Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте на всички (VW Touareg V10 TDI)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    То да твърдим че туарег е по-проходим от УАЗ и тайота там не знам кой модел, е като да твърдим, че УАЗ има повече комфорт от Туарег Smile

    На мен основната ми цел е да запазя комфорта, които имах от лимузината, като всъщото време се освободя от ограниченията на ниската кола и като се порадвам на свобода оффроад в лек вариант. Мисля това може да се постигне, без да трябва да се лишаваме от лукса, но взимайки предвид разбира се реалните възможности на една кола. Не бих качил Туарег на морените както казах, но пък не бих и тръгнал със Нива на море Smile

    Мисля има някъде посредата баланс и аз ще намеря начин да се забавляваме заедно от време на време, без задължително да трябва да си оставям боята или да катеря еверест на всяка разходка Smile
    Добре и на място казано! Радвам се че сте наясно с автомобилите и техните граници. Както много пъти съм казвал "най-добър" няма! Всичко е въпрос на компромис и избор който максимално да покрива вашите изисквания.

    Да си го карате с удоволствие и да ви радва. А и въобще няма нищо лошо че не всеки автомобил е "луноход". Точно тези които изброих малко или много са супер "дървени" и наистина все по-малко хора биха си ги купували... Туарега е брилянтния избор за шосе съчетано с леки до нормални разходки сред природата.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #47
      Със сладури се обърнах към хората с които се познаваме и много често сме заедно в калта. Сигурен съм че те са ме разбрали правилно.
      Ако някои от останалите го е приел като изръз на неуважение моля да бъда извинен.
      За момента не мисля да участвам в спора кои е по по наи. Повечето от хората са ми приятели и може някои да се убиди. Кои от къде минал и кои не можал - всеки си има глава на раменете да гледа.
      Това за Кайен Туарег и ГрандЧероки може още сега да го сложите на видно място.
      Форума си е ваш и може да изглежда както ви харесва.

      Коментар


      • #48
        Със сладури се обърнах към хората с които се познаваме и много често сме заедно в калта. Сигурен съм че те са ме разбрали правилно.
        Ако някои от останалите го е приел като изръз на неуважение моля да бъда извинен.
        Форума е публичен и се предполага че го четат освен споменатите и много други в което ви уверявам. То е все едно да напишете статия във вестник но да предполагате че ще я четат само вашите приятели... Както и да е, няма страшно чест ви прави извинението което изчерпва въпроса.
        За момента не мисля да участвам в спора кои е по по наи. Повечето от хората са ми приятели и може някои да се убиди. Кои от къде минал и кои не можал - всеки си има глава на раменете да гледа.
        Това за Кайен Туарег и ГрандЧероки може още сега да го сложите на видно място.
        Форума си е ваш и може да изглежда както ви харесва.
        Въпросът не е кой какво може да разкаже или да си мисли. Аз мога да твърдя че всяка вечер карам по обратната страна на луната и какво от това. Сериозни хора сме и затова всичко което твърдим следва да можем да докажем. Иначе ще приличаме на ловна дружинка на маса...

        Подобни спорове не са ми никак по душа и се надявам да не водим повече. Но факта че от писаното тук много хора си вадят изводи и вземат решения ме принуждава да вземам отношение...

        Всъщност нашия нов колега направи най-мъдрото изказване което смятам да използвам понякога като цитат (ако няма претенции за авторско право) :

        То да твърдим че туарег е по-проходим от УАЗ и тайота там не знам кой модел, е като да твърдим, че УАЗ има повече комфорт от Туарег
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #49
          Re: Здравейте на всички (VW Touareg V10 TDI)

          Първоначално публикуван от tutin
          Аз съм нов на офроъд
          Бих искал да чуя и вашите мнения за тази кола, кое добре, кое не е добре..

          Айде, отново радвам се, че има такъв форум, надявам се да съм добре дошъл
          ъъъъъъъъ,за туарега питаше човека.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, ПОРШЕ КАЙЕН И ГРАНД ЧЕРОКИ НЯМАТ НИКАКЪВ ШАНС ДОРИ ЗА СРАВНЕНИЕ С КОЯТО И ДА Е МАШИНА ОТ РОДА НА:
            TOYOTA 70,80, NISSAN Y260, Y60, UAZ, МЕРЦЕДЕС Г, Дефендер, Вранглер и т.н. КОГАТО СТАВА ДУМА ЗА ТЕЖЪК ОФРОУД. ТЕЗИ МАШИНИ СА ПРЕДНАЗНАЧЕНИ ОСНОВНО ЗА ПЪТЯ И ИМАТ СИЛНО ОГРАНИЧЕНИ ВЪЗМОЖНОСТИ ИЗВЪН НЕГО!
            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            Въпросът не е кой какво може да разкаже или да си мисли. Аз мога да твърдя че всяка вечер карам по обратната страна на луната и какво от това. Сериозни хора сме и затова всичко което твърдим следва да можем да докажем. Иначе ще приличаме на ловна дружинка на маса...
            Ами докажи го. Щом мислиш чи е нужно. Аз не мисля че е нужно а понякога е и невъзможно.

            Не съм казал че ГрандЧерокито е по проходимо от УАЗа. Казах че УАЗа и Дефендъра са трагичен на нанагорнища. Това съм виждал но няма да мога да го докажа.
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...k/MVI_0027.AVI
            Предполагам не си мислите че съм се качил до горе пеша за да снимам. Хода на окачването на Гранда е намалено с 6см. Винаги е било такова. Земята е суха.
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...O/defender.wmv

            Много ми е неудобно че трябва да си защитавам думите по толкова долнопробен начин но се налага.
            Честа е единственото което имаме.
            Или нямаме.

            Коментар


            • #51
              Хайде да не продължаваме безсмисления спор особено пък с тези филмчета които са толкова далече от сериозния офроуд че направо е смешно... Нищо против разходчиците които си правите но не ви ли се струва че говорим за различни неща. Ето малко снимки в противовес и като повод за размисъл:







              По-горе съм написал. На който му стиска ще организирам истинско трасе не любителски изпълнения. Щетите по автомобила са си за негова сметка. Абе интересно защо ли със всички около мен сред които повечето шампиони по офроуд сме на едно мнение а изведнъж се появява някой с две разходчици за лека кола и става експерт. Повече тази тема няма да бъде продължавана в този дух. На желаещите да покажат ще им бъде осигурена възможност другите да си мълчат...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                То да твърдим че туарег е по-проходим от УАЗ и тайота там не знам кой модел, е като да твърдим, че УАЗ има повече комфорт от Туарег Smile

                На мен основната ми цел е да запазя комфорта, които имах от лимузината, като всъщото време се освободя от ограниченията на ниската кола и като се порадвам на свобода оффроад в лек вариант. Мисля това може да се постигне, без да трябва да се лишаваме от лукса, но взимайки предвид разбира се реалните възможности на една кола. Не бих качил Туарег на морените както казах, но пък не бих и тръгнал със Нива на море Smile

                Мисля има някъде посредата баланс и аз ще намеря начин да се забавляваме заедно от време на време, без задължително да трябва да си оставям боята или да катеря еверест на всяка разходка Smile
                Добре и на място казано! Радвам се че сте наясно с автомобилите и техните граници. Както много пъти съм казвал "най-добър" няма! Всичко е въпрос на компромис и избор който максимално да покрива вашите изисквания.

                Да си го карате с удоволствие и да ви радва. А и въобще няма нищо лошо че не всеки автомобил е "луноход". Точно тези които изброих малко или много са супер "дървени" и наистина все по-малко хора биха си ги купували... Туарега е брилянтния избор за шосе съчетано с леки до нормални разходки сред природата.
                Браво, Много смислено изказване.
                Лошото (или пък доброто?) е че ако се запалиш по "забавленията" извън пътя, рано или късно ще си купиш Специално возило за тази цел, дали ще е Тойота, Нисан, Лендровер, Jeep, Г класа или УАЗ или подобно зависи от много неща (най вече кой за какво ще те запали), НО запалиш ли се няма да останеш Само с Туарега

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X