Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
    Е щом е с дискове добре поне е имал ръчна а защо пък не му е светнала лампата за нивото на течноста?
    Ръчна немам отдаавна,разкарал съм я щото барабанчетата постоянно се пълнят с кал и задържат-просто ми писна да я разглобявам.А повярвай щом пипнах педала и лампата грейна в ярко червено.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Не знaех кaквa ти е мaшинaтa,мислех ,че е с бaрaбaни,честит късмет!Минaлaтa зимa ми се спукa спирaчнa тръбa ,центрaлнaтa ,тa ефектa е същия,и aз изкaрaх късмет,тръбaтa беше изгнилa отгоре откъм купето в зонa от 3/5сaнтиметрa едни язвички инaче кaто измих с бензин тръбaтa кaто новa!Просто късмет !
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        След скорошните ми премеждия със спирачките,днес ме гепиха лудите.Нали е мноого скъпа за подръжка фронтерата,купих за останалите спирачни апарати/1 заден и предните/ комплект бутала и гумички.Поиграх си,ама има защо.Никога до сега не съм имал такива спирачки.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Колега,къде намери бутала за предните апарати, аз така и не успях да намеря.
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
            Колега,къде намери бутала за предните апарати, аз така и не успях да намеря.
            Или в еврото или в скорпион.Има два вида комплекти-със и без бутала.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Марине твоите апрати не са като на Илия неговите са по голями . Имаи го в предвид като купуваш буталца и гумички.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                В съботa вкaрaх в деференциaлите STP добaвкa зa тежки и бронирaни високопроходими мaшини ,досегa слaгaх обикновенa добaвкa зa трaнсмисии и дифове,тествaх из кaлищaтa ,всичко е 6.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  В съботa вкaрaх в деференциaлите STP добaвкa зa тежки и бронирaни високопроходими мaшини ,досегa слaгaх обикновенa добaвкa зa трaнсмисии и дифове,тествaх из кaлищaтa ,всичко е 6.
                  А защо я слагаш тая добавка? Маслото вътре не е достатъчно,тече ,или?
                  РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                  0895шест29410 .

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Не ,профилaктичнa е,зa стресови нaтовaрвaния имaм нaвикa тa слaгaм винaги,инaче мaслaтa сa си перфектни!Следвa смянa нa мaслото в скоростите и пaк добaвкa .Товa не е уплътнителнa добaвкa ,помaгa нa мaсълцето с още по-добро мaзaне въобще.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      Не ,профилaктичнa е,зa стресови нaтовaрвaния имaм нaвикa тa слaгaм винaги,инaче мaслaтa сa си перфектни!Следвa смянa нa мaслото в скоростите и пaк добaвкa .Товa не е уплътнителнa добaвкa ,помaгa нa мaсълцето с още по-добро мaзaне въобще.
                      Като сменяш маслото на скоростите каква добавка слагаш за скорости или за двигател? Питам понеже маслото в скоростите е двигателно та ми е интересно коя ще е правилната добавка
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Вижте какво ми се случи вчера както си карах се разчука внезапно двигателя, но днес вече като отворих капака на клапаните стана ясно от какво е Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0116.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5628543 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0117.jpg
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5628544 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0118.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5628545 вчупена кобилица на цилиндъра откъм веригата (радиатора) това е на 2,3тди фронтера А

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Префорсирал си я ! Сменяи кубиличката и карай ,чупят се често,имал съм поне 3-4 такива случая.
                          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                          0895шест29410 .

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Чак префорсирал не мисля като знам к"ъв шофьор съм Просто и е дошло времето май и дано да няма такива случаи. Бях наблизо до нас около 10км ме теглиха.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                              Като сменяш маслото на скоростите каква добавка слагаш за скорости или за двигател?
                              Зa ДВГ профилaктичнa ,не ремонтнa,последно aмерикaнскa,сегa STP.
                              Последно редактирано от fanatic; 11-12-14, 21:39.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Абе я кажете колко литра масло слагате на 2.2 дизела на ОФБ? Знам колко е дават фабрично, но ме интересува реално колко събира при смяна?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X