Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    хихи айде да не се фукаме с товароносимост

    П.С. въпроса беше за куфар багажник.
    Ами кво да пра`йм като Фронтито си е товарен катър - носи колкото му сложиш . ... а и като ни е налегнала скуката в този раздел - освен да се фукаме с товароносимост и бас туби ....

    ПС . Разрових набързо , но не видях че става въпрос специлно за куфар. Впрочем , от последния се отказах умишлено : гъзарско е , но не така рационално като тръбната конструкция .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: До: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Ами кво да пра`йм като Фронтито си е товарен катър - носи колкото му сложиш . ... а и като ни е налегнала скуката в този раздел - освен да се фукаме с товароносимост и бас туби ....

      ПС . Разрових набързо , но не видях че става въпрос специлно за куфар. Впрочем , от последния се отказах умишлено : гъзарско е , но не така рационално като тръбната конструкция .
      Не гоня големи килограми. Проблемът ми е къде да събирам куфарите, които жена ми приготвя за нас и малката Имам и друга опция - комбито, но като ми се пътува с фруктиерата?
      ОФА КБ 2.0 '95

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Имам Top Case от 5 години. На дълъг път със 5 човека и 100 км/ч максимална скорост качи 1 литър газ върху разхода. В градски условия няма покачване защото никъде не се кара дълго време с висока скорост. Но да седи постоянно отгоре не е особено умно защото ще изгние и прегори а не е 100 лв. пък и един як град ще го направи на решето.
        Не се бях замислил за тези възможни проблеми. Мислех, че е предвиден да понася атмосферни влияния.
        ОФА КБ 2.0 '95

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

          Не само това
          Аз моя не го оставям на колата,за да не съблазнявам крадците......
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

            Смених ангренажен ремък, въздушен филтър, и предния капак.
            no signature no problems

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

              Ремъка и филтъра ясно, ама капака защо?
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                Смених ангренажен ремък, въздушен филтър, и предния капак.
                Божко и аз смених задния стоп,ама това е друга тема на разговор........
                Какво е това 4x4...:confused:
                [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                  Преди:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0003.1jpg.jpg
Прегледи:2
Размер:255.5 КБ
ID:5197501
                  Сега:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 038.jpg
Прегледи:1
Размер:252.8 КБ
ID:5197502...въжето отзад е за дърпане на.....дърва за огъня
                  Нови гуми,джанти,200мм обеци+тампони
                  Багажник за покрива
                  ....сменените масла и други компоненти не се забелязват ))))
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                    Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                    Ремъка и филтъра ясно, ама капака защо?
                    Щото беше паднал лака и за по-лесно.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                      Днес купих кабели за свещите, че са за смяна. Цените страшни - от 115 до 180 лева комплекта на различните магазини.
                      Накрая намерих тези по 8 лева бройката. И на газ и на бензин стана по-пъргава само от смяната на кабелите. Предполагам, че ще вършат работа.
                      Прикачени файлове
                      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                        Първоначално публикуван от IVO 68 Преглед на мнение
                        Днес купих кабели за свещите, че са за смяна. Цените страшни - от 115 до 180 лева комплекта на различните магазини.
                        Накрая намерих тези по 8 лева бройката. И на газ и на бензин стана по-пъргава само от смяната на кабелите. Предполагам, че ще вършат работа.
                        Защо да не вършат работа? Разликата е, че животът им е по-къс и възможността да прекъсне някой кабел е по-голяма. Ама какво от това. Остави си едит по-дълъг от старите в колата за да имаш за резерва ако се наложи и карай смело.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                          Аз пък не мога да вдена какво като са 115 лв. Това е 23 лв. на кабел които даваш веднъж на 50 000 км. Като дадеш 8 лв. за кабел и от взрив на газ във въздуховода ти се пръсне дебитомера тия 115 лв. ще се молиш да ги беше дал. Има части от които човек е глупаво да пести, и кабелите са едни от тях.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                            Днес смених плочката на гозовата уредба на дългата базичкка. Старата беше с диаметър да отвора за въздух 26 мм. и на 120 км/ч. колата изнемогваше. Сега поставихме плочка с 33 мм. диаметър и разликата е осезаема. Не съм я пробвал още на извънградско, но мисля, че ще има и там разлика. Очаквам и разхода да ми падне. До сега беше 15-16 градско и 12.5-13 извънградско. Не ме притесняваше разхода толкова, защото за мен и този разход е нолмален, но над 3000 оборота не искаше да върви. Явно поради недостиг на въздух, защото и на бензин беше почти същото. То тая старата плочка се оказа, че била за метан и за това е с по-малък диаметър. Оптималният вариант за пропан-бутан било 31-33 мм. иначе обеднявала смаста и почва да гърми. Ще покарам така да видя как ще ми се отрази и щи отида да ми сложат 36 милимитровия дифузьор за да пробвам дали ще гърми и дали ще върви още повече.
                            Последно редактирано от sony bono; 03-08-10, 15:21.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                              E ако беше споменал щях да ти дам една 32 мм да пробваш докато беше наблизо!!!
                              Вече е късно!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                                Здравейте колеги,
                                при мен е в действие операция "Коростоп"....и така докато едни се "мъчат" на горещия
                                пясък край морето ,аз си лежа на сянка под любимата(Фронтера).
                                Хубаво я измих отдолу с водоструйката.Започнах я от задницата като първо свалих теглича ,резервната гума ,а след това и задната броня,ама... там го ядох, защото по инструкците,трябаше да развия 4 болта и просто да изтегля бронята назад ...е да де ама не!!Страничните части на бронята БИ трябвало да се движат надлъжно посредсвом ролка в скоби монтирани за купето,ама те така бяха заклинили ,че и спреят не помогна.Накрая успях да демонтирам скобите и задната греда -така свалих всичко наведнъж.Какво е положението може да видите сами...
                                http://minchevp.snimka.bg/tuning/kor...7.19953264.big
                                по рамата почти няма корозия,обработена е с някакъв бял смолист препарат -на амортисьора се вижда ясно!Тежка е съдбата на задната греда,но ще се постарая...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X