Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAMO CFX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GAMO CFX

    Искам да си купя гамо цфх.Мога ли да се доверя да ми я доставят по куриер ?Прочетох тук мнение , че е по-добре да я пипнеш..., което го споделям напълно, но има разлика в цената от магазина и интернет.За хатсана пишеше , че не трябва дя е стреляно преди да е почистена ,а това дали е така и за другите марки пушки?
    FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

  • #2
    До: GAMO CFX

    Малко офтопик, САМО СЕХ - ето така изглежда заглавието на темата при бърз преглед на форума - подсъзнание.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      До: GAMO CFX

      Най-добре е да си я видиш преди да я купиш. Но, ако има гаранция и разликата в паритв си заслужава, може и по куриер. Затова задължително искай гаранционна карта.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        До: GAMO CFX

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Малко офтопик, САМО СЕХ - ето така изглежда заглавието на темата при бърз преглед на форума - подсъзнание.
        Затова си влязъл,а
        SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
        0878299791

        Коментар


        • #5
          До: GAMO CFX

          Гаранцията на пушките GAMO давана от вносителят е един месец . В гаранцията не влизат повреди на пружината и буталото ( незнам каква е тази гаранция ) ! При покупка на нова пушка GAMO същата трябва да е в заводски вакумиран плик и кутия заводски запечатана с такер. Ако при получаване пушката не е запечатана по този начин може да се съмнявате в неината исправност. Ако мога да ви бъда полезен с нещо пишете ми на ЛС

          Коментар


          • #6
            До: GAMO CFX

            Благодаря Колега, поне да знам как трябва да изглежда нова ,не отваряна и съответно не използвана.Зареждането е специфично и не искам някой(я) от магазина да се е учил на нея и да има следи от премазани чашки..
            FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

            Коментар


            • #7
              До: GAMO CFX

              Относно почистването на пушката, моето мнение е, че на Гамото може да се спести тази операция. Все пак е испанско качество. Пък и самото почистване означава разглобяване на пушката - каква гаранция ще търсим след това?

              Коментар


              • #8
                До: GAMO CFX

                Аз имам Hatsan125 5.5,никога не съм я отварял за почистване,за година и половина редовна стрелба,не е мръднала от към сила и точност!!!
                [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

                Коментар


                • #9
                  До: GAMO CFX

                  При Хатсаните си е чист късмет. За тях е задължително да се разконсервират и почистят, защото комшиите оставят много често стружки които нараняват маншетите и съответно мощността пада след известно време.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X