Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми УАЗ Хънтър - Май се влюбвам:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Новият ми УАЗ Хънтър - Май се влюбвам

    Ето и алекс вече се здоби с катерачка/бегачка и вече все повече стават феновете на УАЗ!
    ОТ МЕН ЧЕСТИТО безаварийно и вече нямаш граници!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #17
      честито

      ами аи да ди е честит .лек и безавариен пат , и несе мачи да ходиш до англия с него кжи колко пари ти излезе че и аз почвам да се замислям дали да невзема една такава таратаика
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #18
        Благодаря на всички за пожеланията
        цената на Хънтъра е 14,700лв. + ДДС от ЕТ "Карбон" Плевен
        но всеки лев вложен в него си заслужава

        Коментар


        • #19
          Честито Алекс! Очакваме нови интересни пътеписи. Фен съм ти .

          Коментар


          • #20
            Честито Алекс!
            Безаварийно каране и само удоволствия от колата.
            За пръв път от много години насам чувам толкова хвалебствия за руски автомобил.
            Не бързай ако искаш да стигнеш
            __________________________________
            Discovery II TD5 10P

            Коментар


            • #21
              4estito i ot men...mnogo kal otvyn i otwytre...i dylga eksploataciq)))

              PP ama te taka bez ryjda li ti go dadoha???
              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

              Коментар


              • #22
                Re: Новият ми УАЗ Хънтър - Май се влюбвам

                Първоначално публикуван от alex_markov
                Днес най-накрая го взех - СТРАХОТЕН Е - Лека кола (на пътя) замаскирана като камйонче. Любов от пръв поглед (единствено трябва да се свикне с хидравликата - много мощна и без обратна връзка и съобразяване със скоростта, но след 50км каране ти пасва като ръкавица) и започва големият кеф, "Джипа" звучи и се държи на пътя като доста пъргава кола (и при това преди да съм го разработил и без да го натискам), че дори и спира. Нямам думи, преди имах "Нива", не могат да се сравняват, Повярваите ми това е самолет при това е и по-тих
                ето и малко снимки: http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...0UAZ%20Hunter/

                Сега още ще го разработвам та затова пиша само за пътя, като е готов ще пиша и за извън него, Но очакванията ми са Големи
                Сега на колко км е вече?
                Впечатления?

                Коментар


                • #23
                  Вече бях започнал да свикваг да го гоня звяра наляво-надясно из пътното платно с инфарктни съсстояния когато надмихнавах 90-100км/ч
                  Но за щастие минах покраи Валери Вушев (Честито ШАМПИОНСТВО в СМОЛЯН))) които с подръчни средства (тръби, железа и др.) ми пристегна кормилната кутия (и още дреболий) и колата тръгна както не съм си и представял! - Лека кола - на пътя.
                  Благодаря Валери - цар си както на карането така и на хидравлиците

                  Коментар


                  • #24
                    честито.много е готин.а и уаз-ките са много проходими да Безаварийно каране и само удоволствия от колата.

                    Коментар


                    • #25
                      Мина доста време и сега "Хънтъра" доста се различава от това което беше, като не спира да ме радва, напротив все повече се убеждавам че това е супер инвестиция Още повече че се върти един слух за въвеждането на Евро4 (европеиска еко норма) и с вноса на УАЗ-ките ще е свършено Така че ако е вярно - купувайте докато още може, че цените ще станат "златни"

                      Коментар


                      • #26
                        руснаците ще му боднат един катализатор и ще се оправи работата
                        drive alive

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от go go go
                          руснаците ще му боднат един катализатор и ще се оправи работата
                          Отдавна го направиха за моделите продавани в западна Европа и основно Германия (там се продава под името UAZ Tigr) и покрива EURO-IV, но и базовата му цена там е 15750 EURO.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X