Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

    Липсата на финансов ресурс и собствен гараж с прилежащите инструменти ,генерално стопират всеки мои план в тази насока,но вярвам, че нещата ще се променят за напред.Засега ще им се радвам от твоите постове.(пък и все хубавци ги намираш)
    Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

    Коментар


    • #32
      До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

      Говорих за червения човека рече,че бил откачил средния кардан и задвижването било само с единия мост.Не му трябвало и за това го откачил На мен като не ми трябва нещо не го ползвам а не тръгвам да откачам!!!Така,че офертата според мен е дървена.
      "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

      Коментар


      • #33
        До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

        Иване, кажи малко впечатления за Синхрото.
        Как е като проходимост? Има ли някои ненамираеми части, както е при окачването на Кънтрито?
        Карали сме известно време обикновен Транспортер. Спомена за него ми е свързан с това че много лесно се "окантарва" и губи сцепление, а и с няколко счупени задни пружини.
        Като ми дойде мерака за 4х4 много се оглеждах и в L300, но може би е по-добре че ми мина навреме и се задоволих по-скромно първо с Панда, а сега с Витарка.

        Коментар


        • #34
          До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

          Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
          Говорих за червения човека рече,че бил откачил средния кардан и задвижването било само с единия мост.Не му трябвало и за това го откачил На мен като не ми трябва нещо не го ползвам а не тръгвам да откачам!!!Така,че офертата според мен е дървена.
          Споко, и Горския беше направил така накрая.По-леко е за двигателя и икономиика на гориво.За теста закачате кардана и се обаждаш да ти кажа какво да правите.По цената правихте ли коментар нещо ?
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #35
            До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

            Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
            Иване, кажи малко впечатления за Синхрото.
            Как е като проходимост? Има ли някои ненамираеми части, както е при окачването на Кънтрито?
            Карали сме известно време обикновен Транспортер. Спомена за него ми е свързан с това че много лесно се "окантарва" и губи сцепление, а и с няколко счупени задни пружини.
            Като ми дойде мерака за 4х4 много се оглеждах и в L300, но може би е по-добре че ми мина навреме и се задоволих по-скромно първо с Панда, а сега с Витарка.
            Здравей, за проходимоста гледам само по клиповете за сега
            Окачването като тампони, шарнири на носачи, селенови втулки е идентично със стандартния Транспортер.Днес разглобихме предницата и поръчах нови тампони, шарнири, втулки, задни лагери за главините и др.Свалихме предния мост и утре го разглобяваме.Ск.кутия ще разглобим като пристигне декуплера, направо да го монтираме.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

              Е за цената още е рано да се пазарим първо му е нова обявата и надеждата крепи човека може да намери кой да му го плати на тези пари.И второ цената още е далече от възможностите за пазарлък.Звъннах само да разбера с две думи какво ще каже.
              "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

              Коментар


              • #37
                До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

                Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                Е за цената още е рано да се пазарим първо му е нова обявата и надеждата крепи човека може да намери кой да му го плати на тези пари.И второ цената още е далече от възможностите за пазарлък.Звъннах само да разбера с две думи какво ще каже.
                Ами за момента е добра стратегия, нека мине малко време и да видим как ще се развият нещата.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #38
                  До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

                  Бреее,че каква е разликата в горивото с кардан и без?
                  "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                  Коментар


                  • #39
                    До: Другари, някой да има инфо за Бус Синхро ?

                    Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                    Бреее,че каква е разликата в горивото с кардан и без?
                    Горския да каже ама днес като махнахме кардана и предния мост, така му "олекна", дизелчето добре го бута, ама и помпата пипнахме да пуска повече нафта
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X