Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140827_201538[1].jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5645889 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140827_201505[1].jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5645891 Преработка колектор Фронтера 2.4 и монтаж карбуратор Уаз ! + газ !

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Каква е целта на "тунинга".

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Ами предполагам изхвърляне на електрониката,но нека колегата каже.
        ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
        Grand Cherokee 2.7
        GSM 0888148630

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Аз пък подозирам , че двигателят е присаден на някакво возило.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Аз пък подозирам , че двигателят е присаден на някакво возило.
            На мен ми прилича на Фронтера с десен волан.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Точно Фронтера десен волан ,премахване на всичко проблемно ! Вече просто и лесно обслужваемо ,прекрасен вървеж и разход на газ !

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                Точно Фронтера десен волан ,премахване на всичко проблемно ! Вече просто и лесно обслужваемо ,прекрасен вървеж и разход на газ !
                Не знам с коя ръка да се прекръстя
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  С тази ,с която плащаш за дебитомер , ламбда сонда ,температурни и тем подобни датчици , диагностика и всичко останало

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от altuning Преглед на мнение
                    Дано си прав колега
                    Нещо май сте попретупали огледа,сигурно и без каране до вризане в работни режими,но както и да е .Дано не ти дава големи ядове вече.Мойта е А дълга база има ръжда само по праговете отзад,накои от новите що гният толкова не знам!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                      Точно Фронтера десен волан ,премахване на всичко проблемно ! Вече просто и лесно обслужваемо ,прекрасен вървеж и разход на газ !
                      Мда .Изненадан съм , признавам си .

                      За вървежа - ясно . Би ли споделил какъв е разхода на газ в тази ситуация?
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        здравейте колеги искам да питам каре GKN 110 става ли на предния кардан на опел фронтера дълга база 2.3 д 92г

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Разхода газ София - Своге - София през дефилето около 10 лв. (около 100 км ! Уазовия колектор е доста добре изпилен отвътре ,работата на бензин става с помпата от стария 2,2 мотор с тройник за обратното гориво .
                          Последно редактирано от DAROGA; 04-03-15, 20:02. Причина: лв.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от KOLEV G Преглед на мнение
                            Ами предполагам изхвърляне на електрониката,но нека колегата каже.
                            Мда . То е проста работа .

                            Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                            ...Разхода газ София - Своге - София през дефилето около 10 лв. (около 100 км !.... .
                            По цени на пропан-бутана към днешна дата , това означава разход около 11/100 газ . Впечатляващо за Уаз-ов карбуратор!
                            А на бензин как се държи и как пали студен - смукач има ли ? Отделно, центробежен регулатор на делкото нещо ?...
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                              От доста време отлагах, но ето с какво се поглезих и изтисках максимума от фаровете Никога не съм мислил за ксенон на фронтерата, защото има досататъчно големи фарове с добри рефлектори.

                              Ето това са крушките...[ATTACH=CONFIG]713909[/ATTACH]....
                              Цитирам писаното от мен само до въпроса за крушките... Сложил съм ги в края на май месец миналата година, а изкараха до преди десетина дни и около 10 000км. непрекъснато светене, за съжаление не мога да сметна, колко часа но джипката се кара яко в града. Преди десетина дни едната цъфна и доста ме учуди, дори реших да си купя една бройка от същите крушки, но си викам я да изчакам малко... след няколко дни замина и другата крушка Да... знаех, че животът им е по-къс от стандартните крушки, но да не изкарат и година?!?!? С най-обикновени маркови крушки карам по няколко години баси а тези не изкараха и година! Напълно изключвам факта да са ментаци! Та... препоръчайте някакви крушки, които светят прилично и имат нормален живот?!
                              ОФА КБ X20SE + метан

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                По няколко години си карал, когато фаровете не бяха задължителни през деня или само през зимните месеци. Целогодишното каране на фарове го въведоха някъде след средата на 2012 г.

                                Преди 2 години имах същата история с Найт Брейкър +90%. Изкараха около година или 10000 км и едната изгоря два дена след другата. Като аз лично не забелязах два пъти по-добра осветеност. Тия задължителни фарове през деня разказват играта на късите. Като на доста автомобили се появяват проблеми с куплунзи, бушониери и ключове. За това аз съм си монтирал модул за дневни светлини. Предимствата му са че пали фаровете автоматично, т.е. няма да забравиш да ги включиш. Свързал съм го към дългите, които светят на 25-30%. Така се ползват иначе по-рядко използваните дълги светлини. Палят и гасят фаровете плавно. Чрез последните две се удължава живота на крушките.

                                Филипс също имаха някаква серия с повишена светлина, но и при нея се споменаваше за намален живот.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X