Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте на всички (VW Touareg V10 TDI)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    А не е ли по-добре да тестваш ВНИМАТЕЛНО възможностите си на някой полигон.Каза че отскоро го имаш,а и не си карал щар по щар досега.Та,като за начало...а и така ще има по-малко поражения за в бъдеще
    Аз ще ти уредя място и публика,като се навиеш...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #17
      Re: Здравейте на всички

      Първоначално публикуван от tutin
      Е аз ще съм първия ентусиаст Но чак толкова не ми се жертва, първите два пъти може да мине със застраховката, но от там нататък ще излиза по 4 бона на пътешествие

      Ах, като споменах застраховка. Как стои положението, нали няма проблеми със застрахователите за коли, които имат damage от офроyд ?
      начи не знам как ги смята тия 4 бона .. ама до към 3 си прав е зависи от пораженията де.
      Иначе застрахователите признават щети от офроуд .. поне първите 3-4 пъти но задължително трябва да си ги оправяш и това да се документира. Иначе и на мен ми беха писали 2 хилки след първото пътешествие ... аз пък имам някаква представа от повреди по кола и на свой риск си направих една паста .. за около 1/10 от това което ми бяха одобрили .. и толкоз. Така , че има случаи в които "експертите" не са много прави .. в крайна сметкаси е разправия и време обаче

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от ninja_1
        А не е ли по-добре да тестваш ВНИМАТЕЛНО възможностите си на някой полигон.Каза че отскоро го имаш,а и не си карал щар по щар досега.Та,като за начало...а и така ще има по-малко поражения за в бъдеще
        Аз ще ти уредя място и публика,като се навиеш...
        Място да, публика - няма нужда

        Карал съм го няма и един ден досега, има много да се уча, още не му усещам нито габарити нито нищо.

        Но ако "паркетните" са лекички, без катерене по морените на витоша, а малко по бабунесто тук там и 2-3 хълма - мисля че ще да се оправя. Лека полека, без да се бърза.

        Аз честно казано и не искам да се качвам на маршрут тип морени, просто ще си тръгна с много кофти настроение ми се струва Но пък ако има лек поход, по които да няма предвидени екстреми, с каса биричка и нещо за хапване - супер.

        Гледах, че имаше една стара тема за школа офроад.. това има ли развитие или е останало там някъде ?
        VW Touareg V10, 5000cc

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от ninja_1
          А не е ли по-добре да тестваш ВНИМАТЕЛНО възможностите си на някой полигон.Каза че отскоро го имаш,а и не си карал щар по щар досега.Та,като за начало...а и така ще има по-малко поражения за в бъдеще
          Аз ще ти уредя място и публика,като се навиеш...
          Сотиии я виж там ако се организира нещо за полигона с Туарега, да ме имаш и мен предвид. Мисля че, ако отвлечем Голди някой хубав ден ще пада смях - УАЗ влачи Диско 3 и Туарег Руснаците ще му вдигнат на Голди паметник.
          А ти оздравя ли бе, калпазанин ?

          Коментар


          • #20
            tutin:
            Място да, публика - няма нужда
            Ааааа,нема да минеш метър,вервай ми...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Slick
              Първоначално публикуван от ninja_1
              А не е ли по-добре да тестваш ВНИМАТЕЛНО възможностите си на някой полигон.Каза че отскоро го имаш,а и не си карал щар по щар досега.Та,като за начало...а и така ще има по-малко поражения за в бъдеще
              Аз ще ти уредя място и публика,като се навиеш...
              Сотиии я виж там ако се организира нещо за полигона с Туарега, да ме имаш и мен предвид. Мисля че, ако отвлечем Голди някой хубав ден ще пада смях - УАЗ влачи Диско 3 и Туарег Руснаците ще му вдигнат на Голди паметник.
              А ти оздравя ли бе, калпазанин ?
              Пазим стаята ся,да не избега А иначе,ше организираме с Голди нещо,сигурен съм...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                сори за Офтопика
                Соти
                турнАха ли му зАбите на Чибургера ?
                аз утре отивам да прайм Нивата Змей-гумЯнин при Голди ..
                ще става кат по-малката сестра .. НивОРАТОР

                Коментар


                • #23
                  офф:
                  да,Йори каза,че е станало КОДЗИЛА,нещо като Годзила ама приличало на коза...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от ninja_1
                    офф:
                    да,Йори каза,че е станало КОДЗИЛА,нещо като Годзила ама приличало на коза...
                    ее гадни са .. тука снимки за щяло и нещяло пускат , а на твойта - нЕма.

                    аз па да ти река .. явно е станало добре , и са те дрЪжат у напреженье

                    Коментар


                    • #25
                      Ужасно е, вервайте ми, направо ме е срам да го карам
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #26
                        хихи ектра един истински офроудър требе да е грозен
                        аз предлагам на колегата с Туарега да дойде до мотопистата там е идеално да види какво може в лек аспект туарега и да посвикне с изкачването и слизането, мисля че ще го изплашите ако го закарате в рио де лай...ре или по-точно ще го откажете от офроуда завинаги. А мотопистата е екстра за тази цел пък и е наблизо ще можем да се види на място, аз с Фронтерката ги взимам бабуните със 50 км. и лети като мокър чаршав ! ( е не най-едрите де )
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от fanatic
                          хихи ектра един истински офроудър требе да е грозен
                          аз предлагам на колегата с Туарега да дойде до мотопистата там е идеално да види какво може в лек аспект туарега и да посвикне с изкачването и слизането, мисля че ще го изплашите ако го закарате в рио де лай...ре или по-точно ще го откажете от офроуда завинаги. А мотопистата е екстра за тази цел пък и е наблизо ще можем да се види на място, аз с Фронтерката ги взимам бабуните със 50 км. и лети като мокър чаршав ! ( е не най-едрите де )
                          къде я таз мотописта ?
                          аз най-близката за която знам е Ридо ?!

                          Коментар


                          • #28
                            как къде бре? тук на бул. България 51 след била и ОМВ, айде организирайте се чакам ви с радост.

                            ето:
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #29
                              ВИДОХ .. срам и резил .. уж съм от София ....
                              (ама си мислех да некаква друга де ...)

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от fanatic
                                хихи ектра един истински офроудър требе да е грозен
                                аз предлагам на колегата с Туарега да дойде до мотопистата там е идеално да види какво може в лек аспект туарега и да посвикне с изкачването и слизането, мисля че ще го изплашите ако го закарате в рио де лай...ре или по-точно ще го откажете от офроуда завинаги. А мотопистата е екстра за тази цел пък и е наблизо ще можем да се види на място, аз с Фронтерката ги взимам бабуните със 50 км. и лети като мокър чаршав ! ( е не най-едрите де )
                                Tova mi zvuchi dobre
                                VW Touareg V10, 5000cc

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X