрос-купих си пласмасови вежди,втора употреба, ама нямат щипки а не искам да ги монтирам с груби интервенции,ще помоля, ако някой има или знае откъде да купя, да каже!!! Благодаря!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

  • #2
    До: 4-runner,2LT-два въпроса

    Първоначално публикуван от Пакостин Преглед на мнение
    Здравейте колеги, от скоро и аз карам 4-Runner 94г. Много му се радвам и много ми харесва!!! Май всички така започваме! Та единия ми въпрос е: След като смених масло 15w40 и ангр. ремък се появи леко чукане в мотора,което е заедно с оборотите.Дюза или повдигач, или маслото... . И втория въпрос-купих си пласмасови вежди,втора употреба, ама нямат щипки а не искам да ги монтирам с груби интервенции,ще помоля, ако някой има или знае откъде да купя, да каже!!! Благодаря!!!
    Нормално е да питаш за чукането тоя дето ти е сменял ремъка.

    Голям майстор ша е тоя да знаиш
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: 4-runner,2LT-два въпроса

      Здравей колега,аз имам същия проблем карай смело маи е клапан,това го прави когато позагрее!?
      Последно редактирано от kikata46; 27-11-09, 16:13.

      Коментар


      • #4
        До: 4-runner,2LT-два въпроса

        Въпроса с чукането ...... го задай, на този дето ти е сменял ремъка!!!
        Ти плати ли му???
        Да ти връща парите ....... или да почва на ново.

        Аман от неграмотници!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: 4-runner,2LT-два въпроса

          Здравейте отново,не съм му плащал за смяната на ремъка,а и това чукане е много слабо,колата си пали нормално,не пуши,върви си. Питах и него за това,той казва-дюза.Не бях го палил около месец,стоя в гаража и затова и той може би това си помисли. И още каза ,че една добавка ще нормализира работата на мотора,но не ми е останало врема да купя,а пък и исках да се допитам до Вас колеги,повече мнения -по добре.А иначе джипа не го спирам,уникален е...Благодаря
          [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

          Коментар


          • #6
            До: 4-runner,2LT-два въпроса

            намери кадърен майстор да ти види колата!! 2l-t моторите имат малко тънкост при смяната на ангренажния ремък,белезите на помпата и разпределителния вал са на различни места при двата модела 2l-t.
            И при мен имаше едно такова чукане и последствията може да ги видиш по долу на снимката. само дето при мен причината не беше ремък или центровка с спукан "бренер" или COMBUSTION chamber или както там се нарича аз също предположих ,че е клапан и оставих нещата на произвола и си платих гяволука.

            нещо немога да кача снимките...
            TЛК 80-4.2ТД
            ТЛК 73-2.4ТД
            ...................

            Коментар


            • #7
              До: 4-runner,2LT-два въпроса

              Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
              намери кадърен майстор да ти види колата!! 2l-t моторите имат малко тънкост при смяната на ангренажния ремък,белезите на помпата и разпределителния вал са на различни места при двата модела 2l-t.
              И при мен имаше едно такова чукане и последствията може да ги видиш по долу на снимката. само дето при мен причината не беше ремък или центровка с спукан "бренер" или COMBUSTION chamber или както там се нарича аз също предположих ,че е клапан и оставих нещата на произвола и си платих гяволука.

              нещо немога да кача снимките...
              Здравий колега,стана ми интересно,извинявай че те занимавам с моите неща,но ако не те затруднявам,можеш ли да ги пратиш тези снимки по SKYPE,Благодаря за инфото
              [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

              Коментар


              • #8
                До: 4-runner,2LT-два въпроса

                Аз ще ги кача нещо не мога да ги намаля

                П.П Успях да ги намаля
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Мариян Маринов; 28-11-09, 15:38.

                Коментар


                • #9
                  До: 4-runner,2LT-два въпроса

                  Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
                  Аз ще ги кача нещо не мога да ги намаля

                  П.П Успях да ги намаля
                  Благодаря колега,мнооого неприятна работа,дано вече всичко е ок.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: 4-runner,2LT-два въпроса

                    Първоначално публикуван от Пакостин Преглед на мнение
                    Благодаря колега,мнооого неприятна работа,дано вече всичко е ок.
                    violent1
                    TЛК 80-4.2ТД
                    ТЛК 73-2.4ТД
                    ...................

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X