Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Колега mojojojof постави две парчета квадрат перпендикулярно на багажника и така гумата ще стъпи върху тях като ги съегнеш с колана дори не трябва да ги закрепваш за долноя багажник

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      мерси за съветите колеги ще измисля нещо да предпаза тавана

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Таван на джип трудно се прави после от личен опит го знам.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от mojojojof Преглед на мнение
          мерси за снимките много хитро е станало
          Пожарогасителя го укрепи,щото като влезеш в гората е излетял. За колегата с гумата отгоре ето как стои моята
          .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:905762_928871083789958_1208060321086148477_o.jpg
Прегледи:4
Размер:243.6 КБ
ID:5648931
          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

          0895шест29410 .

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Карах скоро в гората, но бях натоварен и не скача много задницата, може би за това не съм имал проблем? Сигурно ако съм празен ще излети. Не се учудвам с тез китайски пасмантерии не се бях замислял ще го вържа мерси.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150316_085044.jpg
Прегледи:1
Размер:88.0 КБ
ID:5648983 мойта не е професионално с колан но ми върши работа

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Професионално........ важното да не е отзад ,че страшни поразии прави гумата там.На дългата база кои ИДИОТ е измислил тая щръкнала стоика .Мялнах се в гората отзад и ако беше гумата там щете да влезе при мен.
                РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                0895шест29410 .

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                  Професионално........ важното да не е отзад ,че страшни поразии прави гумата там.На дългата база кои ИДИОТ е измислил тая щръкнала стоика .Мялнах се в гората отзад и ако беше гумата там щете да влезе при мен.
                  А като е отгоре некой якичък клон ще ти отвори тавана кат консерва или ще го покриви качествено,вервай ми.Просто се научете да карате назад.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    А като е отгоре некой якичък клон ще ти отвори тавана кат консерва или ще го покриви качествено,вервай ми.Просто се научете да карате назад.
                    Мен пък ще ми е интересно да трябва да се сменя некъде в кал гума, качена на тавана
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      То където и да е гумата все ще си е интересно да се смени

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                        Професионално........ важното да не е отзад ,че страшни поразии прави гумата там.На дългата база кои ИДИОТ е измислил тая щръкнала стоика .Мялнах се в гората отзад и ако беше гумата там щете да влезе при мен.
                        мен пък ми е интересно как 70% от джиповете са им отзад гумите и на никой не му пречат
                        Явно трябва да си научите габаритите. Аз нито веднъж за близо 10 години не съм я докоснал тая гума отзад....
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Понеже зачехнахте темата за местенето на резервната гума на покрива ще споделя, че и за мен е ненужно и дори в моя случай би ми пречила, ако е там. Самите ни гуми с джантите не са леки и е леко извращение да я метнеш на покрива с две ръце. При положение, че не малко от джипките ни са повдигнати и са с по-големи гуми, за чий ги правите по-високи а гума отгоре? По черни пътища и гори шанса да отнесете клон, или той вас с гума на покрива е по-голям.
                          ОФА КБ X20SE + метан

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Мен пък ще ми е интересно да трябва да се сменя некъде в кал гума, качена на тавана
                            Е, тази от покрива все ще можеш да я метнеш долу. Спуканата ако няма кой да ти помогне може и да е малко по на зор работата с качването...
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Моята резервна гума тежи 30 кг. Отгоре на всичко променя аеродинамиката от гардероб, на гардероб с пристройка.
                              Като се каляме наоколо, редовно клони събират 2-та напречни профила назад. Какво ли ще стане ако им дам и една гума допълнителна площ да се запъват...
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Моята резервна гума тежи 30 кг. Отгоре на всичко променя аеродинамиката от гардероб, на гардероб с пристройка.
                                Като се каляме наоколо, редовно клони събират 2-та напречни профила назад. Какво ли ще стане ако им дам и една гума допълнителна площ да се запъват...
                                Пцолютно прав си, но друго разумно място понякога няма! На оригиналното място малко по-голяма гума не се събира (поне на Б) и остава да се влачи в багажника, ама поне за мен това не е опция....
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X