Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рисуваният УАЗ на един приятел :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рисуваният УАЗ на един приятел :)

    Харесва ли ви този Уаз рисувал го е един мой приятел.Кажете също мнение и колко е реален
    Прикачени файлове
    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

  • #2
    До: Рисувания уаз на един приятел

    За да кажа дали ми харесва, трябва да знам възрастта на художника
    За това дали е реален-освен правописа, впечатление ми направиха също: "мигачите" в предната броня, чистачките, винтовите пружини на окачването, наклона на задния край на задното странично стъкло и .... май е това......все пак - поздравления за желанието и за старанието....току виж - бъдещ дизайнер
    00359893488603

    ....нямам си вече LR...

    Коментар


    • #3
      До: Рисувания уаз на един приятел

      Не е реален. Реалния УАЗ е ръждясал, не е сив!
      А иначе Хрюнтера си е с пружини отпред, че и с дискови спирачки, ама в тая проекция се виждат едвам - едвам

      Коментар


      • #4
        До: Рисувания уаз на един приятел

        Да, точно си е Хънтъра! Това е оригиналната пластмасова броня, с мъгливите фарчета - не са мигачи. Но веднага се сменя с железна, затова е малко позната. Другото си е много точно.

        Смеете се на Хънтъра, ама с него си се пътува като с лек автомобил...

        Отзад е с ресори - това е разликата!
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #5
          До: Рисувания уаз на един приятел

          Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
          За да кажа дали ми харесва, трябва да знам възрастта на художника
          За това дали е реален-освен правописа, впечатление ми направиха също: "мигачите" в предната броня, чистачките, винтовите пружини на окачването, наклона на задния край на задното странично стъкло и .... май е това......все пак - поздравления за желанието и за старанието....току виж - бъдещ дизайнер
          Възрастта му е 15 години.И благодаря на останалите колеги.
          Поздрави!
          Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

          Коментар


          • #6
            До: Рисуваният Уаз на един приятел

            Посипвам си главата с пепел....
            00359893488603

            ....нямам си вече LR...

            Коментар


            • #7
              До: Рисуваният Уаз на един приятел

              Аз нарисувах Уаз-а.ОбЪаркал сЪам вратите не са направени по тоя начин,но има оЩште мн. да уча...Така,че според мен за начинаещ художник е добре
              Последно редактирано от Жоро Донечки; 25-11-09, 09:03. Причина: Ъ; Щ;

              Коментар


              • #8
                До: Рисуваният Уаз на един приятел

                Характера е предаден точно. Сега трябва само с кафявия молив ...
                Да, ръждата тръгва от ръбовете, де що ръб има. После - къде да е.

                Коментар


                • #9
                  До: Рисуваният Уаз на един приятел

                  Стефане, боя има за без пари, във флота бият ако има ръжда по кораба И ако лъскавите части потъмнеят...
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #10
                    До: Рисуваният Уаз на един приятел

                    Ето това е Уаз-а на koreeca и както виждате няма ръжда и ако се поддържа всичко е 'ОК'.
                    Прикачени файлове
                    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Рисуваният Уаз на един приятел

                      Пожелавам на художника да спестява от цигарки,алкохол,недай си Боже,от дрога,и да си купи една Уазка!Навремето наколко дечурлига от квартала така си купихме Зазка!Поздравления,браво!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #12
                        До: Рисуваният Уаз на един приятел

                        Ами аз от името на koreeca казвам на колегата,че той не пуши алкохол рядко употребява,а дрога не пипа(и аз съм така).Така,че може би ще си купи една Уазка.
                        Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Рисуваният Уаз на един приятел

                          Първоначално публикуван от koreeca Преглед на мнение
                          Аз нарисувах Уаз-а.ОбЪаркал сЪам вратите не са направени по тоя начин,но има оЩште мн. да уча...Така,че според мен за начинаещ художник е добре
                          Но за 15 годишен ученик НЕ е добре да пише шт вместо Щ и а вместо Ъ !!!

                          Иначе продължавай с рисунките. Самоков се слави от столетия с една от най-добрите зографски школи в България!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Рисуваният Уаз на един приятел

                            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                            ... Самоков се слави от столетия с една от най-добрите зографски школи в България!
                            А па УАЗ си е жива икона отвсякъде...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Рисуваният Уаз на един приятел

                              Ако питаш мен си е религия

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X